Kartáče a metličky

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Nechte se sešlehat saunovou metličkou.  Ve Finsku se jedná o oblíbený rituál, který můžete provozovat i sami. Vaše tělo bude díky tomu pružnější a uvolněnější. Naše metličky po namočení do vody můžete použít opakovaně.

Kdo si na drsné finské způsoby netroufá, tomu doporučujeme tělo prokrvit kartáčemi a houbičkami. Pro jemnější citlivou pokožku určitě zvolte sisalovou houbičku. Každý by měl mít z hygienických důvodů svojí vlastní. Díky nepřeberné variaci jasných barev snadno poznáte, která houbička je čí.

Pro zákazníky s méně citlivou pokožkou máme v nabídce tvrdý kartáč Rento s prasečími štětinami.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Masážní přírodní LUFA

Cena: 102,00 Kč

Přírodní Lufa houba, pro jemné mytí a dokonalý peeling celého těla. Lufa ve vodě měkne a stává se poddajnou. Kromě nejznámějšího použití coby přírodní masážní žínky, která zbaví pokožku odumřelé kůže, napomáhá lufa také odstranit celulitidu a zlepšuje krevní oběh. Rozměry: 10,5 X 6 cm

Mycí SISAL houba do sauny

Cena: 136,00 Kč

Celosisalová houba na mytí celého těla - pletená, uvnitř měkký molitan.

Masážní SISAL rukavice do sauny, pletená

Cena: 132,00 Kč

Masážní rukavice - celosisalová - vhodná do sauny na peeling a masáž. Sisalové vlákno si zachovává svou strukturu, pevnost a drsnost, teplem ani vodou neměkne.

Saunová metlička březová

Cena: 362,00 Kč

Březová metlička, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody.

Saunová metlička z červeného dubu

Cena: 375,00 Kč

Metlička z červeného dubu, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody.

Metlička do sauny HARVIA, bříza

-26%
Cena: 357,00 Kč

Březová metlička, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům.

Masážní kartáč oboustranný s rukojetí

Cena: 360,00 Kč

Velice kvalitní kartáč vyrobený ze dřeva borovice. Ideální k mytí a k masáži celého těla po relaxaci v sauně. Délka rukojeti 42 cm.

Kartáč na ruce Rento, bambus, přírodní

Cena: 212,00 Kč

Bambusový kartáč na ruce a nehty od finské značky Rento. Celodřevěný přírodní kartáč Rento s jemnými štětinami, které jsou šetrné k pokožce. Rozměry: 8,5 cm. Vhodný po saunování.

Saunová metlička z břízy a eukalyptu

Cena: 375,00 Kč

Březová metlička v kombinaci s eukalyptem, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody.

Saunová metlička z eukalyptu

Cena: 362,00 Kč

Eukalyptová metlička, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Metla z eukalyptu je jemnější než klasické druhy. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody.

Saunová metlička eukalyptová Premium

Cena: 424,00 Kč

Eukalyptová metlička v krásném lněném obalu, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Metla z eukalyptu je jemnější než klasické druhy. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody.

Saunová metlička březová Premium

Cena: 424,00 Kč

Březová metlička v krásném lněném obalu, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody. Skvělý nápad na dárek!

Sada 2ks kartáčů do sauny, věšák

Cena: 578,00 Kč

Sada 2 ks kartáčů do sauny na věšáku. Na věšáku je obrázkové označení pro uživatele kartáče (dámský, pánský) a krytky na schování šroubků. Jemné štětiny kartáčů. Rozměry: 150x300 mm.

Kulatý kartáč Rento , bambus

Cena: 333,00 Kč

Kvalitní kartáč vyrobený z bambusu a přírodních štětin, průměr 9,5 cm. Ideální na mytí celého těla po relaxaci v sauně, štětiny jsou šetrné k pokožce.

Oválný kartáč s rukojetí Rento, 36 cm

Cena: 519,00 Kč

Kvalitní kartáč s rukojetí z jemných štětin, délka 36 cm. Ideální na mytí celého těla po relaxaci v sauně, štětiny jsou šetrné a jemné k pokožce.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest