Materiál pro parní sauny

Parní generátory, změkčovače vody,  vypouštěcí ventily,  dávkovače esence - zde naleznete veškeré technologie pro vaši parní kabinu

Doporučujeme

Konstrukční deska WEDI 2500x600x30 mm

Cena: 657,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x30 mm.

Konstrukční deska WEDI 2500x600x50 mm

Cena: 805,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x50 mm.

Lavice pro parní sauny BBH - HARVIA spa modul

Cena: 6 292,00 Kč

Lavicový polystyrenový profil EPS sedáku pro parní saunu, model BBH. Nejmenší prodejní jednotka je 0,5 m. Prodej na běžné metry. Cena je uvedena bez povrchové stěrky. Díl určený pro následnou výrobu parní lázně svépomocí podle zvolených délek. Vhodné pro kombinaci s dalšími profily jako jsou parní chrliče, ochlazovny nebo ledové komory, díly bazénů nebo dílů pro koupelny. Můžete je použít doma, nebo venku - na zahradě, na terase nebo u bazénu.

Novinky
Certifikované obchodní podmínky dTest