Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Po objednání

Objednané zboží z jedné objednávky je vždy expedováno najednou, tzn. pro všechno zboží z jedné objednávky platí vždy ta nejzazší expediční doba. Chcete-li některé zboží s dřívější expediční dobou obdržet rychleji, je třeba ho objednat samostatně, případně nás informovat telefonicky nebo e-mailem. Dojde-li k prodloužení expediční doby některého objednaného zboží nad uvedenou dobu v objednávce, bude podle možností zboží doručeno zvlášť, samozřejmě na naše náklady. Pokud máte dojem, že jste již měli zboží obdržet a nestalo tak, pak nás prosím kontaktujte a my vás budeme neprodleně informovat o stavu vaší objednávky.

  • Doklad o koupi a záruční list posíláme v zásilce spolu se zbožím.
  • Drobné předměty jsou obvykle expedovány do 1-2 pracovních dnů.
  • Zboží doručíme na adresu uvedenou pomocí telefonické objednávky nebo zadanou elektronicky. Kurýr vás požádá při předání zboží o vaše jméno o podpis v místě doručovací adresy.
  • Zásilky mohou být doručeny kdykoliv v průběhu normálního pracovního dne, pokud nebyla vyžádána zvláštní doba dodání. Pamatujte, že v případě zvláštní doby dodání jsou účtovány zvláštní příplatky za tyto služby, stejně jako například služba „sobotní doručení“. Tyto služby musí být upřesněny při zadávání objednávky.