Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Roubené sauny

Sauna.cz  ›  Sauny  ›  Venkovní  ›  Roubené sauny

Roubené sauny jsou venkovní sauny vyráběné z hraněného masivu severského smrku nebo borovice. Střecha je pokryta odolným asfaltovým šindelem Katepal u kterého lze zvolit barvy. Vnitřní stěny jsou natřeny parafínovým olejem, který slouží jako ochrana před vlhkostí a šednutím.

Sauny tohoto typu umožňují velkou variabilitu s možností uzpůsobení konstrukce požadavkům zákazníka. V nabídce jsou jak typové sauny, tak jejich atypické verze pro netradiční prostory. Montáž sauny je jednoduchá a zabere většinou pouze dva dny.

 

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Venkovní sauna HARVIA Keitele

Cena na vyžádání

Zahradní roubená sauna Keitele - rozměr 380 x 300 cm. Saunu můžete mít s elektrickými kamny nebo s kamny na dřevo. 1) Kamna na dřevo HARVIA 20 PRO s ocelovým komínem a tepelným ochranným štítem. 2) Elektrická kamna Senator o výkonu 9 kW s externí regulací C150. Součástí obou variant je měděné vědro s naběračkou a teploměr HARVIA 110.

Venkovní sauna HARVIA Kuikka

Cena na vyžádání

Zahradní roubená sauna Kuikka - rozměr 200 x 300 cm. Saunu můžete mít s elektrickými kamny nebo s kamny na dřevo. 1) Kamna na dřevo HARVIA 20 PRO s ocelovým komínem a tepelným ochranným štítem. 2) Elektrická kamna Senator o výkonu 9 kW s externí regulací C150. Součástí obou variant je měděné vědro s naběračkou a teploměr HARVIA 110.

Zahradní sauna Country

Cena: 128 163,00 Kč

Zahradní sauna Country vám zajistí dokonalý pocit díky klasickému provedení a příjemných rozměrech. Vnější čast sauny je vyrobena z impregnovaného smrkového dřeva. Velký prostor a skvělé rozlišení saunových lavic vám dodá ideální podmínky pro relaxaci při saunování. Moderní vzhled interiéru zajišťuje vysokou odolnost, vnější část je vyrobena z lipového dřeva. Lavice o hloubce 62 cm vám zajistí maximální pohodlí při ležení i sezení. Sauna působí jako typický zahradní domek. Součástí balení je dřevěná bezpečnostní ohrádka ke kamnům, ventilace, rohové osvětlení, masivní dřevěná podlaha, zádové opěrky pro maximální pohodlí a dvě opěrky hlavy pro příjemnější saunování. Uzamykatelné dveře o rozměrech 1980x800 mm obsahují malé skleněné výplně, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního ESG skla o tloušťce 8 mm, které sauně dodá prostorovou vzdušnost a dlouhodobou životnost. Sauna o rozměrech 319 x 264 x 290 cm.

Zahradní sauna Lava

Cena: 166 923,00 Kč

Zahradní sauna Country vám zajistí dokonalý pocit díky klasickému provedení a příjemných rozměrech. Vnější čast sauny je vyrobena z impregnovaného smrkového dřeva. Moderní vzhled interiéru zajišťuje vysokou odolnost, vnější část je vyrobena z lipového dřeva. Lavice o hloubce 62 cm vám zajistí maximální pohodlí při ležení i sezení. Sauna působí jako typický zahradní domek. Výhodou je předsíň, která je za celoprosklenými dveřmi, je praktická především pro odkládání doplňků potřebných k saunování či údržbě. Vnitřní prosklené dveře a venkovní uzamykatelné dveře obsahují skleněnou výplň, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního ESG skla o tloušťce 8 mm, které sauně dodá prostorovou vzdušnost a dlouhodobou životnost. Lavice o hloubce 62 cm vám zajistí maximální pohodlí při ležení i sezení. Sauna působí jako typický zahradní domek. Součástí balení je dřevěná bezpečnostní ohrádka ke kamnům, ventilace, rohové osvětlení, masivní dřevěná podlaha, zádové opěrky pro maximální pohodlí a dvě opěrky hlavy pro příjemnější saunování.