Barvy do sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Nátěry lze ochránit dřevo každé sauny před negativními vlivy a prodloužit tak její životnost. Druhou výhodou je jednoduchý způsob renovace dřeva ztmavlého za saunovými kamny a jeho barevného sjednocení jednou barvou.

Naše akrylové barvy jsou vodou ředitelné, běžná vlhkost jim neuškodí a  jsou zcela dostačující na stěny a stropy sauny. Nejsou však vhodné na saunové lavice a opěrky.

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

SST barva pro sauny, světle hnědá 0,9 l

Cena: 334,00 Kč

Akrylový lak polomatný do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně(není vhodný na lavice). Balení obsahuje 0,9 l laku. Je vodou ředitelný a má vydatnost 8 až 12 m2/l.

Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, bílý, 0,9 l

Cena: 696,00 Kč

Ochranný bílý vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.

SST barva pro sauny, barva černá 0,9 l

Cena: 359,00 Kč

Akrylový lak polomatný do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně(není vhodný na lavice). Balení obsahuje 0,9 l laku. Je vodou ředitelný a má vydatnost 8 až 12 m2/l.

Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, černý, 0,9 l

Cena: 648,00 Kč

Ochranný černý vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.

Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, světle hnědý, 0,9 l

Cena: 629,00 Kč

Ochranný hnědý vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.

SST ochranná barva pro sauny transparentní 0,9 l

Cena: 324,00 Kč

SST sauna protect 0,9L. Vodou ředitelný akrylátový lak na vnitřní povrchy vlhkých místností. Obzvlášt vhodný na stěny a stropy (ne na lavice v sauně) v parních místnostech, umývárnách a šatnách. Úprava podkladu dle návodu. Odstín barvy - bezbarvý nátěr.

SST ochranná barva pro sauny transparentní 2,7 l

Cena: 1 027,00 Kč

SST sauna protect 2,7L. Vodou ředitelný akrylátový lak na vnitřní povrchy vlhkých místností. Obzvlášt vhodný na stěny a stropy (ne na lavice v sauně) v parních místnostech, umývárnách a šatnách. Úprava podkladu dle návodu. Odstín barvy - bezbarvý nátěr.

SST barva pro sauny, barva tmavě hnědá 0,9 l

Cena: 345,00 Kč

Akrylový lak polomatný do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně(není vhodný na lavice). Balení obsahuje 0,9 l laku. Je vodou ředitelný a má vydatnost 8 až 12 m2/l.

SST WAX barva pro sauny, bílá 0,9 l

Cena: 537,00 Kč

Bílá barva do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Ochranná barva obsahuje přírodní vosk. Balení obsahuje 0,9 l barvy.

Saunavosk - ochranný vosk na dřevo do sauny, transparentní, 0,9 l

Cena: 613,00 Kč

Ochranný transparentní vosk na dřevo do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn a stropů v sauně, saunových lavic, stejně jako dveří a oken. Skvělý k vytvoření designového prostoru či renovaci. Obsahuje přírodní vosk, během 24 hodin se absorbuje do dřeva a vytvoří ochraný film proti nečistotám a vlhkosti. Balení obsahuje 0,9 l, pokryje 10-13 m2 dle druhu dřeva.

SST barva pro sauny, světle hnědá 2,7 l

Cena: 334,00 Kč

Akrylový lak polomatný do sauny je ideální pro použití na obkladový materiál stěn i stropů v sauně (není vhodný na lavice). Balení obsahuje 2,7 l laku. Je vodou ředitelný a má vydatnost 24 až 36 m2/l.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest