Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Koupací sudy HOT TUB

Koupací sudy neboli kádě HOT TUB jsou určeny k relaxaci a odpočinku po celý rok - v zimě hřejí, v létě chladí. 

Ručně vyrobený koupací sud slouží pro dokonalé potěšení z venkovní lázně, ať už venku pálí slunce nebo sněží. Při teplotě kolem 40°C dochází k největšímu uvolnění svalů a svalové tenze, pobyt v zahřátém sudu tedy simuluje lázeňské podmínky. Pobyt v sudu je navíc společenská záležitost - koupat se můžete podle velikosti sudu ve 4 - 10 lidech - ideální jako překvapení na domácí party. Koupací sud se těší také velké oblibě u lidí, kteří mají rádi vany jacuzzi. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná uvnitř či vně kádě. Topí se suchým dřevem.

Výrobek je sestaven z dřevěných a kovových částí. Koupací sud, jeho skelet, je ručně vyrobený ze skandinávského smrku, sibiřského modřínu nebo ze dřeva thermowood.  Dřevo je sušené na 10% , takže se při kontaktu s vodou roztáhne, a utěsní tak veškeré spáry. 

Zabere to minutu: vyplňte formulář, naceníme vám koupací sud s doplňky přesně pro vás:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 

Použité materiály: obvyklé jsou 40 mm palubky stěnové, 38 mm palubkypodlahové (dno), nerezový plech je použitý na stahovací pásy - (síla 40x2mm) s nastavitelnými maticemi  M16 - 2 kusy obručí. Ponorná kamna jsou vyrobena z hliníku, jehož součástí je nerezový tvarovaný kouřovod o výšce 2 m. Obvyklá jsou také kamna externí (neponorná).
Nově dodáváme kádě i s krásnou modrou plastovou vložkou, jež odolá veškerým povětrnostním podmínkám a zubu času - nikdy vám neproteče a je zcela jednoduchá na údržbu a čístění. Dodává se s externími kamny o výkonu 25 kW, ve velikosti 200 cm - uvolnění v ní najde 7-8 lidí

Průměrná doba vytopení koupacího sudu na 40°C je 2,5 hodiny (záleží na velikosti sudu a počasí - v zimě se doba vytopení prodlužuje). 

Dřevěné části koupacího sudu nejsou proti vlivu povětrnostních podmínek chráněny napouštěcími nátěry. Doporučujeme proto venkovní část natřít prostředky proti hnilobě s UV filtrem dle Vaší volby. 

Nabízíme také dodání kádě včetně impregnace - pouze vnější stěny kádě, nikoli pro vnitřní část či vnější spodní část kádě. Impregnaci doporučujeme opakovat 1-2 x ročně. 

Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná uvnitř či vně kádě. Topí se suchým dřevem.

Volitelným doplňkem je dekorativní ozdobné rámování umístěné na vrchní části hrany koupací kádě, opět buď ve skandinávském smrku či sibiřském modřínu.

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů