Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Koupací sudy HOT TUB

Koupací sudy neboli kádě HOT TUB jsou určeny k relaxaci a odpočinku po celý rok - v zimě hřejí, v létě chladí. 

Ručně vyrobený koupací sud slouží pro dokonalé potěšení z venkovní lázně, ať už venku pálí slunce nebo sněží. Při teplotě kolem 40°C dochází k největšímu uvolnění svalů a svalové tenze, pobyt v zahřátém sudu tedy simuluje lázeňské podmínky. Pobyt v sudu je navíc společenská záležitost - koupat se můžete podle velikosti sudu ve 4 - 10 lidech - ideální jako překvapení na domácí party. Koupací sud se těší také velké oblibě u lidí, kteří mají rádi vany jacuzzi. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná uvnitř či vně kádě. Topí se suchým dřevem.

Výrobek je sestaven z dřevěných a kovových částí. Koupací sud, jeho skelet, je ručně vyrobený ze skandinávského smrku, sibiřského modřínu nebo ze dřeva thermowood.  Dřevo je sušené na 10% , takže se při kontaktu s vodou roztáhne, a utěsní tak veškeré spáry. 

Zabere to minutu: vyplňte formulář, naceníme vám koupací sud s doplňky přesně pro vás:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 

Použité materiály: obvyklé jsou 40 mm palubky stěnové, 38 mm palubkypodlahové (dno), nerezový plech je použitý na stahovací pásy - (síla 40x2mm) s nastavitelnými maticemi  M16 - 2 kusy obručí. Ponorná kamna jsou vyrobena z hliníku, jehož součástí je nerezový tvarovaný kouřovod o výšce 2 m. Obvyklá jsou také kamna externí (neponorná).
Nově dodáváme kádě i s krásnou modrou plastovou vložkou, jež odolá veškerým povětrnostním podmínkám a zubu času - nikdy vám neproteče a je zcela jednoduchá na údržbu a čístění. Dodává se s externími kamny o výkonu 25 kW, ve velikosti 200 cm - uvolnění v ní najde 7-8 lidí

Průměrná doba vytopení koupacího sudu na 40°C je 2,5 hodiny (záleží na velikosti sudu a počasí - v zimě se doba vytopení prodlužuje). 

Dřevěné části koupacího sudu nejsou proti vlivu povětrnostních podmínek chráněny napouštěcími nátěry. Doporučujeme proto venkovní část natřít prostředky proti hnilobě s UV filtrem dle Vaší volby. 

Nabízíme také dodání kádě včetně impregnace - pouze vnější stěny kádě, nikoli pro vnitřní část či vnější spodní část kádě. Impregnaci doporučujeme opakovat 1-2 x ročně. 

Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná uvnitř či vně kádě. Topí se suchým dřevem.

Volitelným doplňkem je dekorativní ozdobné rámování umístěné na vrchní části hrany koupací kádě, opět buď ve skandinávském smrku či sibiřském modřínu.

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Koupací sud HOT TUB DELUX s šedou vložkou, 6-8 osob, 200cm

Cena: 96 014,00 Kč

Dřevěný koupací sud HOT TUB Delux je nejprodávanějším modelem z tepelně upraveného dřeva termowood s šedou plastovou vložkou, která je velice oblíbená. Průměr 2000 mm, pro 6-8 osob, hmotnost 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohřevu vody cca 2 hodiny. Součástí dodávky je plastový interiér, obložení termowood s nerezovými obručemi, interní kamna na dřevo, nerezový komín, schůdky a plastový kryt. Výhodou sudu s plastovou vložkou je jednoduchá udržba, moderní vzhled a nemožnost úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Dřevěný kryt pro HOT TUB 16; překližka

Cena: 1 936,00 Kč

Dřevěný kryt pro HOT TUB 16; překližka

PVC krycí plachta pro HOT TUB 20

Cena: 2 299,00 Kč

PVC krycí plachta pro HOT TUB 20

Dekorativní rámování pro HOT TUB 16, modřín

Cena: 1 198,00 Kč

Dekorativní rámování pro koupací káď HOT TUB ze severského modřínu, průměr 160 cm. Volitelný doplněk k Vaší kádi. Dekorativní rámování slouží jako opěrka rukou při relaxaci v koupací kádi.

Dřevěný kryt pro HT Baltic 16; masiv

Cena: 5 203,00 Kč

Dřevěný kryt pro HT Baltic 16; masiv.

Držák na nápoje pro HOT TUB

Cena: 1 065,00 Kč

Držák na nápoje proHOT TUB, kovový. Na výběr držák pro 3 nebo 5 ks nápojů.

Koupací sud HOT TUB DELUX s bílou vložkou, 6-8 osob, 200cm

Cena: 96 014,00 Kč

Dřevěný koupací sud HOT TUB Delux z tepelně upraveného dřeva termowood s bílou plastovou vložkou. Průměr 2000 mm, pro 6-8 osob, hmotnost 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohřevu vody cca 2 hodiny. Součástí dodávky je plastový interiér, obložení termowood s nerezovými obručemi, interní kamna na dřevo, nerezový komín, schůdky a plastový kryt. Výhodou sudu s plastovou vložkou je jednoduchá udržba, moderní vzhled a nemožnost úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Koupací sud HOT TUB interní ohřev, TW, 5-6 osoby, 180cm

Cena: 57 717,00 Kč

Dřevěný koupací sud HOT TUB z tepelně upraveného dřeva termowood. Průměr 180 cm, pro 5-6 osob, hmotnost 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubky stěnové, 28 mm palubky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Součástí dodávky jsou interní ALU kamna na dřevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostní plot, schůdky a odtok.

Koupací sud HOT TUB Modřín, 3-4 osoby, D=160 cm, interní kamna

Cena: 59 543,00 Kč

Dřevěný koupací sud HOT TUB BALTIC 4 ze sibiřského modřínu. Průměr 160 cm, výška 110 cm - pro 3-4 osoby, hmotnost 280 kg. Použité materiály: 40 mm palubky stěnové, 38 mm palubky podlahové (dno), nerezové obruče. Součástí jsou interní ALU kamna, nerezový tvarovaný kouřovod, schůdky, lavičky uvnitř sudu, otvor pro výpusť se zátkou.

Koupací sud HOT TUB smrkový, interní ohřev, 3-4 osoby, 160cm

Cena: 40 118,00 Kč

Dřevěný koupací sud HOT TUB ze smrku. Průměr 160 cm, pro 3-4 osob, hmotnost 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubky stěnové, 28 mm palubky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Součástí dodávky jsou interní ALU kamna na dřevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostní plot, schůdky a odtok.

Povrchová úprava - olejová impregnace pro HOT TUB

Cena: 1 664,00 Kč

Povrchová úprava - olejová impregnace pro koupací káď HOT TUB. Impregnaci provede již dodavatel z vnějších stran, dle žádosti i ze spodní strany kádě, nedodává se samostatně v balení. Doporučujeme impregnaci z důvodu delší životnosti kádě. Volitelný doplněk ke koupací kádi HOT TUB.

Vypouštěcí ventil pro HOT TUB

Cena: 2 662,00 Kč

Vypouštěcí ventil pro HOT TUB.

Cedrový kryt na filtrační zařízení cedrové koupací kádě

Cena: 11 798,00 Kč

Cedrový kryt na filtrační zařízení ke koupací kádi z cedru

Dekorativní rámování pro HOT TUB 16, smrk

Cena: 1 198,00 Kč

Dekorativní rámování pro koupací káď HOT TUB ze skandinávského smrku, průměr 160 cm. Volitelný doplněk ke koupací kádi. Dekorativní rámování slouží jako opěrka rukou při relaxaci v koupací kádi.

Dekorativní rámování pro HOT TUB 18, modřín

Cena: 1 198,00 Kč

Dekorativní rámování pro koupací káď HOT TUB ze severského modřínu, průměr 180 cm. Volitelný doplněk k Vaší kádi. Dekorativní rámování slouží jako opěrka rukou při relaxaci v koupací kádi.

Certifikované obchodní podmínky dTest