Ochlazovací bazény

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Rocky - moderní ochlazovací bazének s přelivovou hranou

Stylový ochlazovací bazének z kompozitního materiálu. Bazének má velkou výhodu při usazování - dá se integrovat bez nutnosti podpůrné konstrukce do různorodých prostor. Když ale podstavné konstrukce využijete, může být bazének volně postavený v místnosti nebo venku a následně obložen materiálem designově podobným interiéru nebo exteriéru budovy. Bazének je opatřený přelivovou hranou a povrchem z umělého kamene.

Jeho předností je promyšlený design, který klade důraz především na účelnost - tedy dobré zchlazení těla po saunování. Používání bazénku je velmi pohodlné. 

Ochlazovaní bazének Rocky

Vstup do bazénku je zajištěný třemi schůdky, které jsou navíc opatřeny protiskluzovou úpravou.  Výpust na dně je prakticky uzpůsobená pro čištění a vypouštění. Horní hladinu z jedné strany ohraničuje přeliv, který umožní odplavení povrchových nečistot na hladině vody. Nečistoty jsou odplaveny přímo do výpusti. Bazének se dá opatřit filtrem nebo také termoizolačním krytem a ohřevem pro trvalé použití v zimě.

Použité materiály: 12 mm gelcoat - materiál, který vyniká dokonalostí povrchového zpracování, dá se opravovat a tvoří přitom dojem kamene. Hojně se používá například v lodním průmyslu.

Rozměry – 120 × 190 × 120 cm  

Hmotnost – 120 Kg    

Objem vody – 930 l

Výběr barevného zpracování:

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Nerezové madlo k ochlazovacímu bazénu ROCKY

Cena: 7 623,00 Kč

Nerezové madlo k bazénku ROCKY, doplňková výbava. Usnadňuje vstup a výstup z bazénku. Jedná se o žebříkové madlo s pouzdrem. Výška cca 1 m.

Ochlazovací bazén ROCKY

Cena: 59 169,00 Kč

Stylový ochlazovací bazének ROCKY z velmi odolného kompozitního materiálu, jeden z nejprodávanějších modelů na trhu. Tento model bazénku obsahuje v setu kromě skořepiny také nosný ocelový rám, aretační nožky (4 ks), 1 x přepadová výpusť, 1 x dnová výpusť (nerezové armatury), 1 x napouštěcí tryska. Bazének ROCKY oceníte po saunování venku i vevnitř. Pohodlně projde i 800mm dveřmi. Zvolit můžete nadzemní i zapuštěnou instalaci. Schůdky s protiskluzovou úpravou zase zajistí bezpečný vstup i výstup. Bazének lze doplnit dále za příplatek nerezovým madlem, působivým LED osvětlením, elektronickým systémem pro napouštění, vypouštění i obměnu vody, nebo termoizolačním krytem, který zajistí ideální teplotu a zároveň zabrání zamrznutí v případě venkovní instalace. Skořepinu lze vyrobit hned v několika barevných provedení vč. třpytek.

Termoizolační kryt k bazénku ROCKY

Cena: 11 979,00 Kč

Termoizolační kryt k zakrytí vodní hladiny, volitelný doplněk k ochlazovacímu bazénku Rocky. Výhodou termoizolačního krytu je min. únik tepla (až 90 % tepla uniká z vody přes hladinu), nižší náklady el. energie na ohřev vody a bezpečnost, pokud máte malé děti. Kryt ochrání také hladinu vody od různých nečistot či hmyzu. Výběr barvy dle Vašeho přání (šedá či hnědá), při zakázkové výrobě ddoání do cca 3 týdnů. Ilustrativní obrázek s vířivkou.

Ochlazovací bazén ROCKY pro komerční wellness

Cena: 97 889,00 Kč

Stylový ochlazovací bazének ROCKY z velmi odolného kompozitního materiálu, vhodný do komerčního prostředá wellness zařízení. Tento model bazénku obsahuje v setu kromě skořepiny také nosný ocelový rám, aretační nožky (4 ks), 1 x přepadová výpusť, 1 x dnová výpusť (nerezové armatury), LED RGB světlo + trafo 230 V/12 V, piezo tlačítko na skořepině IP68 (3 x), automatické vypouštění a napouštění bazénku, řídící systém. Bazének lze dále za příplatek vybavit nerezovým madlem a termoizolačním krytem, který zajistí ideální teplotu a zároveň zabrání zamrznutí v případě venkovní instalace. Skořepinu lze vyrobit hned v několika barevných provedení vč. třpytek.

Ochlazovací bazén ROCKY s RGB světlem

Cena: 68 849,00 Kč

Stylový ochlazovací bazének ROCKY z velmi odolného kompozitního materiálu. Tento model bazénku obsahuje v setu kromě skořepiny také nosný ocelový rám, aretační nožky (4 ks), 1 x přepadová výpusť, 1 x dnová výpusť (nerezové amratury), LED RGB světlo + trafo 230 V/12 V, piezo tlačítko na skořepině IP68 (může být/nemusí - lze napojit také na vypínač). Bazének lze doplnit dále za příplatek nerezovým madlem, termoizolačním krytem, nebo automatickým napouštěním a vypouštěním bazénku. Skořepinu lze vyrobit hned v několika barevných provedení vč. třpytek.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest