Zvýhodněné sety

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Set teploměr a vlhkoměr Harvia

-10%
Cena: 1 134,00 Kč

Set vlhkoměru a teploměru od finského specialisty na saunové technologie HARVIA. Materiálem je kombinace severského smrku a sklíčka, které zakrývá stupnici.

Set 2 ks županů NordicSPA pro ni a pro něj (L+M)

-8%
Cena: 2 224,00 Kč

Set dvou županů do sauny textilní řady NordicSPA s dvěma kapsami, páskem na zavazování, poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex, vel. L a M

Nerezový set Harvia a aroma

-6%
Cena: 3 454,00 Kč

Prémiový set saunového příslušenství od Harvie - ty nejluxusnější doplňky do sauny, jaké může Finsko nabídnout. Nerezové provedení v kombinaci s Termoolší. Vědro má objem 5,5 litrů, naběračka 0,2 litru. Teploměr s vlhkoměrem jsou umístěny pod sebou, s dvojitou stupnicí (vnější řada desítky, vnitřní mezistupně). Součástí setu je i saunové aroma s vůní Eukalyptus.

Set solné cihly

-5%
Cena: 475,00 Kč

Set solných cihel z himalájské soli v barvě bílé, oranžové a se štípanou pohledovou strukturou.

Doplňkový set do sauny Harvia

-4%
Cena: 2 548,00 Kč

Doplňkový set do sauny Harvia se skládá z dřevěného 4l vědra s plastovou vložkou, která usnadňuje jeho údržbu, dřevěné naběračky, dřevěných přesýpacích hodin na odměření času a dřevěného teploměru s vlhkoměrem.

Set vědro a naběračka Harvia

-14%
Cena: 1 025,00 Kč

Vědro o objemu 4l. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění. Dřevěná naběračka HARVIA o délce 36 cm. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polévání kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost.

Set vědro, naběračka a aroma Harvia

-12%
Cena: 1 363,00 Kč

Vědro o objemu 4l. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění. Dřevěná naběračka HARVIA o délce 36 cm. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polévání kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost. Součástí setu je i aroma do sauny s vůní Eukalyptus.

Základní set doplňků do sauny Harvia

-10%
Cena: 2 104,00 Kč

V setu naleznete základní doplňky HARVIA ze dřeva, které jsou nezbytností v každé sauně. Dřevěné vědro má objem 4l a plastovou vložku, které usnadňuje jeho údržbu. Set navíc obsahuje i naběračku, přesýpací hodiny a teploměr do sauny.

Nerezový set Harvia, světlo, aroma

-15%
Cena: 5 397,00 Kč

Prémiový set saunového příslušenství od Harvie - ty nejluxusnější doplňky do sauny, jaké může Finsko nabídnout. Nerezové provedení v kombinaci s Termoolší. Vědro má objem 5,5 litrů, naběračka 0,2 litru. Teploměr s vlhkoměrem jsou umístěny pod sebou, s dvojitou stupnicí (vnější řada desítky, vnitřní mezistupně). K setu navíc přísluší i trojice saunových aromat Eukalyptus, Borovice a Bříza a sladěné saunové světlo s krytím IP44 a závitem E14 a nerezovým stínítkem.

Set odpařovač a aroma

-5%
Cena: 678,00 Kč

Set k provonění vaší sauny. Součástí je klasické saunové aroma Rento Svatojánská bříza a odpařovač vody z přírodního kamene k umístění mezi saunové kameny.

Wellness set doplňků a kosmetiky SENTIOTEC - Med

Cena: 508,00 Kč

Sladěný set nezbytnostní do sauny. Součástí je saunové aroma, mentolové krystaly na saunové kameny, peelingová sůl, peelingový krém a hydratační krém. Vůně medu.

Set aroma Harvia 500 ml

-12%
Cena: 1 846,00 Kč

Sada aromat Harvia do sauny v šesti různých vůních: eucalyptus, máta, borovice, bříza, jablko a citrus. Obsah: 500 ml s esenciálními oleji. Aroma je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo pro použití do různých typů výparníků.

Set odpařovače vody Hörykivet a esence Rento

-3%
Cena: 915,00 Kč

Set k provonění vaší sauny. Součástí je balení dvou saunových esencí Rento s vůní eukalyptu a lesních bylin a odpařovací kameny s porézním povrchem k umístění na vrch saunových kamen.

Set odpařovač vody Saunamaestro a esence Rento

-3%
Cena: 1 690,00 Kč

Set k provonění vaší sauny. Součástí je balení dvou saunových esencí Rento s vůní svatojánské břízy a máty a odpařovač vody se třemi tryskami k umístění na vrch většího topidla mezi saunové kameny.

Set aroma Rento 400 ml

-5%
Cena: 1 505,00 Kč

Sada aromat Rento do sauny v šesti různých vůních: eucalyptus, vyuzená březová kůra, arktické bobule, svatojánská bříza a citrus. Obsah: 400 ml s esenciálními oleji. Aroma je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo pro použití do různých typů výparníků.

Certifikované obchodní podmínky dTest