Doplňky ze dřeva

Do dřevěné sauny patří dřevěné doplňky - narozdíl od kovu se nerozpálí a vypadají stylově. Výjimkou je plastový podlahový rošt, který je protiskluzový a snadno se udržuje.

Mezi základní a nezbytné doplňky patří ventilační gril, ventilační šuplík či ventilační disk. Tyto doplňky umožňují správnou cirkulaci vzduchu v sauně. Sauna je díky tomu vytopena dříve a vydýchaný vzduch je odváděn mnohem lépe.

Dřevěný podhlavník oceníte, pokud rádi v sauně ležíte – na rovné lavici bez podhlavníku totiž nadměrně namáháte krční páteř. Tento doplněk funguje podobně jako podhlavník do autosedačky či do postele – pomáhá správnému držení hlavy při ležení. V nabídce máme mnoho druhů dřev a designů, takže si můžete vybrat ten ideální do vaší sauny.

V sauně vám změří délku vašeho pocení přesýpací hodiny Harvia - celé jsou vyrobeny ze dřeva kromě skleněné baňky a odměřují 15 minut, což je nejoblíběnější doba jednoho saunovacího cyklu. Hodiny jsou určeny pro použití v interiérových saunách, takže vydrží i vysoké teploty. 

Mezi saunovacími cykly i při relaxaci po saunování si můžete odpočinout na celodřevěném relaxačním lehátku. To je vhodné do odpočíváren wellness-center, saun nebo například na terasu před dům – vyberte si stylové pevné lehátko Jazer, které dodáváme ve třech barevných kombinacích, či dokonale uvolňující houpačku Alpha Wave. Přijďte si je vyzkoušet na naše prodejny. Aktuální dostupnost na prodejnách najdete na kartách jednotlivých produktů..

 

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Přesýpací hodiny HARVIA LUX

Cena: 575,00 Kč

Přesýpací hodiny HARVIA Lux odměřují 15 minut a jsou určeny pro použití v interiérových saunách. Okolní teplota v prostředí, kde jsou umístěny, by neměla klesnout pod 5°C, hrozí nebezpečí vysrážení vody v písku a přesýpací hodiny by se mohly znehodnotit.

Ventilační šuplík HARVIA

Cena: 339,00 Kč

Ventilační zásuvka s posuvnou krytkou, někdy také nazývaný jako ventilační šuplík. Produkt vyhotovený speciálně pro použití v sauně nebo infrasauně. Produkt obsahuje šroubky pro uchycení na stěnu. Prodáváno jako sada. Kvalitní zpracování, materiál severský smrk - měkké dřevo sušené pro sauny. Rozměry: 12,9 x 37,2cm.

Přesýpací hodiny HARVIA

Cena: 525,00 Kč

Přesýpací hodiny HARVIA odměřují cca 15 minut a hodiny jsou určeny pro použití v interiérových saunách, okolní teplota v prostředí, kde jsou umístěny hodiny, by neměla klesnout pod 5°C, hrozí nebezpečí vysrážení vody v písku a přesýpací hodiny by se mohly znehodnotit.

Ventilační gril HARVIA

Cena: 248,00 Kč

Produkt vyhotovený speciálně pro použití v sauně nebo infrasauně. Obsahuje šroubky pro uchycení na stěnu. Prodává se jako sada pro jednoduchou montáž. Kvalitní zpracování, materiál severský smrk - měkké dřevo sušené pro sauny. Finský výrobek HARVIA. Rozměry: 17,2 x 21,2 cm.

Podhlavník do sauny, osika THERMOWOOD

-15%
Cena: 915,00 Kč

Podhlavník do sauny z materiálu lípa thermowood, typický tmavý odstín dřeva a vůně. Jednoduchý a funkční design. Rozměry: 40 x 29 cm.

Podhlavník do sauny, scala borovice thermowood

Cena: 1 077,00 Kč

Podhlavník do sauny z borovicového materiálu scala thermowood, typický tmavší odstín dřeva a vůně. Jednoduchý a funkční design. Rozměry: 40 x 29 cm.

Rohové stínítko HARVIA Classic

Cena: 1 399,00 Kč

Stínítko HARVIA, rohové, bez světla!

Podhlavník do sauny, osika

Cena: 1 077,00 Kč

Podhlavník do sauny z materiálu osiky, typický světlý odstín dřeva. Jednoduchý a funkční design. Rozměry: 40 x 29 cm.

Podhlavník do sauny, lípa THERMOWOOD

Cena: 1 077,00 Kč

Podhlavník do sauny z materiálu lípa thermowood, typický tmavý odstín dřeva a vůně. Jednoduchý a funkční design. Rozměry: 40 x 29 cm.

Přesýpací hodiny, hemlock, WHITE

Cena: 990,00 Kč

Stylové přesýpací hodiny s bílým pískem, odměřující 15 min, materiál tmavé dřevo hemlock. Hodiny jsou určeny pro použití v interiérových saunách, okolní teplota v prostředí, kde jsou umístěny hodiny, by neměla klesnout pod 5°C, hrozí nebezpečí vysrážení vody v písku a přesýpací hodiny by se mohly znehodnotit.

Relaxační lehátko AKÁT

Cena: 4 000,00 Kč

Designové skládací lehátko AKÁT s vysouvací opěrkou hlavy z akátového dřeva. Vhodé jak do interiéru, tak exteriéru jako zahradní lehátko. Lehátko je vyrobeno z masivního akátového dřeva, které je ideální volbou do vlhkého prostředí, a odolává i povětrnostním vlivům. Rozměry: 724 x 540 x 1854 mm (V x Š x D). Nosnost 100 kg. Snadno přěmístitelné bez nutnosti složité montáže. Určeno pro domácí použití, nikoliv ke komerčnímu.

Ventilace sauny - stropní disk olše

Cena: 625,00 Kč

Speciálně pro použití v sauně nebo infrasauně. Ventilační disk se pomocí závitu otevírá nebo zavírá, a tak umožňuje regulaci vzduchu v sauně. Umísťuje se obvykle na strop nebo na stěnu. Sada obsahuje také rámeček pro uchycení v kulatém otvoru. Průměr disku je 13 cm.

Podhlavník do sauny Haserv - oblý, olše

Cena: 1 077,00 Kč

Půlkulatý podhlavník , materiál Olše. Originál přímo z Finska, rozměry: 100x300x400 mm.

Rohové stínítko HARVIA Lux

Cena: 1 452,00 Kč

Stínítko HARVIA, rohové, bez světla!

Dřevěné přesýpací hodiny BASIC

Cena: 380,00 Kč

Dřevěné přesýpací hodiny v časovém intervalu 15 minut, rozměry 300x45mm. Hodiny jsou vyrobeny z borovicového dřeva.

Certifikované obchodní podmínky dTest