Úpravny vody a příslušenství

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Jelikož je na celém území České republiky  tvrdá voda, doporučujeme parní sauny a hammamy vybavit změkčovačem vody. Zařízení, v nichž probíhá ohřev vody, mají tendenci na kovovém povrchu zachytávat vodní kámen, což má negativní účinek na životnost a někdy také i na funkčnost parních generátorů. Všechny naše změkčovače vody (např. Soft & Clean CS10) jsou vybaveny automatickými řídicími ventily Fleck s elektronickým řízením SXT, které patří k naprosté špičce v oboru změkčování a automatických filtrů. Změkčovače jsou vybaveny digitální kontrolní jednotkou. Spotřebním materiálem je sůl. 

Před instalací změkčovače je nutné, aby se přesně změřila tvrdost vody, a podle toho se změkčovač nastavil na nejefektivnější provoz. Změkčovače vody doporučujeme použít ve všech provozech , kde se vyskytuje tvrdá vody. V komerčních provozech je použití změkčovače takřka nutností – při zanedbání údržby by velmi pravděpodobně došlo k nenávratnému poškození generátoru.

Pro zjištění tvrdosti vody nabízíme sadu pro tzv. titrační metodu. Do vzorku vody se po kapkách přidává titrant, pokaždé se vzorek promíchá, a při změně zabarvení vzorku se spočítá počet nakapaných kapek. 1 kapka představuje 1 stupeň.

Pro námi dodávané změkčovače dodáváme 25 kilové balení změkčovací soli za velmi příznivou cenu. 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Regenerační sůl tabletovaná 25 Kg pro FSK, S & C

Cena: 333,00 Kč

Změkčující sůl do úpravny vody, myčky nebo bazénu - nezbytná součást úpravny vody. Sůl lze použít jako bazénová prodává se vakuovaná. Balení se může od znázorněného obrázku dle individuální dodávky lišit.

Filtrační návlek 5 mikron

Cena: 179,00 Kč

Filtrační vložka FS008 pro filtr pevných částic FS005 (5 ks), 5µ.

Katexová náplň pro úpravny vody, 1 l

Cena: 175,00 Kč

Katexová hmota pro změkčovače, úpravny vody. Jedná se o náhradní náplň, určeno k úpravě pitné vody. Obsah balení 1 l. Obrázek je pouze ilustrativní.

Tester tvrdosti vody (titrační metoda)

Cena: 430,00 Kč

Tester pro zjištění tvrdosti vody - používá se pro určení tvrdosti vody ve vašem vodovodním řádu. Test probíhá titrační metodou - do vzorku vody se po kapkách přidává titrant, pokaždé se vzorek promíchá, a při změně zabarvení vzorku se spočítá počet nakapaných kapek. 1 kapka - 1 stupeň. Při testování se spotřebovává minimální množství titrantu, takže ho můžete používat velmi často a opakovaně. Obsah 10 ml.

Úpravna vody Soft & Clean CS10, regener. katex 10l

Cena: 24 333,00 Kč

Úpravna vody pro domácí a komerční provozy. Doporučené vybavení k parním generátorům HARVIA a podobným výrobkům pro tvorbu páry. Na území ČR je tvrdá voda, proto doporučujeme pro bezproblémový provoz parní sauny dekalcifikátor a úpravnu vody Soft & Clean CS10. K správnému nastavení je nutné zjistit tvrdost v německých stupních (viz tester v nabídce). Rozměry kabinetu pro sůl a ventily 50*30*68cm.

Manometr k úpravně vody Soft & Clean

Cena: 218,00 Kč

Mechanické měřidlo tlaku média v systémech vytápění. Radiální manometr, spodní připojení, vnější závit 1/4" M. Tlakový rozsah 0 ÷ 6 bar, průměr 50 mm.

Držák na stěnu pro filtr mechanických částic

Cena: 645,00 Kč

Držák na stěnu FS006 pro filtr mechanických částic FS005.

Odkalovací ventil pro filtr mechanických částic

Cena: 519,00 Kč

Odkalovací ventil FS007 pro filtr pevných částic FS005.

Teploměr s vlhkoměrem do finské sauny, 132 mm

Cena: 1 331,00 Kč

Univerzální teploměr s vlhkoměrem, který se hodí do finské sauny. Vlhkoměr obsahuje syntetické vlákno pro zvýšení přesnosti a citlivosti měření. Rozsah stupnice 20-120°C, 0-100%. Průměr 132 mm. Pochromovaná mosaz, plast.

Filtr mechanických částic

Cena: 2 771,00 Kč

Filtr mechanických částic FS005 pro úpravnu vody Soft&Clean CS10. Tento filtr by se měl instalovat spolu se změkčovačem vody. Výrazně tak prodlouží životnost.

Úpravna vody Soft & Clean CS30, regener. katex 30l

Cena: 30 716,00 Kč

Úpravna vody pro komerční provozy. Doporučené vybavení k parním generátorům HARVIA a podobným výrobkům pro tvorbu páry. Na území ČR je tvrdá voda, proto doporučujeme pro bezproblémový provoz parní sauny dekalcifikátor a úpravnu vody Soft & Clean CS30. K správnému nastavení je nutné zjistit tvrdost v německých stupních (viz tester v nabídce).

Úpravna vody Soft & Clean CS20, regener. katex 20l

Cena: 28 012,00 Kč

Úpravna vody pro domácí a komerční provozy. Doporučené vybavení k parním generátorům HARVIA a podobným výrobkům pro tvorbu páry. Na území ČR je tvrdá voda, proto doporučujeme pro bezproblémový provoz parní sauny dekalcifikátor a úpravnu vody Soft & Clean CS20. K správnému nastavení je nutné zjistit tvrdost v německých stupních (viz tester v nabídce).

Úpravna vody Soft & Clean CS40, regener. katex 40l

Cena: 32 337,00 Kč

Úpravna vody pro komerční provozy. Doporučené vybavení k parním generátorům HARVIA a podobným výrobkům pro tvorbu páry. Na území ČR je tvrdá voda, proto doporučujeme pro bezproblémový provoz parní sauny dekalcifikátor a úpravnu vody Soft & Clean CS40. K správnému nastavení je nutné zjistit tvrdost v německých stupních (viz tester v nabídce).

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest