Sauny

Sauna.cz  ›  Sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

 

 

 

Naší doménou je výroba a prodej saun na míru a také prodej typových saun včetně dalšího wellness sortimentu od tradičního finského výrobce Harvia. V našem obchodě najdete široký výběr finských saun, který uspokojí každé vaše přání. Skvěle cenově dostupné jsou stavebnice saun pro stavbu sauny svépomocí. Díky nim si postavíte vaši domácí saunu jednoduše a bez komplikací. Snadno si u nás také vyberete domácí infrasauny do bytu za příznivé ceny.

Mezi další typy saun, které prodáváme, patří parní sauny a venkovní sauny. Saunový domek je jedna z nejlepších zahradních staveb, které si můžete pořídit. Krásně vypadá, je jednoduchá na údržbu a skvěle se v ní odpočívá. Pokud máte zdravotní problémy s horními dýchacími cestami, domácí parní lázeň pro vás bude skvělou investicí.

 

Zakoupení typové sauny, případně postavení domací sauny svépomocí, je skvělý nápad. Kromě nadšené tisícileté zkušenosti Finů se také postupně začínají objevovat vědecké důkazy o příznivých účincích sauny na lidské zdraví. Mezi nejčastěji uváděné účiny saun patří detoxikace organismu a posilnění srdce, benefitů infrasauny je ale mnohem více, překvapivé jsou také efekty finské sauny. Že správné saunování není žádná věda, si můžete přečíst zde

 

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest