Naběračky

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Součástí pravého finského saunování je vždy vědro a naběračka na polévání rozžhavených saunových kamenů. Pokud si nejste jisti, jak je používat, pročtěte si text o různých typech saunování.

Nabízíme kvalitní dřevěné naběračky Harvia o délce 36 a 48 cm. V nabídce máme také různě barevně hliníkové či kovové naběračky, vždy však s dřevěnou rukojetí, abyste se nepopálili. Dřevěné naběračky nikdy po saunování nenechávejte ve vědru s vodou, naopak je co nejdříve nechejte vyschnout.

 

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Naběračka HARVIA 36 cm

Cena: 411,00 Kč

Dřevěná naběračka HARVIA o délce 36 cm, materiál borovice. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polévání kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost.

Naběračka HARVIA Legend

Cena: 2 016,00 Kč

Naběračka HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Efektní kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA.

Hliníková naběračka Rento, dehtově hnědá

Cena: 578,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva dehtově hnědá.

Hliníková naběračka Rento, brusinková

Cena: 581,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva brusinková.

Hliníková naběračka Rento, šampaňská

Cena: 581,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva šampáňo.

Dřevěná naběračka do sauny BASIC

Cena: 289,00 Kč

Dřevěná naběračka Basic od společnosti SENTIOTEC. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polevání saunových kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost. Délka rukojeti 36cm.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, bílé

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva bílá.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, černá

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva černá.

Hliníková naběračka Rento s tmavou rukojetí, měděná

Cena: 646,00 Kč

Měděná naběračka z hliníku, rukojeť laminovaný bambus. Délka 43cm.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, oranžová

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva oranžová.

Hliníková naběračka Rento, černá

Cena: 581,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva černá.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, námořnická modř

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva světle modrá - námořnická modř.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, zelená

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva zelená.

Hliníková naběračka Rento, šedá

Cena: 581,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva šedá.

Naběračka do sauny - borovice

Cena: 385,00 Kč

Saunová naběračka vyrobená z borovice. Délka rukojeti 40 cm.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest