Finské sauny na míru

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Chtěli byste doma saunu, ale připadá vám, že na ni není nikde místo? Nebo nemáte rádi kompromisy a chcete, aby sauna byla přesně podle vašich představ? Náš tým odborníků s mnohaletou praxí je schopen všechny vaše starosti s plánováním sauny vyřešit. 

 

Zkušenost a profesionalita

Náš tým na školení v Harvii - duben 2016

Vytvoření každé sauny na míru je náš denní chléb - Nemusíte mít obavy, že bychom si s vaším prostorem neporadili. Díky neustálému kontaktu s finskou Harvií vám vždy postavíme tu nejlepší saunu a technologii, jakou si vysníte. Samozřejmostí je kompletní servis na naše sauny.

Náš tým na každoročním školení v Harvia head office, Teollisuustie      

Řešení šité na míru

Sauny na míru dodáváme na klíč. Po zjištění vašich požadavků a preferencí navrhneme nejlepší řešení dle našich dlouhodobých zkušeností. 

Díky našim přehledným vizualizacím vždy víte, jak bude vaše sauna vypadat, a nemusíte se bát nepříjemného překvapení. Náš projektant Ing. Matěj Zítka vám poradí s výběrem vhodného dřeva do sauny a kamen, aby výsledek splňoval všechny vaše představy a požadavky. 

V našich realizacích používáme designové interiéry Harvia, jejichž propracovanost je zosobněním finské úcty k prostorům sauny a tradicím saunování. Pokud se chcete inspirovat již postavenou saunou, nahlédněte do našich referencí.

 

Šikminy a malé či atypické místnosti nejsou problémem a máme s nimi bohaté zkušenosti. Atypické prostory pečlivě zaměříme a společně s vámi nalezneme a zrealizujeme nejlepší využití vašeho prostoru.

 

            

Ing Matěj Zítka - tvorba 3D vizualizace sauny na klíč.

 

Jedinečnost každé sauny

K vytvoření sauny podle vašich snů vám nabízíme bohatou paletu možností, ať už jde o způsob výhřevu, osvětlení či výběr dalších detailů, které saunu pozdvihnou na novou úroveň.

Pro vyhřívání sauny můžete volit ze dvou variant kamen – naprosto bezstarostného elektrického topidla nebo kamen na dřevo, které dodávají sauně tradiční vzhled, ale vyžadují více údržby. 

Unikátní vzhled interiéru vaší sauny můžete doladit pomocí širokého sortimentu doplňků a dekorací či rafinovaně řešeného systému osvětlení.

 

Nadstandardní záruka

Za naší dobrou prací si stojíme! Nabízíme proto zákaznickou výhodu v podobě prodloužené záruky na naše sauny na míru po dobu celých 5 let!

Víte, jakou výhodou je pro vás prodloužená pětiletá záruka na sortiment atypických saun a kabin? A co znamená skutečnost, že vám takovou záruku poskytneme zdarma?

Vložili jsme do našich realizací saun kus poctivé práce, a proto si můžeme dovolit poskytovat každému budoucímu majiteli prodlouženou na 5 let. Dnes je zvykem, že výrobci nabízejí prodloužené záruky za příplatek, který podstatně zvyšuje inzerovanou cenu zboží. My ve Finské sauně poskytujeme prodlouženou záruku naprosto zdarma. Víme, že našim k saunám můžeme věřit. A otevřeně k tomu říkáme: Porovnejte naši bezplatnou pětiletou garanci s nabídkami jiných prodejců.

Používáme pouze kvalitní a hlavně prověřené materiály a technologie ze severských zemí. Vše Vám samozřejmě rádi vysvětlíme a kvalitu ukážeme v našich showroomech.

Pro vaši představu se můžete podívat na vybrané realizace, na kterých jsme se podíleli.

Kontaktujte nás elektronicky na níže uvedeném rychlém formuláři či podrobnějším konfigurátoru, zavolejte nám, či nás přijďte navštívit v našich showroomech v Praze, Brně či Českých Budějovicích, kde můžeme společně začít cestu k vaší nové sauně.


Kontaktujte nás pro podrobnosti, či přejděte do konfigurátoru:

 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 

 


 

 

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest