Řídící jednotky pro barevné terapie

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, která řídí barevné cykly světla v sauně a umožňuje tak relaxaci formou tzv. barevné terapie. Barevná terapie je možná díky fyziologickým účinkům barev na buňky těla. Odlišné účinky barev jsou dané jejich odlišnou vlnovou délkou. Barevné vlny jsou zpracovány v mozku mimo jiné hypofýzou, která vysílá signály autonomnímu nervovému systému – ten ovlivňuje metabolismus, hormonální hladinu a krvetvorbu. Každá barva má svoje unikátní účinky, některé uvolňují svalstvo, tiší bolesti kloubů nebo mírní podráždění, jiné pomáhají s hojením. 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Maximální zátěž (kW)
Výrobce

Regulace HARVIA, řídící jednotka Griffin Colour CG170T

-25%
Cena: 10 816,00 Kč

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, která řídí barevné cykly světla v sauně a umožňuje tak relaxaci formou tzv. barevné terapie. Je to vědecky prokázaná vlastnost účinku světla na lidské zdraví.

Barevná terapie Harvia

Cena: 14 043,00 Kč

Barevné světelné zařízení Harvia obsahuje čtyři různé halogenové lampy (zelenou, červenou, modrou a žlutou). S řídící jednotkou Griffin CG170T můžete nastavit požadovanou barvu světel, upravit jas a rychlost měnících se barev. Barevná světla jsou vhodná pro interiérové modely Exclusive a Solar.

Barevná terapie Futura

Cena: 14 043,00 Kč

Barevné světelné zařízení obsahuje čtyři různé halogenové lampy (zelenou, červenou, modrou a žlutou). S řídící jednotkou Griffin CG170T můžete nastavit požadovanou barvu světel, upravit jas a rychlost měnících se barev. Barevná světla Futura se skvěle hodí k interiérovým modelům Formula a Futura.

Přídavná jednotka CG170TL, Griffin Colour Light

Cena: 8 840,00 Kč

Samostatně prodejná přídavná jednotka pro zvýšení výkonu regulace barevné terapie CG170T. Jednotka má rozměry: 270x201x80 mm. Je určená hlavně pro velké provozy nebo se dá koupit jako náhradní díl.

Regulace, řídící jednotka colour therapy (kubic)

Cena: 19 890,00 Kč

Kompletní sada barevné terapie. Obsahuje barevnou terapii SACL23077- Colour Light 50w Kubic a jednotku CC70B Colour light control C70 Basic

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest