Odpařovače a difuzéry

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Odpařovače vody či aromata jsou nedílnou součástí sauny. Pomáhají umocnit pocit klidu a relaxace v sauně a významně pomáhají s uvolněním. Aromatické esence mají navíc příznivé zdravotní účinky.

Do otvorů odpařovačů nalijeme vodu spolu s koncentrovaným aromatem. Rozpálené saunové kameny ohřejí odpařovač a ten následně zvlhčí a provoní saunu. Všechny dodávané typy jsou přímo z Finska. 

Velice oblíbený je Duch sauny – téměř každá finská sauna je strážena tímto bůžkem. Má dokonce i děti, Elli a Tahvo, kteří mohou ochraňovat vaše děti.

Populární je také výparník s velkou nádrží Srdce sauny. Účinně zvlhčuje prostředí sauny prostřednictvím zásobníku, který se vkládá do prostoru mezi spirály. Saunová kamna ohřejí zásobník a ten následně odpařenou vodu prostřednictvím trysky přivádí do poháru s kamínky. 

Efektně mezi saunovými kameny vypadá fontánka se třemi tryskami Saunamaestro, do které můžete nalít až 3 dl vody, a následně si užívat 5-10 minut tryskání vody. Ta se okamžitě vypařuje na rozžhavených kamenech - viz toto video.

Blahodárné účinky výparníku můžete využít i v infrakabinách či v interiérech. Výparník s klasickou svíčkou Aroma Premium obsahuje také krystaly soli a esenciální olej, kterým krystaly můžete pokapat.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Kamenná dekorace - saunový klaun Tahvo (chlapec)

Cena: 370,00 Kč

Kamená dekorace - Klaun Tahvo. Originální výrobek přímo z Finska

Kamenná dekorace - saunový klaun Elli (děvče)

Cena: 370,00 Kč

Kamenná dekorace do sauny - klaun Elli (děvče), duch sauny. Originální výrobek z Finska. Rozměry 45 x 71 mm, hmotnost 0,2 kg.

Saunová fontánka Sisukas

Cena: 594,00 Kč

Odpařovač vody v podobě saunové fontánky. Rozměry 56,5 x 82 mm. Objem 0,3 dl, Hmotnost 0,38 kg.

Tříproudá fontánka do sauny Saunatroikka

Cena: 1 309,00 Kč

Odpařovač vody (aroma) s třemi tryskami, ze kterých po zahřátí tryská voda. Po obvodu kolem trysky jsou vyskládané kamínky, které usměrňují a zpomalují vypařování. Saunatroikka nádherně zvlhčí Vaši pravou finskou saunu. Ručně vyrobené ve Finsku, nádherný dárek pro milovníky saun a saunování. Rozměry (ŠxV) 8,5cmx9,5cm, rozměry trysek 3cm, hmotnost 1,44 kg.

Odpařovací kameny pro saunová kamna Höyrykivet

Cena: 587,00 Kč

Odpařovací kameny pro saunová kamna jsou vyrobeny z přírodního kamene, na které můžete nalít vodu, vonné esence či olejíčky. Kostky mají porézní strukturu, díky které je možno nechat vůni v sauně rozvinout. Ruční výroba z Finska. Cena za set - 2 ks. Celkem 8 vonných a zvlhčovacích otvorů. Nádherný dárek, kterým potěšíte nejen své blízké. Rozměry 85 x 85 x 60 mm, dárkové balení, hmotnost 1,64 kg.

Odpařovací nádobka do sauny Löylynhenki

Cena: 949,00 Kč

Odpařovač vody Löylynhenki. Originální výrobek přímo z Finska. Rozměry 86 x 110 mm, objem 0,3 dl, hmotnost 0,96 kg.

Odpařovač vody Saunamaestro

Cena: 1 385,00 Kč

Odpařovač vody z přírodního kamene větších rozměrů. Je zvláště vhodný do větších typů topidel a do velkých saun, má tři trysky. Voda se odpařuje až 10 minut v závislosti na stupni výhřevu topidla. Do odpařovače je možno vkapávat vonné olejíčky a ředěné saunové esence. Prodlužte si saunovou lázeň za pomocí saunových výparníků od Finské sauny.

Odpařovač aroma do sauny Amfora

Cena: 424,00 Kč

Odpařovač vody a aroma do sauny. Originální výrobek z Finska. Vkládá se mezi saunové kameny. Díky odpařování vody zajistí dostatečnou vlhkost v sauně. Můžete přidat svoji oblíbenou vůni. Rozměry 56 x 80 mm, objem 60 ml, hmotnost 0,25 kg.

Odpařovač vody Saunakko

Cena: 407,00 Kč

Odpařovač aroma z přírodního kamene. Ve tvaru vajíčka pro vonné oleje do sauny. Vkládá se mezi kameny v topidle. Kámen je vyrobený z mastku. Originál přímo z Finska. Ruční výroba. Průměr 5,5 cm, výška 6 cm, objem 0,5dl.

Kamenný ohřívač párků Makkaraputki

Cena: 800,00 Kč

Nádoba Makkaraputki na přípravu šťavnatých párků a klobás v sauně. Ideální dárek pro Vaše nejbližší, který pobaví. Hmotnost 0,53 kg.

Duch sauny HARVIA

Cena: 950,00 Kč

Tento odpařovač vody a aroma HARVIA je nedílnou součástí každé sauny ve Finsku, proto by Duch sauny neměl chybět ani ve Vaší sauně! Odpařovač se umisťuje obličejem nahoru, aby ve svých ústech zachytával vodu a tu následně odpařoval. Originální ruční finský výrobek. Hmotnost 0,4 kg. Postavte na kameny a polévejte vodou. Přinese tak štěstí vám i vašemu domu.

Automatický dávkovač vody a aroma (Autodose)

Cena: 15 515,00 Kč

Účelem dávkovače je aplikovat vodu a směs vody s esencí na vyhřívané kameny a saunová kamna. Zařízení se skládá z hlavní jednotky a ovládacích tlačítek - 1 tlačítko pro vodu a 1 tlačítko pro směs vody s esencí. Můžete instalovat dalších několik tlačítek (lze zakoupit samostatně).

Odpařovač SENTIOTEC 0,7l, válec

Cena: 1 951,00 Kč

Válcový odpařovač s maximálním objemem 0,7l.

Odpařovač SENTIOTEC 1,3l, čtverec

Cena: 2 168,00 Kč

Čtvercový odpařovač s maximálním objemem 1,3l.

Odpařovací miska - nádoba nad saunová kamna (bio, aroma sauna), steel

Cena: 2 656,00 Kč

Závěsná nádoba pro biosauny a aroma sauny - sauna cup vaporizer nad kamna z nerezové oceli. Určeno k montáži na vnitřní stěnu sauny nad topidlo. Účinků výrobku se dosáhne rozpouštěním aromatických látek a éterických olejů nebo jiných vonných látek ve vodě. Zvyšováním výkonu topného zařízení sauny je voda ohřívána tak, aby se tyto látky uvolňovaly do kabiny spolu s vypařující se vodou. Nádoba je velmi odolná, vhodná pro krystaly soli a vodu. Pokud se do mísy dostane k solným krystalům voda vzniká silná kyselina, která může poničit saunová kamna, pokud voda přeteče!

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest