Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Finské sauny na míru

Chtěli byste doma saunu, ale připadá vám, že na ni není nikde místo? Nebo nemáte rádi kompromisy a chcete, aby sauna byla přesně podle vašich představ? Náš tým odborníků s mnohaletou praxí je schopen všechny vaše starosti s plánováním sauny vyřešit. 

 

Zkušenost a profesionalita

Náš tým na školení v Harvii - duben 2016

Každý rok realizujeme stovky projektů a při každé realizaci se naučíme něco nového. Nemusíte mít obavy, že bychom si s vaším prostorem neporadili. Pravidelně jednou do roka navštěvujeme školení našeho finského dodavatele Harvia, specialisty na saunové technologie, díky čemuž máme trvalý přehled o nejnovějších postupech a materiálech. Samozřejmostí je kompletní servis na naše sauny.

Náš tým na každoročním školení v Harvia head office, Teollisuustie      

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Řešení šité na míru

Sauny na míru dodáváme na klíč. Po zjištění vašich požadavků a preferencí navrhneme nejlepší řešení dle našich dlouhodobých zkušeností. 

Díky našim přehledným vizualizacím vždy víte, jak bude vaše sauna vypadat, a nemusíte se bát nepříjemného překvapení. Náš projektant Ing. Matěj Zítka vám poradí s výběrem vhodného dřeva do sauny a kamen, aby výsledek splňoval všechny vaše představy a požadavky. 

V našich realizacích používáme designové interiéry Harvia, jejichž propracovanost je zosobněním finské úcty k prostorům sauny a tradicím saunování. Pokud se chcete inspirovat již postavenou saunou, nahlédněte do našich referencí.

 

Šikminy a malé či atypické místnosti nejsou problémem a máme s nimi bohaté zkušenosti. Atypické prostory pečlivě zaměříme a společně s vámi nalezneme a zrealizujeme nejlepší využití vašeho prostoru.

 

            

Ing Matěj Zítka - tvorba 3D vizualizace sauny na klíč.

 

Jedinečnost každé sauny

K vytvoření sauny podle vašich snů vám nabízíme bohatou paletu možností, ať už jde o způsob výhřevu, osvětlení či výběr dalších detailů, které saunu pozdvihnou na novou úroveň.

Pro vyhřívání sauny můžete volit ze dvou variant kamen – naprosto bezstarostného elektrického topidla nebo kamen na dřevo, které dodávají sauně tradiční vzhled, ale vyžadují více údržby. 

Unikátní vzhled interiéru vaší sauny můžete doladit pomocí širokého sortimentu doplňků a dekorací či rafinovaně řešeného systému osvětlení.

 

 

 

Pro vaši představu se můžete podívat na vybrané realizace, na kterých jsme se podíleli.

Kontaktujte nás elektronicky na níže uvedeném rychlém formuláři či podrobnějším konfigurátoru, zavolejte nám, či nás přijďte navštívit v našich showroomech v Praze, Brně či Českých Budějovicích, kde můžeme společně začít cestu k vaší nové sauně.