Pro malé sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Nabízíme široký výběr saunových kamen Harvia na dřevo pro malé sauny o velikosti do zhruba 15 metrů krychlových. Kamna na dřevo jsou do malých prostor ideální, jelikož oheň dobře vynikne a skvěle podtrhne atmosféru sauny.

Jedny z nejoblíbenějších kamen na dřevo jsou Harvia Legend 150. Jsou to tradiční finská saunová kamna, která se vyznačují zpracováním napodobující drátěné koše, které jsou historicky nejstarší formou saunových kamen. Saunová kamna Legend 150 jsou robustní kamna s prostorem až na 120 kg lávových kamenů.

Velmi stylová kamna pro menší sauny jsou Harvia M3. Efektivní cirkulace vzduchu, která zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, je pro tyto kamna typická. Harvia M3 jsou vybavena skleněnými dveřmi, které dávají vyniknout teplému světlu plamenů. Kamna jsou provedena v elegantní barvě černého grafitu. Výduchy na vzduch jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výkon (kW)
Výrobce

Saunová kamna na dřevo HARVIA M3

Cena: 8 978,00 Kč

Kamna na dřevo HARVIA M3 jsou vhodná pro menší, dřevem vytápěné sauny. Kamna jsou vybavena skleněnými dvířky, která umožňují průnik teplého světla ohně a umocňují tak atmosféru při saunování. Materiálem kamen je elegantní černý grafit doplněný přední částí a výduchy z nerezové oceli. Výkon odpovídá saunám o rozměrech 6–13 m3 - tj. 16,5 kW. Rozměry kamen 39x71x45 cm, samotná kamna váží 45kg, maximální množství kamenů je 30 kg.

Saunová kamna na dřevo HARVIA M3 SL

Cena: 13 793,00 Kč

HARVIA M3 jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže teplé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Barva kamen je elegantní černý grafit, kamna mají předek a výduchy na vzduch z nerezové oceli. Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Doporučená velikost sauny je 6-13 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA M1

Cena: 8 832,00 Kč

Kamna HARVIA M1 mají klasický design a jsou vhodná pro menší dřevem vytápěné sauny. Rovnoměrné teplo a efektivní cirkulace vzduchu proměňují saunování v příjemný zážitek a kamna dodávají nádech tradiční atmosféry finské sauny. Barva kamen je elegantní černý grafit. Doporučená velikost sauny je 6-13 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 16

Cena: 11 764,00 Kč

Nová kamna na dřevo WK160 podobná kamnům M3, avšak kamna HARVIA 16 jsou větší a výkonnější! Výkon kamen je 17,9 kW, vhodná pro menší až středně velkou saunu. Do kamen se vejde max. 36 kg kamenů, které nejsou v ceně kamen. Nerezový štít na přední části kamen.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Linear 16

Cena: 11 578,00 Kč

Nová kamna na dřevo WK160C podobná kamnům M3, avšak kamna HARVIA Linear 16 jsou větší a výkonnější! Výkon kamen je 17,9 kW, vhodná pro menší až středně velkou saunu. Do kamen se vejde max. 36 kg kamenů, které nejsou v ceně kamen.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest