Turbany do sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Profesionální a šetrné vysoušení vlasů díky turbanu, který můžete využít také během kosmetických procedur, v sauně pro ochranu vlasů anebo ve vaně plné pěny – stačí jen nasadit, zatočit a zapnout na knoflík v zadní části.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Turban do sauny BÍLÝ, froté

Cena: 202,00 Kč

Turban do sauny vyrobený z kvalitní 100% bavlny s froté úpravou, gramáž: 400 g Po obvodu je obšitý lemem ve stejné barvě, součástí je i našité poutko na zavěšení.

Wellness turban do sauny, bílý s modrým lemem

Cena: 409,00 Kč

Turban na vlasy vhodný nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní turban z velice hebkého materiálu, univerzální zapínání na knoflík. V klasickém bílém provedení s modrým námořnickým lemem.

Wellness turban do sauny, krémový s květinovým lemem

Cena: 409,00 Kč

Turban na vlasy vhodný nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní turban z velice hebkého materiálu, univerzální zapínání na knoflík. V krémově-smetanovém provedení s květinovým lemem.

Wellness turban do sauny, bílý s růžovým lemem

Cena: 409,00 Kč

Turban na vlasy vhodný nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní turban z velice hebkého materiálu, univerzální zapínání na knoflík. V klasickém bílém provedení s růžovým lemem.

Wellness turban do sauny, černý

Cena: 409,00 Kč

Elegantní černý turban na vlasy vhodný nejen do sauny pro ochranu vlasů, ale také během SPA procedur doma nebo v salónu. Turban je vyroben z luxusního froté s větší gramáží, která zaručuje výbornou savost a skvěle drží tvar díky praktickému zapínání na knoflík v zadní části.

Wellness turban do sauny, krémový s krajkou

Cena: 409,00 Kč

Turban na vlasy vhodný nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní turban z velice hebkého materiálu, univerzální zapínání na knoflík. V krémově-smetanovém provedení.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest