Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Interiérové modely

Sauny Vario

Patří mezi nejprodávanější sauny, a to především díky spojení vysoké kvality s příznivou cenou a variabilitou. Sauna se vyrábí v mnoha provedeních co se týče rozměru, obložení, designu, dveří.

Sauny Sentiotec

Sauny Sentiotec  budou opravdovým designovým doplňkem. Sauna z lipového dřeva se hodí nejen pro domácí soukromé sauny, ale také do menších hotelů a relaxačních / wellness center.

Sauny Trendline

Finské sauny podle nejobvyklejších trendů a za přívětivé ceny to je modelová řada saun TRENDLINE.

Sauny Harvia Basic

Sauny Basic jsou jednodušší sauny, co se týká konstrukce, kterým ovšem nechybí funkčnost a kvalita zpracování. Vhodné pro všechny, kteří hledají sauny za dobrou cenu s garancí kvality.

Sauny Claro

Sauna Claro je vhodná i pro toho nejnáročnějšího klienta.

Sauny Solide

Nejnovější sauna v nabídce! Luxusní designová finská sauna Solide.

Sauny Rubic

Sauna Rubic působí velice moderním dojmem díky nerezovým lemům a dekorativním prvkům v interiéru sauny. Spojení nerezu, dřeva a skla vytváří ze sauny Cube harmonický celek.

Sauny Rondium

Sauna Rondium představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají něco jedinečného. Sauna je kombinací dekorativních nerezových prvků, osvětlení a tepelně opracovaného dřeva.

Koupelnové sauny

Koupelnové sauny jsou určeny speciáůně do vlhkých prostor a tam, kde jsou velké výkyvy teplot. Díky voděodolným stěnám sauny lze saunu využít i jako sprchový kout.

Interiérové modely jsou výstavní skříní finského výrobce Harvia. Dřevěné obklady a lavice, kamna, osvětlení – vše je navrhnuto a vyrobeno s maximální precizností. Základní řada Harvia Vario se vyznačuje skromným, ale účelným designem, který splní vše, co od saunování očekáváte, a to za skvělou cenu.

Pro ty, kteří se nespokojí pouze se skvělým saunováním, ale chtějí, aby domácí sauna byla zároveň krásným designovým prvkem, jsou připraveny tři řady luxusních saun – Rubic, Claro a Rondium. Prémiové materiály, velké tabule skla a dřeva, kovové prvky a šikovně umístěné osvětlení – jednoduché, ale krásné.

Skvělou volbou do menších bytů nebo pro klienty, kteří si zatím nejsou jistí, že velkou saunu využijí, jsou vhodnou alternativou koupelnové sauny. Ty nezabírají více místa než sprchový kout, v případě inovativní sauny Harvia SmartFold dokonce méně, protože stěny můžete jednoduše složit. Menší rozměry sauny ale nijak nezmenšují její blahodárné účinky. 

Cena:

Sauna HARVIA Vario S1515R

Cena na vyžádání

Sauna HARVIA Vario je určená pro rodinné použití. Rozměry sauny: 150,5 x 150,5 x 203 cm, pravý roh je zkosený, saunová kamna HARVIA Vega BC45 o výkonu 4,5 kW/380 V. Možnost výběru celoskleněných dveří z barev čirá nebo bronze. Materiál finský smrk pro stěny sauny, africká vrba abachi je použita pro lavice. Součástí dodávky: 2x lavice, 2x opěrky zad, podlahový rošt, ohrádka kamen, lávové kameny, vědro, naběračka, teplo/vlhkoměr, světlo, přesýpací hodiny. Možnost interiéru Futura a Exclusive.

Sauna HARVIA Vario S2015L

Cena na vyžádání

Sauna HARVIA Vario je určená pro rodinné použití. Rozměry sauny: 194,5 x 150,5 x 203 cm, levý roh je zkosený, saunová kamna HARVIA Vega BC60 6 kW, možnost výběru celoskleněných dveří z barev čirá nebo bronze. Materiál finský smrk pro stěny sauny, africká vrba abachi je použita pro lavice. Součástí dodávky: 3x lavice, 2x opěrky zad, podlahový rošt, ohrádka kamen, lávové kameny, vědro, naběračka, teplo/vlhkoměr, světlo, přesýpací hodiny, podhlavník. Možnost interiéru Futura, Exclusive, Solar.

Sauna HARVIA Basic S2020

Cena: 88 501,00 Kč

Sauny Basic Line jsou konstrukcí jednodušší sauny, kterým ovšem nechybí funkčnost a kvalita zpracování. Sauna je vhodná pro všechny, kteří hledají sauny za dobrou cenu a nechtějí se přitom obrátit na supermarketové výrobky. Součástí jsou saunová kamna HARVIA KIP60 Black o výkonu 6 kW, ohrádka kamen, 4l vědro s naběračkou a teploměr HARVIA Basic. Rozměr: 197,5x197,5 cm. Obložení finský smrk 15x95mm, lavice abachi/smrk.

Sauna HARVIA Rondium S2222KL

Cena na vyžádání

Sauna HARVIA Rondium - rozměr 219,5 x 219,5 cm. Sauna je vybavena světelnou terapiíí HARVIA Colour Light, saunovými kamny HARVIA Topclass Combi o výkonu 9 kW s externí regulací Griffin Combi a kamennou stěnou. Kruhový rohový vstup sauny se skládá ze dvou mohutných skleněných křídel - z ohýbaného skla.

Sauna HARVIA Vario S1010

Cena na vyžádání

Nejmenší sauna HARVIA Vario - patří mezi původní finské výrobky. Rozměry sauny: 100 x 100 x 203 cm, saunová kamna HARVIA Delta D29EE 2,3 kW/230 V s digitálním ovládáním Logix. Možnost výběru celoskleněných dveří z barev čirá nebo bronze. Materiál finský smrk pro stěny sauny, africká vrba abachi je použita pro lavice. Další součásti dodávky: 2x lavice, 1x opěrky zad, podlahový rošt, ohrádka kamen, lávové kameny, vědro, naběračka, teplo/vlhkoměr, světlo, přesýpací hodiny.

Sauna HARVIA Vario S1212

Cena na vyžádání

Sauna HARVIA Vario je určená pro rodinné použití. Sauny HARVIA jsou vyráběny opravdu ve finsku. Rozměry sauny: 115 x 115 x 203 cm, saunová kamna HARVIA Delta D36 3,6 kW/230 V, možnost výběru celoskleněných dveří z barev čirá nebo bronze. Materiál finský smrk pro stěny sauny, africká vrba abachi je použita pro lavice. Součástí dodávky: 2x lavice, 2x opěrky zad, podlahový rošt, ohrádka kamen, lávové kameny, vědro, naběračka, teplo/vlhkoměr, světlo, přesýpací hodiny.

Sauna HARVIA Vario S2220

Cena na vyžádání

Sauna HARVIA Vario je určená pro rodinné použití. Rozměry sauny: 194,5 x 219,5 x 203 cm, saunová kamna HARVIA Vega BC80 o výkonu 8 kW/380 V, možnost výběru celoskleněných dveří z barev čirá nebo bronze. Materiál finský smrk pro stěny sauny, africká vrba abachi je použita pro lavice. Součástí dodávky: 3x lavice, 2x opěrky zad, podlahový rošt, ohrádka kamen, lávové kameny, vědro, naběračka, teplo/vlhkoměr, světlo, přesýpací hodiny, podhlavník. Možnost interiéru Futura, Exclusive, Solar.

Sauna HARVIA Vario S2220L

Cena na vyžádání

Sauna HARVIA Vario je určená pro rodinné použití. Rozměry sauny: 194,5 x 219,5 x 203 cm, levý roh je zkosený saunová kamna HARVIA Vega BC80 o výkonu 8 kW/380 V, možnost výběru celoskleněných dveří z barev čirá nebo bronze. Materiál finský smrk pro stěny sauny, africká vrba abachi je použita pro lavice. Součástí dodávky: 3x lavice, 2x opěrky zad, podlahový rošt, ohrádka kamen, lávové kameny, vědro, naběračka, teplo/vlhkoměr, světlo, přesýpací hodiny, podhlavník. Možnost interiéru Futura, Exclusive, Solar.

Sauna HARVIA Vario S2222

Cena na vyžádání

Sauna HARVIA Vario je určená pro rodinné použití. Rozměry sauny: 219,5 x 219,5 x 203 cm, saunová kamna HARVIA Vega BC80 o výkonu 8 kW/ 380 V 1N, možnost výběru celoskleněných dveří z barev čirá nebo bronze. Materiál finský smrk pro stěny sauny, africká vrba abachi je použita pro lavice. Součástí dodávky: 3x lavice, 2x opěrky zad, podlahový rošt, ohrádka kamen, lávové kameny, vědro, naběračka, teplo/vlhkoměr, světlo, přesýpací hodiny a podhlavník.

Finská sauna 180x180 cm se skleněnou stěnou, kartáčovaný smrk

-17% Cena: 63 211,00 Kč

Tradiční finská sauna o rozměru 180x180 cm, výška 200 cm s celoskleněnou přední stěnou (2 okna 5x19, tvrzené, 8 mm, čiré). Horizontální obložení jsou z vysoce kvalitního kartáčovaného smrku, lavice jsou z osiky. Celoskleněné dveře do sauny 7x19, tvrzené 8 mm sklo barvy čiré, klasické hranaté madlo, panty Abloy. Topidlo není zahrnuto v ceně. Dodávka obsahuje: horní a dolní lavice, ohrádku kamen, zádovou a podkolenní opěrku, dřevěný rošt, světlo se stínítkem pod lavicí a LED osvětlení ve stropě, které je ovládáno spínačem z vnějšku sauny. Cena nezahrnuje montáž a dopravu (21 % DPH), v případě montáže je účtováno 15% DPH (prohlášení o sociálním bydlení). Montáž a dopravu Vám rádi individuálně naceníme.

Finská sauna 180x180 cm, kartáčovaný smrk

Cena: 65 098,00 Kč

Tradiční finská sauna o rozměru 180x180 cm, výška 200 cm bez oken, s dveřmi celoskleněnými. Horizontální obložení jsou z vysoce kvalitního kartáčovaného smrku, lavice jsou z osiky. Celoskleněné dveře do sauny 7x19, tvrzené 8 mm sklo barvy čiré, klasické hranaté madlo, panty Abloy. Topidlo není zahrnuto v ceně. Dodávka obsahuje: horní a dolní lavice, ohrádku kamen, zádovou a podkolenní opěrku, dřevěný rošt, světlo se stínítkem v rohu. Cena nezahrnuje montáž a dopravu (21 % DPH), v případě montáže je účtováno 15% DPH (prohlášení o sociálním bydlení). Montáž a dopravu Vám rádi individuálně naceníme.

Finská sauna Alaska Corner

Cena: 115 594,00 Kč

Dřevěná finská sauna Alaska Corner o rozměrech 2060x2060x2040 mm. Části kabinové sauny jsou vyrobeny z masivního smrku, střecha pevná s lemem, interiér je vyroben z lipového dřeva. Dveře o rozměrech 680x1915x8mm mohou být v levém či v pravém provedení. Obsahuje 3x silikonové kabely 5 x 1,5 mm pro ohřívač sauny.

Finská sauna Alaska Mini

Cena: 83 273,00 Kč

Dřevěná finská sauna Alaska Mini o rozměrech 1600x1100x1560 mm. Části kabinové sauny jsou vyrobeny z masivního smrku, střecha pevná s lemem, interiér je vyroben z lipového dřeva. Dveře o rozměrech 590x1915x8mm mohou být v levém či v pravém provedení. Obsahuje 3x silikonové kabely 5 x 1,5 mm pro ohřívač sauny.

Finská sauna Alaska View

Cena: 115 594,00 Kč

Dřevěná finská sauna Alaska View o rozměrech 2080x2060x2040 mm. Části kabinové sauny jsou vyrobeny z masivního smrku, střecha pevná s lemem, interiér je vyroben z lipového dřeva. Dveře o rozměrech 590x1915x8mm mohou být v levém či v pravém provedení. Obsahuje 3x silikonové kabely 5 x 1,5 mm pro ohřívač sauny.

Finská sauna Komfort Corner

Cena: 97 557,00 Kč

Komfortní rohová sauna Corner vyrobena z vysoce kvalitního lipového a smrkového dřeva. Moderní vzhled interiéru zajišťuje vysokou odolnost. Lavice o hloubce 60 cm vám zajistí maximální pohodlí při ležení i sezení. Součástí balení je dřevěná ohrádka ke kamnům, podlahový rošt, rohové osvětlení, zádové opěrky a dvě podpěrky hlavy. Skleněné dveře o rozměrech 590x1915x8 mm jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního ESG skla, které sauně dodá prostorovou vzdušnost a dlouhodobou životnost. Sauna o rozměrech 206 x 206 x 204 cm.