Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Pro kombinované sauny a biosauny

Kamna do biosauny kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, který vytváří v sauně vlhkost. Biosauna je kompromisem mezi finskou a parní saunou. Oproti finské sauně se biosauna vyhřívá na nižší teplotu (55 – 70 °C), ale má vyšší relativní vlhkost vzduchu (30 - 40%). Touto vlhkostí se biosauna podobá parní sauně. Biosauna je vhodná pro jedince, kteří nemají rádi vysoké teploty v klasických finských saunách, nebo jim nedělá dobře vysoká vlhkost ve standardních parních saunách. Je tak vhodnější pro lidi, kteří se saunováním teprve začínají a pro děti.

Velice populární jsou saunová kamna Vega Combi (např. BC60SE) určená pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Kamna jsou vhodnou volbou pro ty , kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna se vyrábí ve dvou výkonových verzích 6 a 9 KW a ve verzích s manuálním vypouštěním vody s označením SE a automatickým vypouštěním vody s označením SEA. Kamna se ovládají řídící jednotkou, která umí ovládat i výparník. Vhodné regulace jsou Griffin Combi nebo C105S.

Cena:

Výkon (kW)
Výrobce
Vhodný objem sauny (m)
Napájecí napětí (V)

Saunová kamna HARVIA Vega Combi BC90SE

-11% Cena: 13 360,00 Kč

Saunová kamna Vega Combi jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Bez řídící jednotky - doporučená jednotka - CG170C (není součástí ceny kamen). Kamna jsou vhodnou volbou pro ty, kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna o výkonu 9 kW + 2 kW vyvíječ páry s manuálním napouštěním i vypouštěním vody. Balení kamenů AC3000 ZDARMA!

Saunová kamna HARVIA Senator T9C, combi

Cena: 30 235,00 Kč

Saunová kamna Senator Combi o výkonu 9 kW s ručním vypouštěním vody, jsou určena pro komerční využití. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně. Nemají ovládání na plášti, nutná externí regulace. Jsou vhodná do saun o velikosti až 14 m3.

Saunová kamna HARVIA Topclass Combi KV90SE

Cena: 23 821,00 Kč

Saunová kamna Topclass Combi o výkonu 9 kW jsou kombinací kamen a výparníku, takže poskytují různé druhy saunového potěšení: můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu. Kamna se ovládají externí řídící jednotkou, která není součástí balení. Voda se do kamen nalévá ručně.

Saunová kamna HARVIA Club Combi K13,5GS

Cena: 39 698,00 Kč

HARVIA Club Combi o výkonu 13,5 kW vám jako kombinace elektrických kamen a výparníku nabídnou více způsobů saunování. Z vaší sauny tak můžete vykouzlit tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu - všechny dostupné druhy saun v jednom balení. Automatické plnění vodní nádrže jsou u všech modelů Club standardem. Kamna mají oddělenou řídící jednotku, která není součástí kamen - vhodné jednotky jsou HARVIA Griffin Combi.

Saunová kamna HARVIA Vega Combi BC90SEA

Cena: 18 990,00 Kč

Saunová kamna Vega Combi jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Bez řídící jednotky - doporučená jednotka - CG170C (není součástí ceny kamen). Kamna jsou vhodnou volbou pro ty, kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna o výkonu 9 kW + 2 kW vyvíječ páry s automatickým napouštěním a manuálním vypouštěním vody. Balení kamenů AC3000 ZDARMA!

Saunová kamna HARVIA Club Combi K11GS

Cena: 37 704,00 Kč

HARVIA Club Combi o výkonu 11 kW vám jako kombinace elektrických kamen a výparníku nabídnou více způsobů saunování. Z vaší sauny tak můžete vykouzlit tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu - všechny dostupné druhy saun v jednom balení. Automatické plnění vodní nádrže jsou u všech modelů Club standardem. Kamna mají oddělenou řídící jednotku, která není součástí kamen - vhodné jednotky jsou HARVIA Griffin Combi.

Saunová kamna HARVIA Club Combi K15GS

Cena: 40 467,00 Kč

HARVIA Club Combi o výkonu 15 kW vám jako kombinace elektrických kamen a výparníku nabídnou více způsobů saunování. Z vaší sauny tak můžete vykouzlit tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu - všechny dostupné druhy saun v jednom balení. Automatické plnění vodní nádrže jsou u všech modelů Club standardem. Kamna mají oddělenou řídící jednotku, která není součástí kamen - vhodné jednotky jsou HARVIA Griffin Combi.

Saunová kamna HARVIA Topclass Combi KV80SE

Cena: 23 533,00 Kč

Saunová kamna Topclass Combi o výkonu 8 kW jsou kombinací kamen a výparníku, takže poskytují různé druhy saunového potěšení: můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu. Kamna se ovládají externí řídící jednotkou, která není součástí balení. Voda se do kamen nalévá ručně.

Saunová kamna HARVIA Topclass Combi KV90SEA

Cena: 31 312,00 Kč

Saunová kamna Topclass Combi o výkonu 9 kW jsou kombinací kamen a výparníku, takže poskytují různé druhy saunového potěšení: můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu. Kamna se ovládají externí řídící jednotkou, která není součástí balení. Tato verze navíc obsahuje automatické napouštění vody, takže stačí jen napojit na vodovodní řád, nemusíte tak stále doplňovat vodu do zásobníku. Vypouštění je manuální, provádí se po skončení saunování.

Saunová kamna HARVIA Vega Combi BC60SE

Cena: 14 000,00 Kč

Saunová kamna Vega Combi jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Bez řídící jednotky - doporučená jednotka - CG170C (není součástí ceny kamen). Kamna jsou vhodnou volbou pro ty, kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna o výkonu 6 kW + 2 kW vyvíječ páry s manuálním napouštěním i vypouštěním vody. Balení kamenů AC3000 ZDARMA!

Saunová kamna HARVIA Topclass Combi KV60SE

Cena: 23 174,00 Kč

Saunová kamna Topclass Combi o výkonu 6 kW jsou kombinací kamen a výparníku, takže poskytují různé druhy saunového potěšení: můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu. Kamna se ovládají externí řídící jednotkou, která není součástí balení. Voda se do kamen nalévá ručně.

Saunová kamna HARVIA Delta D29SE, combi

Cena: 15 960,00 Kč

Elektrická saunová combi kamna HARVIA Delta SE 2,9 kW jsou určena do malých saun o objemu 2-4 m3, navíc slouží jako kombinace kamen a výparníku. Kamna se dají umístit do rohu nebo na stěnu sauny. Připojují se na 220 V 1N nebo 400 V, kde se použijí pouze 2 fáze. Pro regulaci je vhodná ovládací jednotka C105S a či HARVIA Griffin Combi. Saunová kamna umožňují polévání vodou.

Saunová kamna HARVIA Senator T9CA, combi automatic

Cena: 36 367,00 Kč

Saunová kamna Senator Combi o výkonu 9 kW s automatickým dopouštěním vody, jsou určena pro komerční využití. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně. Nemají ovládání na plášti, nutná externí regulace. Jsou vhodná do saun o velikosti až 14 m3. Vypouštění manuální.

Saunová kamna HARVIA Virta Combi HL110S, black

Cena na vyžádání

Elektrická saunová kamna HARVIA Virta - kamna v luxusním provedení, tmavý design. Výkon 11 kW - kamna určená do komerčních saun. Topná tělesa jsou oddělena od prostoru saunových kamenů - snadná údržba. Součástí výparník - lze vytvořit jemnou vlhčí či bylinkovou saunu.

Saunová kamna HARVIA Virta Combi HL220SA, černá

Cena na vyžádání

Elektrická saunová kamna HARVIA Virta Combi s automatickým dopouštěním vody s luxusním designem o výkonu 22 kW určená do komerčních saun. Nutno dokoupit externí ovládací jednotku. Vypouštěním je manuální, provádí se po skončení saunování.