Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Řídící jednotky pro kombinované sauny

Pro biosauny, které využívají výparník, je vhodná regulace Griffin CG170C nebo C105S, které umožňují ovládat všechny elektronicky řízené prvky kamen pro kombinované sauny. Zajímavou variantou je také řídící jednotka s dotykovým displejem Harvia Xenio Combi, která se vyznačuje minimalistickým designem. Vhodná je do rodinných i komerčních saun. 

Biosauna je kompromisem mezi finskou a parní saunou. Oproti finské sauně se biosauna vyhřívá na nižší teplotu (55 – 70 °C), ale má vyšší relativní vlhkost vzduchu (30 - 40%). Touto vlhkostí se biosauna podobá parní sauně. Biosauna je vhodná pro jedince, kteří nemají rádi vysoké teploty v klasických finských saunách, nebo jim nedělá dobře vysoká vlhkost ve standardních parních saunách. Je tak vhodnější pro lidi, kteří se saunováním teprve začínají a pro děti.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Maximální zátěž (kW)
Výrobce

Regulace HARVIA, řídící jednotka Griffin Combi CG170C

Cena: 15 457,00 Kč

HARVIA Griffin je elegantní řídící jednotka nové generace pro kamna s výparníkem. S jednotkou Griffin můžete prakticky ovládat všechny funkce vaši sauny nebo kombinované sauny, které jsou řízeny elektronicky. Součástí balení je čidlo do sauny v počtu 2 ks (pro výparník je jeden kus), silový modul, řídící panel a manuál. Rozměry panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozměry: 270x201x80 mm. Silový modul se umisťuje mimo prostor sauny na strop nebo do technické místnosti, skříně a podobně.

Řídící jednotka HARVIA Xenio Combi CX110C

Cena: 15 679,00 Kč

Novinka na trhu HARVIA! Řídící jednotka HARVIA Xenio CX110C s dotykovým displejem určená pro COMBI kamna nebo pro elektrická kamna a výparník do privátních a komerčních saun o výkonu 2,3 - 11 kW. Nejnovější technologie v ovládání nejen rodinných, ale i komerčních saun, elegantní minimalistické provedení. Pomocí této moderní řídící jednotky lze velmi snadno ovládat provozní dobu sauny, teplotu a vlhkost sauny, osvětlení a ventilaci v sauně. Řídící jednotka Xenio CX110C zahrnuje: ovládácí displej (kontrolní panel), silovou jednotku (board), teplotní a vlhkostní čidlo.

Přídavná jednotka LTY17C pro CX110C

Cena: 13 940,00 Kč

Samostatně prodejná, přídavná jednotka LTY17C pro zvýšení výkonu regulace saunových kamen CX110C, Xenio Combi. Jednotka má rozměry: 270x201x80mm. Je určená hlavně pro velké provozy nebo se dá koupit jako náhradní díl.

Regulace, řídící jednotka C105S

Cena: 11 870,00 Kč

Regulace kamen HARVIA C105S Logix je určena pro Combi kamna nebo kamna a výparník. Jednotka ovládá teplotu sauny i míru vlhkosti vypařované z výparníku. Součástí jednotky jsou oddělené senzory pro teplotu a vlhkost. Operační časy a vlhkost mohou být přesně nastaveny na ovládací jednotce. Jednotka rovněž ovládá světlo v sauně a případnou ventilaci.

Regulace, řídící jednotka HARVIA Xafir Combi CS110C

Cena: 15 915,00 Kč

Řídící jednotka HARVIA Xafir CS110C, dotyková. Elegantní provedení ladící s ovládacím panelem generátorů páry HARVIA. Ovládání elektrických saunových kamen s výparníkem do výkonu 11 kW. Ovládání doby provozu, teploty a vlhkosti v sauně a osvětlení s ventilací. Ovládací panel může být instalován uvnitř sauny. Součást balení: ovládací panel, silová jednotka, teplotní a vlhkostní čidlo.

Regulace, řídící jednotka HARVIA Senlog CF9 Combi

Cena: 5 720,00 Kč

Řídící jednotka HARVIA Senlog CF9 Combi. Ovládání kombinovaných elektrických saunových kamen s výparníkem do výkonu 9 kW. Ovládání doby provozu, teploty a vlhkosti v sauně a osvětlení s ventilací. Součást balení: ovládací panel, silová jednotka, teplotní a vlhkostní čidlo.

Regulace, řídící jednotka home.com4, černá

Cena: 26 015,00 Kč

Ovládací jednotka home.com4 zvládne kamna do výkonu 10,5kW, výparník o výkonu 3,5kW a infrazářiče. Ovládat ji můžete pomocí tabletu, který není součástí dodávky. Umožňuje ovládání RGB osvětlení s možností Bluetooth modulu a s týdenním časovačem na 14 programů. Lze zakoupit v černém nebo v bílém provedení.

Regulace, řídící jednotka SENTIOTEC Pro C3 Combi

Cena: 18 854,00 Kč

Inovační technologie Pro C3: Inteligentní PI regulátor Maximální výkon kamen: 10,5 kW Světlo a ventilátor s možností ztlumení (max. 100 W) Časový limit kamen může být zvýšen pro komerční využití (6/12/18/24 h) Vysoce kvalitní komponenty s dlouhou životností Ploché pouzdro - 4 cm Energeticky úsporné Výměnné dekorační panely Svorka pro bezpečnostní vypnutí Jednoduchý nebo duální senzorový systém Možnost přednastavení Digitální teplotní ukazatel Možnost spuštění na dálku Režim Eco Vlhkostní čidlo nutné objednat samostatně Sušicí program Digitální přednastavená vlhkost Indikátor vlhkosti (pouze s čidlem vlhkosti)