Ochlazovací bazény

Rocky - moderní ochlazovací bazének s přelivovou hranou

Stylový ochlazovací bazének z kompozitního materiálu. Bazének má velkou výhodu při usazování - dá se integrovat bez nutnosti podpůrné konstrukce do různorodých prostor. Když ale podstavné konstrukce využijete, může být bazének volně postavený v místnosti nebo venku a následně obložen materiálem designově podobným interiéru nebo exteriéru budovy. Bazének je opatřený přelivovou hranou a povrchem z umělého kamene.

Jeho předností je promyšlený design, který klade důraz především na účelnost - tedy dobré zchlazení těla po saunování. Používání bazénku je velmi pohodlné. 

Ochlazovaní bazének Rocky

Vstup do bazénku je zajištěný třemi schůdky, které jsou navíc opatřeny protiskluzovou úpravou.  Výpust na dně je prakticky uzpůsobená pro čištění a vypouštění. Horní hladinu z jedné strany ohraničuje přeliv, který umožní odplavení povrchových nečistot na hladině vody. Nečistoty jsou odplaveny přímo do výpusti. Bazének se dá opatřit filtrem nebo také termoizolačním krytem a ohřevem pro trvalé použití v zimě.

Použité materiály: 12 mm gelcoat - materiál, který vyniká dokonalostí povrchového zpracování, dá se opravovat a tvoří přitom dojem kamene. Hojně se používá například v lodním průmyslu.

Rozměry – 120 × 190 × 120 cm  

Hmotnost – 120 Kg    

Objem vody – 930 l

Výběr barevného zpracování:

 Cena doplňků :

  •           Nosný pozinkovaný rám - 7900,- Kč*
  •           Armatury výpustí a přepadu  – 3900,- Kč*
  •           Termoizolace bazénku – 3900,- Kč*
  •           Termoizolační kryt – 7900,-Kč*
  •           Integrované světlo pod hladinu vody s trafem – 8900,- Kč*
  •           Ohřev 8-12 °C – 11900,- Kč*  
  •           Nerezové madlo – 6900,- Kč*  
  •           Písková filtrace - 6900,- Kč*  

*ceny doplňků bez DPH 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Ochlazovací bazén ROCKY

Cena: 59 169,00 Kč

Stylový ochlazovací bazének ROCKY z velmi odolného kompozitního materiálu, jeden z nejprodávanějších modelů na trhu. Tento model bazénku obsahuje v setu kromě skořepiny také nosný ocelový rám, aretační nožky (4 ks), 1 x přepadová výpusť, 1 x dnová výpusť. Bazének ROCKY oceníte po saunování venku i vevnitř. Pohodlně projde i 80cm dveřmi. Zvolit můžete nadzemní i zapuštěnou instalaci. Schůdky s protiskluzovou úpravou zase zajistí bezpečný vstup i výstup. Bazének lze doplnit dále za příplatek o působivé LED osvětlení, elektronický systém pro napouštění, vypouštění i obměnu vody nebo o termoizolační kryt, který zajistí ideální teplotu a zároveň zabrání zamrznutí v případě venkovní instalace. Skořepinu lze vyrobit hned v několika barevných provedení vč. třpytek.

Nerezové madlo k ochlazovacímu bazénu ROCKY

Cena: 7 623,00 Kč

Nerezové madlo k bazénku ROCKY, doplňková výbava. Usnadňuje vstup a výstup z bazénku. Jedná se o žebříkové madlo s pouzdrem. Výška cca 1 m.

Ochlazovací bazén ROCKY, skořepina

Cena: 48 279,00 Kč

Ochlazovací bazének ROCKY, samostatný skelet (bez nosného rámu, aretačních nožek, přepadové a dnové výpusti). Jedná se o kompaktní ochlazovací bazének, který je nezbytnou součastí procedur po saunování. Tato samostatná skořepina je vyrobena z velmi odolného kompozitního materiálu. Vhodný do interiéru i exteriéru. Zvolit lze nadzemní či zapuštěnou instalaci. Doplňte svůj bazének ROCKY působivým LED osvětlením, elektronickým systémem pro napouštění, vypouštění i obměnu vody nebo termoizolačním krytem, který zajistí ideální teplotu a zároveň zabrání zamrznutí v případě venkovní instalace. Objem: 930 l. Pohodlně projde i 80cm dveřmi. Skořepinu lze vyrobit hned v několika barevných provedení vč. třpytek.

Termoizolační kryt k bazénku ROCKY

Cena: 11 979,00 Kč

Termoizolační kryt k zakrytí vodní hladiny, volitelný doplněk k ochlazovacímu bazénku Rocky. Výhodou termoizolačního krytu je min. únik tepla (až 90 % tepla uniká z vody přes hladinu), nižší náklady el. energie na ohřev vody a bezpečnost, pokud máte malé děti. Kryt ochrání také hladinu vody od různých nečistot či hmyzu. Výběr barvy dle Vašeho přání (šedá či hnědá), při zakázkové výrobě ddoání do cca 3 týdnů. Ilustrativní obrázek s vířivkou.

Ochlazovací bazén ROCKY pro komerční wellness

Cena: 97 889,00 Kč

Stylový ochlazovací bazének ROCKY z velmi odolného kompozitního materiálu, vhodný do komerčního prostředá wellness zařízení. Tento model bazénku obsahuje v setu kromě skořepiny také nosný ocelový rám, aretační nožky (4 ks), 1 x přepadová výpusť, 1 x dnová výpusť, LED RGB světlo + trafo 230 V/12 V, piezo tlačítko na skořepině IP68 (3 x), automatické vypouštění a napouštění bazénku, řídící systém. Bazének lze dále za příplatek vybavit termoizolačním krytem, který zajistí ideální teplotu a zároveň zabrání zamrznutí v případě venkovní instalace či nerezovým madlem. Skořepinu lze vyrobit hned v několika barevných provedení vč. třpytek.

Ochlazovací bazén ROCKY s RGB světlem

Cena: 68 849,00 Kč

Stylový ochlazovací bazének ROCKY z velmi odolného kompozitního materiálu. Tento model bazénku obsahuje v setu kromě skořepiny také nosný ocelový rám, aretační nožky (4 ks), 1 x přepadová výpusť, 1 x dnová výpusť, LED RGB světlo + trafo 230 V/12 V, piezo tlačítko na skořepině IP68 (může být/nemusí - lze napojit také na vypínač). Bazének lze doplnit dále za příplatek o termoizolační kryt, automatické napouštění a vypouštění bazénku, či o nerezové madlo. Skořepinu lze vyrobit hned v několika barevných provedení vč. třpytek.

Certifikované obchodní podmínky dTest