Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Příslušenství a tepelné štíty

Ochranné štíty pro kamna na dřevo prokazatelně snižují požadovanou bezpečnostní vzdálenost od hořlavých materiálů v okolí kamen – v praxi tedy napomáhají, aby kamna zabírala mnohem méně prostoru. Ochranný štít je připojen ke kamnům a je vytvarován přesně podle nich. Každý model kamen má svůj vlastní ochranný štít, který je díky tomu navržen bez kompromisů v designu a bezpečnosti. Tepelný štít má skvělý poměr ceny a výkonu. Ochranný štít je k dostání buď kompletní nebo jako štít pro jednu boční stěnu. Pro výrobu ochranných štítů se používá černý ocelový plát. 

Kotle Harvia jsou navrženy pro ohřívání většího množství vody v podmínkách chalup, chat či srubů, kam přinášejí finskou atmosféru. V nabídce najdete modely o kapacitách 50 litrů a 80 litrů. Kotle mají trvanlivou nerezovou vnitřní část, která se dá snadno vyjmout a vyčistit od usazenin. Díky speciální struktuře topeniště je proces hoření plynulý a žár je směrován rovnou pod vnitřní kotel. Tímto způsobem je voda zahřívána velmi efektivně. Topeniště je navíc vyměnitelné, což zvyšuje trvanlivost celého kotle.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Ochranný štít - kompletní M1,M2, M3/SL

Cena: 5 490,00 Kč

Ochranný štít kompletní pro kamna M1,M2, M3/SL, rozměr 480x800 mm

Koš na dřevo HARVIA

Cena: 1 321,00 Kč

Speciální koš na dřevěné špalky pro snadné přesnášení dřeva do sauny s kamny na dřevo - díky němu už nebudete mít celé paže poškrabané a od smoly. Koš se může během saunování ponechat na podlaze v sauně, ale musí se dodržet bezpečnostní vzdálenost od kamen. Držák koše je z masivního kusu olše. Textilní povrch, omyvatelný, vyztužený. Dřevěná spodní část.

Ocelový koš pro palivové dřevo HARVIA Legend

Cena: 3 712,00 Kč

Ocelový koš pro palivové dřevo HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Efektní kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA.

Komínový ohřívač vody, objem 22 l

Cena: 9 057,00 Kč

Tento ohřívač vody o objemu 22 litrů se instaluje přímo nad kamna. Voda se v něm zahřívá rychle, jelikož roura, vedoucí skrz bojler, funguje jako stěna bojleru a vede přímo z kamen.

Ochranný štít - boční 20 Pro/SL/Duo, 20 Boiler/20 SL Boiler

Cena: 2 741,00 Kč

Ochranný štít/boční pro kamna 20 Pro/SL/Duo, 20 Boiler/20 SL Boiler, rozměr 570x820 mm

Ochranný štít ke kamnům Legend, boční

Cena: 4 960,00 Kč

Ochranný štít ke kamnům Legend - barva černá, rozměry: 520 x 1000 x 125 mm

Ochranný štít/komplet pro kamna na dřevo HARVIA Linear 16

Cena: 6 550,00 Kč

Ochranný štít/komplet pro kamna na dřevo HARVIA Linear 16