Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Ochlazovací bazény

Rocky - moderní ochlazovací bazének s přelivovou hranou

Stylový ochlazovací bazének z kompozitního materiálu. Bazének má velkou výhodu při usazování - dá se integrovat bez nutnosti podpůrné konstrukce do různorodých prostor. Když ale podstavné konstrukce využijete, může být bazének volně postavený v místnosti nebo venku a následně obložen materiálem designově podobným interiéru nebo exteriéru budovy. Bazének je opatřený přelivovou hranou a povrchem z umělého kamene.

Jeho předností je promyšlený design, který klade důraz především na účelnost - tedy dobré zchlazení těla po saunování. Používání bazénku je velmi pohodlné. 

Ochlazovaní bazének Rocky

Vstup do bazénku je zajištěný třemi schůdky, které jsou navíc opatřeny protiskluzovou úpravou.  Výpust na dně je prakticky uzpůsobená pro čištění a vypouštění. Horní hladinu z jedné strany ohraničuje přeliv, který umožní odplavení povrchových nečistot na hladině vody. Nečistoty jsou odplaveny přímo do výpusti. Bazének se dá opatřit filtrem nebo také termoizolačním krytem a ohřevem pro trvalé použití v zimě.

Použité materiály: 12 mm gelcoat - materiál, který vyniká dokonalostí povrchového zpracování, dá se opravovat a tvoří přitom dojem kamene. Hojně se používá například v lodním průmyslu.

Rozměry – 120 × 190 × 120 cm  

Hmotnost – 120 Kg    

Objem vody – 930 l

Výběr barevného zpracování:

 Cena doplňků :

  •           Nosný pozinkovaný rám - 7900,- Kč*
  •           Armatury výpustí a přepadu  – 3900,- Kč*
  •           Termoizolace bazénku – 3900,- Kč*
  •           Termoizolační kryt – 7900,-Kč*
  •           Integrované světlo pod hladinu vody s trafem – 8900,- Kč*
  •           Ohřev 8-12 °C – 11900,- Kč*  
  •           Nerezové madlo – 6900,- Kč*  
  •           Písková filtrace - 6900,- Kč*  

*ceny doplňků bez DPH 

Cena:

Armatury výpustí a přepadu k bazénku Rocky

Cena: 4 719,00 Kč

Armatury výpustí a přepadu k bazénku Rocky, doplněk.

Nosný pozinkovaný rám k bazénku Rocky

Cena: 9 559,00 Kč

Nosný konstrukční pozinkovaný rám k bazénku Rocky, volitelné příslušenství na přání.

Ochlazovací bazén Rocky

Cena: 48 279,00 Kč

Stylový ochlazovací bazének Rocky z velmi odolného kompozitního materiálu - nezbytná součást relaxačních procedur nejen po saunování. Vhodný do interiéru i exteriéru. Zvolit lze nadzemní nebo zapuštěnou instalaci. Schůdky s protiskluzovou úpravou zajistí bezpečný vstup i výstup. Bazének lze doplnit o LED osvětlení, elektronickým systém pro napouštění, vypouštění i obměnu vody nebo termoizolačním krytem, který zajistí ideální teplotu a zamezí zamrznutí vody v případě umístění v exteriéru. Objem vody je 930 l.

LED RGB světlo s trafem pro bazének Rocky

Cena: 10 769,00 Kč

Integrované světlo s trafem 230 V/12 V do bazénku Rocky. Na výběr bílé nebo LED RGB osvětlení, volitelný doplněk. Tlačítko doporučujeme umístit na stěnu místnosti, ale je možné umístění i na skořepině.

Termoizolace k bazénku Rocky

Cena: 3 509,00 Kč

Termoizolace k bazénku Rocky, volitelný doplněk. Materiál - mirelon, laminované hliníkovou fólií, tloušťka 25 mm, izolace k ocelovému rámu bazénku Rocky.

Termoizolační kryt k bazénku Rocky

Cena: 11 979,00 Kč

Termoizolační kryt k zakrytí vodní hladiny, volitelný doplněk k ochlazovacímu bazénku Rocky. Výhodou termoizolačního krytu je min. únik tepla (až 90 % tepla uniká z vody přes hladinu), nižší náklady el. energie na ohřev vody a bezpečnost, pokud máte malé děti. Kryt ochrání také hladinu vody od různých nečistot či hmyzu. Výběr barvy dle Vašeho přání (šedá či hnědá), při zakázkové výrobě ddoání do cca 3 týdnů. Ilustrativní obrázek s vířivkou.

Nerezové madlo k bazénku Rocky

Cena: 9 559,00 Kč

Nerezové madlo k bazénku Rocky, doplněk. Usnadňuje vstup a výstup z bazénku.