Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Materiály pro stavbu sauny

Mnoho lidí si chce saunu postavit svépomocí. U nás si můžete veškerý materiál objednat. Dodáme vám domů všechny nezbytné součástky a poradíme vám, jak si dát saunu dohromady.

Na výběr máte ze dvou variant: vyplnit formulář s poptávkou materiálu, či si vybrat již připravenou typovou stavebnici.

Se stavebnicí sauny si poradí každý kutil nebo šikovný člověk - pouze musíte vše kompletně nařezat a postavit. Součástí dodávky jsou kamna, saunové dveře, saunové kameny, světlo, stínítko, ventilační šuplík, alu folie s alu páskou, ventilační průduch, vlhkoměr s teploměrem, dřevěné vědro na vodu, dřevěná naběračka, přesýpací hodiny a saunová vůně. Pokud budete mít zájem, tak vám rádi poradíme, jak na to - buď v naší poradně, na jedné z našich poboček, či přes e-mail. Dobře popsaná stavba svépomocí je ZDE.  Můžete využít i naší půjčovnu nářadí, aby vám šla práce rychleji od ruky.

Doporučujeme

Izolace do sauny SaunaSatu, 30 mm (0,72 m2)

Cena: 424,00 Kč

Speciální izolace vyvinutá pro sauny - Kingspan SAUNASATU. Made in Finland, certifikace CE. Rozměry 30x600x1200mm,velmi dobré izolační vlastnosti certifikované PUR hmoty, které Vám ušetří místo v sauně. Již v malé síle 30mm má dostatečné izolační vlastnosti pro sauny. Podobné vlastnosti má vata avšak při dvojité síle. Izolační deska je opatřena fólií s odrazovou vrstvou hliníku na obou stranách panelů. Plocha jedné desky pokrývá 0,72 m2. Výhodou je prodejní min. množství, které činní 1ks desky.

Saunové palubky olše THERMOWOOD kartáč. sukatá 15x150x2200mm (6k./b.)STS

Cena: 301,00 Kč

Palubky olše sukaté ve zpracování THERMOWOOD kartáčovaná. Výborný materiál pro stavbu sauny, dovoz ze Skandinávie. Výskyt suků se liší v jednotlivých šaržích. Dřevo s charakteristickým aroma, voní po tepelném procesu z autoklávů. THERMOWOOD je stálobarevnější materiál, kartáčovaný s reliéfem. Tento typ materiálu zajistí "retro efekt". Profil: 15x150 mm, 6ks/bal. Profil STS.

Izolace pro sauny - desková minerální vata 80 mm (4,32 m2/bal)

Cena: 321,00 Kč

Minerální vata do sauny, samozhášivá - tloušťka 80 mm. Balík obsahuje 6 desek o rozměru 1200x600 0m. Celková plocha balíku je 4,32 m2. (cena za jeden balík, nelze prodávat po jedné desce). Originál od finské značky PAROC, specialisté na minerální izolační hmoty od roku 1930.

Novinky