Saunové aroma sáčky

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Přírodní aroma pro příjemnou relaxaci v sauně. Aroma sáčky obsahují sušené části rostlin, které se vyluhují v teplé vodě. Získaným nálevem pak můžete polévat saunové kameny. 100% přírodní alternativa ke klasickým kapalným aromatům. Sáčky lze navíc použít vícekrát - stačí, když je po použití necháte na vzduchu vyschnout.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Saunové aroma v čajových sáčcích, eucalyptus

Cena: 182,00 Kč

Saunové aroma v čajových sáčcích, vyrobených ze sušených listů eukalyptu. Aroma a vonné látky mohou obohatit vaše saunování a zpříjemnit atmosféru při relaxování. Balení obsahuje 6 pytlíků (8g) ze sušených listů eukalyptu. Návod k použití: Vložte jeden pytlík sušeného aroma do nádoby a přidejte do 2 litrů vroucí vody. Nechte vařit cca 20 minut, poté nalévejte na horké kameny v sauně.

Saunové aroma sáčky 9x10g Květy levandule

Cena: 411,00 Kč

Aroma do sauny v praktických sáčcích. 100% přírodní alternativa pro klasické saunové aroma. Sáčky se louhují v teplé vodě - nálev se používá k polévání saunových kamenů. Opakovatelně použitelné. Uklidňující aroma květů levandule. Balení obsahuje 9 sáčků po cca 10 g.

Saunové aroma sáčky 9x10g Březové listí

Cena: 411,00 Kč

Aroma do sauny v praktických sáčcích. 100% přírodní alternativa pro klasické saunové aroma. Sáčky se louhují v teplé vodě - nálev se používá k polévání saunových kamenů. Opakovatelně použitelné. Jemné aroma březového listí. Balení obsahuje 9 sáčků po cca 10 g.

Saunové aroma sáčky 9x10g Mix aromat

Cena: 460,00 Kč

Aroma do sauny v praktických sáčcích. 100% přírodní alternativa pro klasické saunové aroma. Sáčky se louhují v teplé vodě - nálev se používá k polévání saunových kamenů. Opakovatelně použitelné. Balení obsahuje mix přírodních aromat - 3x březové listí, 3x levandule a 3x vánoční koření. Sáčky po cca 10 g.

Saunové aroma sáčky 9x10g Kouzlo Vánoc

Cena: 411,00 Kč

Aroma do sauny v praktických sáčcích. 100% přírodní alternativa pro klasické saunové aroma. Sáčky se louhují v teplé vodě - nálev se používá k polévání saunových kamenů. Opakovatelně použitelné. Kouzelné aroma vánočního koření (skořice, pomerančová kůra, anýz, hřebíček). Balení obsahuje 9 sáčků po cca 10 g.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest