Zvýhodněné sety

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč
Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Set vědro a naběračka Harvia

-14%
Cena: 1 025,00 Kč

Vědro o objemu 4l. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění. Dřevěná naběračka HARVIA o délce 36 cm. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polévání kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost.

Doplňkový set do sauny Harvia

-4%
Cena: 2 548,00 Kč

Doplňkový set do sauny Harvia se skládá z dřevěného 4l vědra s plastovou vložkou, která usnadňuje jeho údržbu, dřevěné naběračky, dřevěných přesýpacích hodin na odměření času a dřevěného teploměru s vlhkoměrem.

Základní set doplňků do sauny Harvia

-10%
Cena: 2 104,00 Kč

V setu naleznete základní doplňky HARVIA ze dřeva, které jsou nezbytností v každé sauně. Dřevěné vědro má objem 4l a plastovou vložku, které usnadňuje jeho údržbu. Set navíc obsahuje i naběračku, přesýpací hodiny a teploměr do sauny.

Set teploměr a vlhkoměr Harvia

-10%
Cena: 1 134,00 Kč

Set vlhkoměru a teploměru od finského specialisty na saunové technologie HARVIA. Materiálem je kombinace severského smrku a sklíčka, které zakrývá stupnici.

Set světlo a žárovka

-5%
Cena: 609,00 Kč

Praktický set světla do sauny HARVIA s krytím IP44 a žárovky se závitem E14, 25 W.

Set 2 ks županů NordicSPA pro ni a pro něj (L+M)

-8%
Cena: 2 224,00 Kč

Set dvou županů do sauny textilní řady NordicSPA s dvěma kapsami, páskem na zavazování, poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex, vel. L a M

Set světlo, žárovka, stínítko Classic

-5%
Cena: 1 938,00 Kč

Praktický set světla do sauny HARVIA s krytím IP44, rohového stínítka ze dřeva Classic a žárovky se závitem E14, 40 W.

Set solné cihly

-5%
Cena: 475,00 Kč

Set solných cihel z himalájské soli v barvě bílé, oranžové a se štípanou pohledovou strukturou.

Set odpařovač a aroma

-5%
Cena: 678,00 Kč

Set k provonění vaší sauny. Součástí je klasické saunové aroma Rento Svatojánská bříza a odpařovač vody z přírodního kamene k umístění mezi saunové kameny.

Sada saunových doplňků SENTIOTEC BASIC, 11ks

Cena: 1 734,00 Kč

Vše, co potřebujete pro saunování, v jednom balení. Sada obsahuje: dřevěné vědro do sauny, dřevěnou polévací naběračku, přesýpací hodiny do sauny, kombinovaný teploměr s vlhkoměrem, sadu 5 saunových aromat a instruktážní tabulku o saunování.

Nerezový set Harvia a aroma

-6%
Cena: 3 454,00 Kč

Prémiový set saunového příslušenství od Harvie - ty nejluxusnější doplňky do sauny, jaké může Finsko nabídnout. Nerezové provedení v kombinaci s Termoolší. Vědro má objem 5,5 litrů, naběračka 0,2 litru. Teploměr s vlhkoměrem jsou umístěny pod sebou, s dvojitou stupnicí (vnější řada desítky, vnitřní mezistupně). Součástí setu je i saunové aroma s vůní Eukalyptus.

Set vědro, naběračka a aroma Harvia

-12%
Cena: 1 363,00 Kč

Vědro o objemu 4l. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění. Dřevěná naběračka HARVIA o délce 36 cm. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polévání kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost. Součástí setu je i aroma do sauny s vůní Eukalyptus.

Set saunového kiltu a čepice NordicSPA

-7%
Cena: 1 131,00 Kč

Sada čepice kiltu a čepice do sauny z textilní řady NordicSPA . Kilt je s kapsou, poutkem a výšivkou, rozměr 80x145 cm. Zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma. Saunová čepice má rozměr 20x24cm - univerzální velikost. Kvalitní měkké froté, brva šedá.

Set županu a kiltu NordicSPA

-29%
Cena: 1 391,00 Kč

Set županu a kiltu z textilní řady NordicSPA. Župan je s dvěma kapsami, páskem na zavazování, poutkem a výšivkou, unisex, vel. M. Saunový kilt je s kapsou, poutkem a výšivkou, zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma, rozměr 80x145 cm. Kvalitní měkké froté, barva šedá.

Set světlo, žárovka, stínítko Lux

-5%
Cena: 1 991,00 Kč

Praktický set světla do sauny HARVIA s krytím IP44, designového rohového stínítka ze dřeva Lux a žárovky se závitem E14, 40 W.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest