Masážní prostředky

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Finské mastkové kameny mají schopnost dlouhodobě uchovávat teplo, proto jsou vhodné pro různé masáže a terapie. Kámen totiž v kombinaci s teplem velmi účinně uvolňuje svaly i mysl. Mastek má starší pojmenování jako mýdlový kámen, protože při dotyku připomíná povrch mýdla.

Masážní kameny před masáží jednoduše nahřejte v hrnci s horkou vodou nebo v elektrické troubě. Správná teplota kamene pro masírování by se měla pohybovat kolem 60 °C, raději ale na začátku masážní kámen jen lehce přiložte a přesvědčte se, že je teplota pro masírovaného příjemná.

 

Masáže s bederním masážním kamenem krásně uvolňují celou bederní páteř a její nervová zakončení. Tělo také příjemně prohřejí. Mastkové kameny mají spoustu využití – například masážní chladící kameny na oči Orbits redukují vaky pod očima

V nabídce máme i sadu čedičových kamenů ve stylovém bambusovému balení, kterou jistě potěšíte své známé.

S  masážní rukavicí se jednoduše zbavíte staré pokožky – skvělá je také na masáž. Vybrat si můžete také dřevěnou masážní sadu proti celulitidě, jež má kompaktní rozměry, a vejde se vám tak do kabelky.

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Masážní kámen Harmony Joy

Cena: 1 083,00 Kč

Masážní kámen Harmony Joy, v balení navíc i masážní olejíček 125 ml. Rozměry: 72 x 60 mm, hmotnost 0,7 kg. Masáž odstraňuje bolest, svalové křeče a zlepšuje krevní oběh i metabolismus. Teplo a vibrace kamene působí na energetické cesty, které náleží k určitému vnitřnímu orgánu v lidském těle. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození.

Kámen do dlaně, 55mm

Cena: 303,00 Kč

Masážní kámen, který perfektně padne do dlaně. Průměr 55 mm, hmotnost 0,3 kg. Hedvábný povrch, jednoduchá údržba.

Masážní kámen bederní

Cena: 472,00 Kč

Masážní kámen je určený k masáži beder. Nikdy nepokládejte rozžhavené kameny přímo na kůži - použijte ručník, či prostěradlo. Materiál mastek. Rozměry: šířka: 50 mm-125 mm, výška: 125 mm, hmotnost: 1 kg.

Masážní kámen na obličej

Cena: 151,00 Kč

Kámen na masáž obličeje, rozměry: 56 x 16 mm, hmotnost: 0,1kg. Pro docílení požadované efektivity musí kámen zůstat teplý po velice dlouhou dobu.

Masážní pomůcka do sauny

Cena: 125,00 Kč

Saunová pomůcka, která slouží k masírování celého těla během saunování. Horký suchý vzduch saunové prohřívárny vede v několika minutách k celkovému prohřátí, masivnímu prokrvení a k svalovému uvolnění, proto se může hned po prohřátí přistoupit k masáži. Doporučujeme použít s medovým krémem, který krásně voní a dodá vaší pokožce potřebné výživné látky.

Masážní chladící kameny na oči ORBITS

Cena: 478,00 Kč

Chladící kameny - okamžitá pomoc pro unavené oči. Redukuje známky únavy (otoky a kruhy pod očima), vyhlazuje pleť, 2 kusy v balení! Rozměry: 48 x 13,5 mm, hmotnost: 0,1 kg

Masážní kámen, střední velikost

Cena: 230,00 Kč

Střední masážní kámen, rozměry: 75 x 30 mm, hmotnost: 0,3kg. Pro aktivní masáž je nutné mít po ruce hned několik kamenů. Nikdy nepokládejte rozžhavené kameny přímo na kůži. Použijte ručník nebo prostěradlo.

Masážní olej Rento, 200 ml

Cena: 425,00 Kč

Masážní olej, 200 ml. Originální finský výrobek od firmy Rento. Vynikající olej pro dokonalou masáž celého těla, uvolní napjaté svaly a stresovanou mysl. Pro všechny typy pleti. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest