Čističe a impregnace do sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Speciální čističe dřevěných povrchů, impregnační oleje na dřevo a nástroje na čištění - to je nezbytný základ, který vám pomůže s údržbou vaší sauny. V našem sortimentu nabízíme veškeré potřeby, které budete potřebovat pro to, aby vaše sauna vydržela dlouhodobě čistá a nedocházelo v ní k degradaci dřeva důsledkem vlivu nečistot, vlhkosti a mikrobů. Chráníte tím zdraví vaše i zdraví druhých.

Čistič dřevěných materiálů v sauně a dezinfektant Harvia se používá hlavně na podsedáky a zádové opěrky lavic v sauně. Povrch lavic tak zůstává bez dlouhodobého bakteriálního filmu. Balení je velmi praktické, 1 dl prostředku se ředí s 10 litry vody.

Na omytí dřeva se používá houbička, v případě silnějších nečistot kartáč. Po použití je důležité dřevo opláchnout čistou vodu. Pro urychlení schnutí doporučujeme po vyčištění saunu vyhřát.

Impregnační parafínový olej pro veškeré dřevěné doplňky chrání dřevo před stárnutím a tmavnutím. Póry ve dřevě se nasáknou, což zabraňuje nasáknutí potem a nečistotami. Olej také chrání před nadměrnou vlhkostí, která je v sauně běžná kvůli polévání kamen. Impregnace dřeva sauny navíc krásně zdůrazní kresbu dřeva v sauně – olej dřevo jemně ztmaví, přibližně o 1 odstín. Parafínový olej může být použit na všechny dřevěné povrchy. Z naší praxe doporučujeme impregnaci i pro tepelně ošetřené dřeviny (thermowood), olšové dřevo, severský smrk a borovici. Praktickou kombinací obou přípravků je Harvia Sauna Care Set, což je praktická sada v dárkovém balení.

Univerzální čističe navíc díky aromatům krásně voní - oblíbená je např. vůně eukalyptu. Univerzální čistič lze použít i na podlahu v saně, parní sauně nebo wellness.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Parafínový olej - Profipack 1l

Cena: 680,00 Kč

Parafínový olej - ochranný olejový film pro sedáky lavic v sauně

Parafínový impregnační olej 500 ml, Paraffin oil

Cena: 507,00 Kč

Impregnační olej pro veškeré dřevěné doplňky ve vaší sauně - chrání před stárnutím a tmavnutím dřeva, 500 ml .

Čistič sauny 500 ml, Sauna Cleanser

Cena: 380,00 Kč

Čistič dřeva v sauně a dezinfikant HARVIA, 500 ml. Saunu čistěte alespoň jednou do měsíce, aby byla stále příjemným místem, kde trávit čas.

Čistící set pro péči o sauny, Care set

Cena: 986,00 Kč

Obsahuje parafínový olej (500ml), čistič dřeva (500ml), rukavice, houbu a smirkový papír.

Čistič saun, na dřevěné plochy 1 l

Cena: 311,00 Kč

Speciální čistič finských saun. Čistič dřevěných materiálů v sauně a dezinfektant, 1 l. Používá se hlavně na podsedáky a zádové opěrky lavic v sauně. Povrch lavic tak zůstává bez bakteriálního filmu, čistí dřevo do hloubky, není agresivní vůči dřevinám a nezpůsobuje změnu barvy, dřevo se nevysušuje. Doporučujeme čištění 2 krát za rok. Vaše sauna bude čistá a krásná.

LOT Impregnační olej na dřevěné lavice 1l

Cena: 713,00 Kč

Impregnační olej na ochranu lavic v sauně před vlhkostí, potem a nečistotami. 1l.

Speciální čistič parních saun, 1 l

-20%
Cena: 250,00 Kč

Speciální přípravek k odstranění organických i anorganických nečistot v parních kabinách. Použitelný na akrylát i obklady. Novinka v našem sortimentu.

CAT Čistící prostředek na dřevo v saunách 1l

Cena: 266,00 Kč

Před napouštěním dřeva ochranným olejem je důležité, vždy povrchové čištění kyselinovým činidlem. Toto činidlo dezinfikuje a bez chloru odstraňuje také vodní kámen . Může být použit k čištění dřevěných , kovových a povrchů s dlažbou či obkladem v sauně, v prostoru s vysokou vlhkostí. K dispozici v 1 litru. Jedná se o čistící a dezinfikační prostředek, který bezpečně rozpustí povlaky vápenatých usazeniny ve vaší sauně. Je speciálně určen do sauny, protože je šetrný a nerozežírá.

Univerzální dezinfekce pro wellness, eukalyptus 1 l

Cena: 490,00 Kč

Univerzální bezchlórová dezinfekce s příjemnou vůní eukalyptu pro všechny typy ploch ve wellness a fitness provozech včetně solárií. Koncentrát ředitelný od 0,5 do 0,075%. Dezinfekce plochu nečistí, ale pouze dezinfikuje, nepoškozuje citlivé materiály. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest