Pro středně velké sauny (5 - 15 m³)

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Pro střední sauny máme nejširší výběr saunových kamen Harvia, které představují ideální kombinaci skvělého designu, odolnosti a energetické úspornosti. Finský výrobce Harvia, který je největším výrobcem saunových kamen na světě, vzhled a funkčnost svých kamen neustále vylepšuje. Díky velkému objemu výroby však mají všechny kamna velmi příznivou cenu.  

Velice oblíbené jsou saunová kamna Harvia Vega BC23, což jsou cenově dostupná a elegantní kamna s plášťem z nerezové oceli. Harvia Vega jsou uživatelsky příjemná díky ovladačům umístěným v horní části kamen (Kamna s označením E nemají regulaci na plášti a je k nim potřeba dokoupit externí regulaci. Vhodné regulace jsou C90, C150, Griffin a Fenix). Kamna mohou být umístěna v sauně velice nízko, takže poskytují teplo i pro nízko položené lavice. Kamna jsou jednoduchá na instalaci. Stačí namontovat oddělený rám (součást dodávky) na stěnu, kamna do něj vsadit a zafixovat jedním šroubem.

Stejně populární jsou o něco větší saunová kamna Harvia Cilindro PC70. Jsou to krásná a přitom levná saunová kamna. Předností těchto kamen je objemný válec, do kterého lze vložit 80 - 120 kg lávových kamenů. Díky velkému množství kamenů lze jednoduše regulovat teplotu a vlhkost v sauně. Od "lehkého saunování" – nízká teplota a vysoká vlhkost po "ostré saunování" – vysoká teplota a malá vlhkost. Poléváním konkrétní části kamen lze kontrolovat prudkost odpaření vody – vrchol pilíře má vyšší teploty, a voda se tak odpařuje mnohem rychleji . Harvia Cilindro se řadí mezi sloupové saunové kamna s nejpříznivější cenou na trhu. Saunová kamna jsou vyráběna výhradně z nerezavějících kovů. 

Zajímavou novinkou roku 2012 byla kamna Harvia Globe (např. GL110). Designová saunová kamna Harvia Globe vám nabízí příjemný zážitek ze saunování, a to nejen prostřednictvím tepla a vodní páry, ale i díky jedinečnému designu a univerzální použitelnosti. Odhoďte stereotypy o umístění kamen v sauně! Harvia Globe je možné umístit na stěnu, na stojan nebo na strop. Tato svoboda vám umožňuje bez omezení se rozmáchnout při plánování lavic v sauně.

Harvia Globe jsou také příkladem ekologického designu: na výrobu je použit ten nejlepší materiál (nejčistější silná nerezová ocel) při nejmenší možné míře zbytkového odpadu. Na povrchovou úpravu nejsou použity žádné škodlivé chemikálie. Zcela nová filozofie je patrná i v designu kamen, která jsou vyrobena z laserem precizně vyřezávaných ocelových oblouků a skruží. Objem prostoru pro saunové kameny je pečlivě optimalizován: kamna je zahřívají rychleji, aniž by byla obětována jemnost páry.

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce
Napětí (Volt)
Výkon (kW)

Saunová kamna HARVIA Vega BC60

Cena: 7 790,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC60 o výkonu 6 kW. Určeno pro saunu 5 – 8 m3. Kamna jsou vybavena vlastní regulační jednotkou na plášti. Umožňuje nastavení času sepnutí, času provozu a teploty kamen. Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli. Kamna BC60 umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Saunová kamna HARVIA Vega BC90

Cena: 8 484,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC90 o výkonu 9 kW. Pro saunu 8 – 14 m3. Kamna jsou vybavena vlastní regulační jednotkou na plášti. Umožňuje nastavení času sepnutí, času provozu a teploty kamen. Rozměry kamen 480x310x540 mm. Napájecí napětí - 400 V 3N. Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli. Kamna BC90 umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Saunová kamna HARVIA Vega BC80

Cena: 8 338,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC80 o výkonu 8 kW. Určeno pro saunu 7 – 12 m3. Kamna jsou vybavena vlastní regulační jednotkou na plášti. Umožňuje nastavení času sepnutí, času provozu a teploty kamen. Rozměry kamen 480x310x540 mm. Napájecí napětí - 400 V 3N.Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli. Kamna BC80 umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Saunová kamna HARVIA GLOW E 9kW - stojatá, nerez

Cena: 14 618,00 Kč

Novinka! Stojatá saunová kamna HARVIA GLOW jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější potřeby. Stylová kamna o výkonu 9kW v nerezovém provedení jsou určeny pro externí ovládání. Zjednodušený tvar zajišťuje flexibilitu v designu interiéru sauny. Vysoký sloupový tvar kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou.

Saunová kamna Ari 7,5kW

Cena: 14 311,00 Kč

Saunová kamna Ari o výkonu 7,5 kW s integrovanou ovládací jednotkou. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky. Kamna jsou určena do sauny o velikosti 8 až 12 m, do kamen se vejde až 60 kg saunových kamenů. Rozměry 275x275x925mm, hmotnost 20 kg.

Saunová kamna Ari Wall 7,5kW

Cena: 13 877,00 Kč

Saunová kamna Ari Wall s integrovanou ovládací jednotkou. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky. Rozměry 430x250x925mm, jsou určeny do sauny o velikosti 8-12m, do kamen se vejde až 65 kg saunových kamenů.

Saunová kamna Ari Wall 9kW

Cena: 17 347,00 Kč

Saunová kamna Ari Wall s integrovanou ovládací jednotkou. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky. Rozměry 430x250x925mm, jsou určeny do sauny o velikosti 8-14m, do kamen se vejde až 65 kg saunových kamenů.

Saunová kamna Ari (E) 9kW

Cena: 13 010,00 Kč

Saunová kamna Ari jsou určena pro externí ovládací jednotku. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky.

Saunová kamna HARVIA GLOW 6,8kW - stojatá, nerez

Cena: 13 621,00 Kč

Novinka! Stojatá saunová kamna HARVIA GLOW jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější potřeby. Stylová kamna o výkonu 6,8kW v nerezovém provedení. Zjednodušený tvar zajišťuje flexibilitu v designu interiéru sauny. Vysoký sloupový tvar kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou.

Saunová kamna Ari (E) 7,5kW

Cena: 12 143,00 Kč

Saunová kamna Ari jsou určena pro externí ovládací jednotku. Plášť mají z nerezové oceli a vyznačují se především svým vynikajícím sáláním tepla do všech směrů. Kamna mají také nastavitelné nožičky.

Saunová kamna HARVIA GLOW E 6,8kW - stojatá, nerez

Cena: 12 835,00 Kč

Novinka! Stojatá saunová kamna HARVIA GLOW jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější potřeby. Stylová kamna o výkonu 6,8kW v nerezovém provedení jsou určeny pro externí ovládání. Zjednodušený tvar zajišťuje flexibilitu v designu interiéru sauny. Vysoký sloupový tvar kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou.

Saunová kamna HARVIA Cilindro PC66E 6 kW

Cena: 11 622,00 Kč

Saunová kamna Cilindro PC66E - 6 kW jsou ideální kamna pro časté polévání vodou. Vysoká stavba kamen umožňuje použití i v menších saunách a velká plocha kamenů zvýší intervaly polévání vodou. Kamna nemají regulaci na plášti, nutná externí řídící jednotka. Součástí je ochranný štít. Do kamen se vejde až 75 kg kamenů. Kameny nejsou v ceně kamen. Ideální řešení do menších městkých saun!

Saunová kamna HARVIA Vega BC80E

Cena: 7 053,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC80E z nerezové oceli o výkonu 8 kW. Jsou určena pro samostatnou externí regulační jednotku (C90, Xenio CX110, Xafir CS110). Pro saunu 7 – 12 m3. Kamna BC80E umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Saunová kamna Nordex Next 9kW

-15%
Cena: 6 195,00 Kč

Elektrická saunová kamna Nordex Next o výkonu 9 kW s řídící jednotkou, jsou určena do sauny o velikosti 8 až 14 m. Do kamen se vejde maximálně 18 až 22 kg saunových kamenů, které nejsou součástí ceny. Samotná kamna váží 11 kg a jejich vnější plášť je vyroben z nerezové oceli. Rozměry: 410x300x575 mm.

Saunová kamna HARVIA Vega BC90E

Cena: 7 700,00 Kč

Elektrická saunová kamna HARVIA Vega BC90E o výkonu 9 kW. Jsou určena pro samostatnou externí regulační jednotku (C90, Xenio CX110, Xafir CS110). Pro saunu 8 – 14 m3. Saunová kamna jsou vyrobena z nerezavějící oceli. Kamna BC90E umožňují polévání vodou. Součástí kamen je montážní plech na zeď a instalační materiál, silikonový kabel není součástí balení.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest