Pro kombinované sauny a biosauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Kamna do biosauny kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, který vytváří v sauně vlhkost. Biosauna je kompromisem mezi finskou a parní saunou. Oproti finské sauně se biosauna vyhřívá na nižší teplotu (55 – 70 °C), ale má vyšší relativní vlhkost vzduchu (30 - 40%). Touto vlhkostí se biosauna podobá parní sauně. Biosauna je vhodná pro jedince, kteří nemají rádi vysoké teploty v klasických finských saunách, nebo jim nedělá dobře vysoká vlhkost ve standardních parních saunách. Je tak vhodnější pro lidi, kteří se saunováním teprve začínají a pro děti.

Velice populární jsou saunová kamna Vega Combi (např. BC60SE) určená pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Kamna jsou vhodnou volbou pro ty , kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna se vyrábí ve dvou výkonových verzích 6 a 9 KW a ve verzích s manuálním vypouštěním vody s označením SE a automatickým vypouštěním vody s označením SEA. Kamna se ovládají řídící jednotkou, která umí ovládat i výparník. Vhodné regulace jsou Griffin Combi nebo C105S.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Napětí (Volt)
Výkon (kW)
Výrobce

Saunová kamna Mini Combi (E) 3,6kW

Cena: 16 046,00 Kč

Kombinovaná saunová kamna Mini Combi o výkonu 3,6 kW s výparníkem o výkonu 1 kW. Poskytují různé druhy saunového potěšení - můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou či aroma saunu. Mini Combi jsou pravou volbou pro ty, kteří ocení jemnou a vlhkou saunu a aromatickou atmosféru. Topidlo je vybaveno kamenným kalíškem na tekuté aromatické esence. Do kamen se vejde 9 kg kg saunových kamenů. Kamna jsou určena do sauny o velikosti 3 - 6 m. Rozměry: 330x250x500 mm.

Saunová kamna HARVIA Vega Combi BC90SEA

Cena: 18 990,00 Kč

Saunová kamna Vega Combi jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Bez řídící jednotky - doporučená jednotka Xenio Combi nebo Griffin Combi (není součástí ceny kamen). Kamna jsou vhodnou volbou pro ty, kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna o výkonu 9 kW + 2 kW vyvíječ páry s automatickým napouštěním a manuálním vypouštěním vody. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál.

Saunová kamna HARVIA Club Combi K13,5GS

Cena: 39 698,00 Kč

HARVIA Club Combi o výkonu 13,5 kW vám jako kombinace elektrických kamen a výparníku nabídnou více způsobů saunování. Z vaší sauny tak můžete vykouzlit tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu - všechny dostupné druhy saun v jednom balení. Automatické plnění vodní nádrže jsou u všech modelů Club standardem. Kamna mají oddělenou řídící jednotku, která není součástí kamen - vhodné jednotky jsou HARVIA Xenio Combi.

Saunová kamna HARVIA Club Combi K11GS

Cena: 37 704,00 Kč

HARVIA Club Combi o výkonu 11 kW vám jako kombinace elektrických kamen a výparníku nabídnou více způsobů saunování. Z vaší sauny tak můžete vykouzlit tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu - všechny dostupné druhy saun v jednom balení. Automatické plnění vodní nádrže jsou u všech modelů Club standardem. Kamna mají oddělenou řídící jednotku, která není součástí kamen - vhodné jednotky jsou Xenio Combi, C105s.

Saunová kamna HARVIA Senator T9CA, combi automatic

Cena: 36 367,00 Kč

Saunová kamna Senator Combi o výkonu 9 kW s automatickým dopouštěním vody, jsou určena pro komerční využití. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně. Nemají ovládání na plášti, nutná externí regulace (Xenio Combi, C105s). Jsou vhodná do saun o velikosti až 14 m3. Vypouštění manuální.

Saunová kamna HARVIA Vega Combi BC60SEA

Cena: 18 479,00 Kč

Saunová kamna Vega Combi jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Bez řídící jednotky - doporučená jednotka - Griffin Combi nebo Xenio Combi (není součástí ceny kamen). Kamna jsou vhodnou volbou pro ty, kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna o výkonu 6 kW + 2 kW vyvíječ páry s automatickým napouštěním a manuálním vypouštěním vody. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál.

Saunová kamna HARVIA Vega Combi BC90SE

Cena: 16 565,00 Kč

Saunová kamna Vega Combi jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Bez řídící jednotky - doporučená jednotka Xenio Combi nebo Griffin Combi (není součástí ceny kamen). Kamna jsou vhodnou volbou pro ty, kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna o výkonu 9 kW + 2 kW vyvíječ páry s manuálním napouštěním i vypouštěním vody.

Saunová kamna HARVIA Senator T9C, combi

Cena: 30 235,00 Kč

Saunová kamna Senator Combi o výkonu 9 kW s ručním vypouštěním vody, jsou určena pro komerční využití. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně. Nemají ovládání na plášti, nutná externí regulace (Xenio Combi, C105s). Jsou vhodná do saun o velikosti až 14 m3.

Saunová kamna HARVIA Club Combi K15GS

Cena: 43 493,00 Kč

HARVIA Club Combi o výkonu 15 kW vám jako kombinace elektrických kamen a výparníku nabídnou více způsobů saunování. Z vaší sauny tak můžete vykouzlit tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu - všechny dostupné druhy saun v jednom balení. Automatické plnění vodní nádrže jsou u všech modelů Club standardem. Kamna mají oddělenou řídící jednotku, která není součástí kamen - vhodné jednotky jsou HARVIA Xenio Combi.

Saunová kamna HARVIA Topclass Combi KV60SE

Cena: 23 174,00 Kč

Saunová kamna Topclass Combi o výkonu 6 kW jsou kombinací kamen a výparníku, takže poskytují různé druhy saunového potěšení: můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu. Kamna se ovládají externí řídící jednotkou (Xenio Combi, C105s), která není součástí balení. Voda se do kamen nalévá ručně.

Saunová kamna Scandia Next Combi 8kW

Cena: 16 913,00 Kč

Kombinovaná saunová kamna Scandia Next Combi jsou kamna o výkonu 8 kW s výparníkem o výkonu 2 kW a s ručním dopouštěním vody. Poskytují různé druhy saunového potěšení - můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou či aroma saunu. Scandia Combi jsou pravou volbou pro ty, kteří ocení jemnou a vlhkou saunu a aromatickou atmosféru. Topidlo je vybaveno kamenným kalíškem na tekuté aromatické esence. Do kamen se vejde až 20 kg saunových kamenů. Kamna jsou určena do sauny o velikosti 7 - 13 m. Rozměry: 410x365x600 mm.

Výparník do sauny elektrický Harvia Steamer SS20

Cena: 22 869,00 Kč

Elektrický výparník vody Harvia vhodný ke zvyšování vlhkosti v sauně. Výparník do sauny (steamer) SS20 se vyrábí ve výkonu 2 KW, rozměrech 340x680x95mm. Přívod elektřiny je 220V / 1N / průměr kabelu 3x1,5mm1 / pojistky: 1x10A. Výparník do sauny Harvia SS20 má objem nádrže na vodu je 5,5l a maximální odpařovací schopnost je 2,5l/hodinu. Pro ovládání výparníku se používají buď řídící jednotky C105S, Griffin Combi nebo Xenio Combi, či lze ovládat manuálně pomocí přídavného tlačítka ze spodu výparníku.

Saunová kamna HARVIA Topclass Combi KV90SE

Cena: 23 821,00 Kč

Saunová kamna Topclass Combi o výkonu 9 kW jsou kombinací kamen a výparníku, takže poskytují různé druhy saunového potěšení: můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu. Kamna se ovládají externí řídící jednotkou (Xenio Combi, C105s), která není součástí balení. Voda se do kamen nalévá ručně.

Saunová kamna HARVIA Topclass Combi KV80SE

Cena: 23 533,00 Kč

Saunová kamna Topclass Combi o výkonu 8 kW jsou kombinací kamen a výparníku, takže poskytují různé druhy saunového potěšení: můžete si užít tradiční finskou saunu, parní saunu, bylinkovou saunu či aromasaunu. Kamna se ovládají externí řídící jednotkou (Xenio Combi, C105s), která není součástí balení. Voda se do kamen nalévá ručně.

Saunová kamna HARVIA Vega Combi BC60SE

Cena: 14 000,00 Kč

Saunová kamna Vega Combi jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně pro bylinné sauny, aroma sauny nebo biosauny. Bez řídící jednotky - doporučená jednotka Xenio Combi nebo Griffin Combi (není součástí ceny kamen). Kamna jsou vhodnou volbou pro ty, kteří vyhledávají kombinaci tepla s vlhkostí. Kamna o výkonu 6 kW + 2 kW vyvíječ páry s manuálním napouštěním i vypouštěním vody.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest