Izolace parní sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Konstrukční systém wedi představuje jedinečné stavební řešení určené do vlhkých prostor v interiéru. Konstrukční desky wedi spojují jednotlivé konstrukční a montážní prvky v dokonale funkční a do detailu propracovaný systém, jehož variabilita je takřka neomezená.

 

Stavební deska wedi sestává z modrého jádra z extrudovaného tvrzeného pěnového polystyrénu. Tvrzená pěna je oboustranně armovaná síťkou ze skelného vlákna (s alkalivzdornou úpravou) a potažená vrstvou malty s přísadou umělé hmoty. Stavební deska je určená pro použití v interiéru v prostorách s běžnou teplotou.

Konstrukční deska je určená pro použití na podlahy v prostorách se zatížením podobnému obytným prostorám. Valivá zátěž s vysokým bodovým zatížením není přípustná. Stavební desku wedi je možné připevnit na téměř každý podklad, je vodonepropustná, tepelně izolační, mnohostranně použitelná, lehká a stabilní a rychle zpracovatelná. 

Systém konstrukčních desek a prvků charakterizuje zejména: 

  • naprostá spolehlivost v podobě 100% vodotěsnosti desek stvrzena mnoha mezinárodními zkouškami
  • rychlost a časová úspora díky snadnému zpracování a suchému způsobu výstavby
  • úspora hmotnosti a úspora energie vzhledem k tepelně izolačním vlastnostem
  • široké možnosti využití konstrukčních desek a konstrukčních prvků wedi

Stavební deska wedi je na základě svých speciálních vlastností vhodná k mnohostrannému použití:

  • Nosný materiál pro pokládku dlaždic, desek a přírodního kamene tenkovrstvým postupem
  • Přilnavý podklad pro nános omítky, lepidla na dlaždice a jiné materiály
  • Ochrana proti vlhkosti
  • Účinná tepelná izolace
  • Prostředek pro tvarování
  • Utěsnění ve spojení s povrchy z dlaždic nebo desek na stěnách a podlahách třídy zatížení A a B (přímo zatížené stěny a podlahy v prostorách s velmi častým nebo dlouhotrvajícím používáním užitkové a čisticí vody, stěny a podlahy nádrží, které jsou plněny vodou s vlastnostmi pitné vody).

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Konstrukční deska WEDI 2500x600x50 mm, 1 ks

Cena: 929,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x50 mm.

Konstrukční deska WEDI 2500x600x30 mm, 1 ks

Cena: 760,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x30 mm.

Lepící a hydroizolační hmota WEDI TOOLS 610, 310 ml

Cena: 442,00 Kč

Jednosložková lepící a těsnící hmota 610 se ideálně hodí pro vodotěsné lepení stykových spojů stavebních desek WEDI. Utěsní spoje tak, že již není zapotřebí žádná další hydroizolace. Šetří tak čas a zvyšuje bezpečnost systému. Kromě toho je vysoce odolná vůči povětrnostním podmínkám a chemikáliím, neobsahuje rozpouštědla, silikon ani PCP. Balení 310 ml.

Konstrukční deska WEDI 2500x600x80 mm, 1 ks

Cena: 1 411,00 Kč

Inovativní stavební materiál! Konstrukční desky WEDI jsou voděodolné, pevné, lehké a jednoduše opracovatelné. Konstrukční systém tak dokázal spojit klíčové vlastnosti do jedinečného celku s mimořádnou přidanou hodnotou. Určeno k použití ve vlhkých prostorách v interiéru jako konstrukční a nosný materiál pod keramické obklady, omítky a další povrchy. Rozměry 2500x600x80 mm.

Tlumicí podložky WEDI TOOLS 35 mm, pozinkovaná (100 ks/bal)

Cena: 620,00 Kč

Tlumící podložky zabraňují protlačení šroubů do pěnového jádra desky. Jsou určené především pro montáž konsktrukčních desek na spodní konstrukci. Použijte 5-8 ks na m, podložky jsou pozinkované. Balení po 100 ks.

Těsnící páska WEDI TOOLS 120 mm (10 m/role)

Cena: 1 718,00 Kč

Těsnící páska pro vodotěsné napojení stavebních desek a prvků WEDI nebo na ostatní materiály jako např. potěr, sádrokarton atd.

Armovací samolepicí páska WEDI TOOLS 125 mm (25 m/role)

Cena: 501,00 Kč

Speciální tkaná páska k zafixování respektive přemostění spojů stavebních desek WEDI. Samolepicí páska o šířce 125 mm v roli o délce 25 m.

Zatloukací hmoždinky WEDI TOOLS- ocel, 110mm (100 ks/bal)

Cena: 1 736,00 Kč

Pozinkované zatloukací hmoždinky WEDI o délce 110mm. Vyrobeny z ocelu. Balení obsahuje 100 ks.

Zatloukací hmoždinky WEDI - ocel, 80 mm (100ks /bal)

Cena: 1 492,00 Kč

Pozinkované zatloukací hmoždinky WEDI o délce 80 mm. Vyrobeny z ocelu. Balení obsahuje 100 ks.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest