Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Materiály pro stavbu sauny

Mnoho lidí si chce saunu postavit svépomocí. U nás si můžete veškerý materiál objednat. Dodáme vám domů všechny nezbytné součástky a poradíme vám, jak si dát saunu dohromady.

Na výběr máte ze dvou variant: vyplnit formulář s poptávkou materiálu, či si vybrat již připravenou typovou stavebnici.

Se stavebnicí sauny si poradí každý kutil nebo šikovný člověk - pouze musíte vše kompletně nařezat a postavit. Součástí dodávky jsou kamna, saunové dveře, saunové kameny, světlo, stínítko, ventilační šuplík, alu folie s alu páskou, ventilační průduch, vlhkoměr s teploměrem, dřevěné vědro na vodu, dřevěná naběračka, přesýpací hodiny a saunová vůně. Pokud budete mít zájem, tak vám rádi poradíme, jak na to - buď v naší poradně, na jedné z našich poboček, či přes e-mail. Dobře popsaná stavba svépomocí je ZDE.  Můžete využít i naší půjčovnu nářadí, aby vám šla práce rychleji od ruky.

Doporučujeme

Izolace do sauny SaunaSatu, 30 mm (0,72 m2)

Cena: 454,00 Kč

Speciální izolace vyvinutá pro sauny - Kingspan SAUNASATU. Made in Finland, certifikace CE. Rozměry 30x600x1200mm,velmi dobré izolační vlastnosti certifikované PUR hmoty, které Vám ušetří místo v sauně. Již v malé síle 30mm má dostatečné izolační vlastnosti pro sauny. Podobné vlastnosti má vata avšak při dvojité síle. Izolační deska je opatřena fólií s odrazovou vrstvou hliníku na obou stranách panelů. Plocha jedné desky pokrývá 0,72 m2. Výhodou je prodejní min. množství, které činní 1ks desky.

Saunové palubky olše THERMOWOOD kartáč. sukatá 15x150x2300mm (6k./b.)STS10

Cena: 301,00 Kč

Palubky olše sukaté ve zpracování THERMOWOOD kartáčovaná. Výborný materiál pro stavbu sauny, dovoz ze Skandinávie. Výskyt suků se liší v jednotlivých šaržích. Dřevo s charakteristickým aroma, voní po tepelném procesu z autoklávů. THERMOWOOD je stálobarevnější materiál, kartáčovaný s reliéfem. Tento typ materiálu zajistí "retro efekt". Profil: 15x150 mm, 6ks/bal. Profil STS10.

Světlo do sauny HARVIA, IP44, nový model

Cena: 599,00 Kč

Světlo do sauny HARVIA včetně krytí IP44 do sauny (norma ČSN o krytí světel), aktualizované verze dle nových norem, EU. Doporučuje se montáž na stěnu ve svislé poloze. Do světla se dává 40 W žárovka. Žárovka není součástí světla. Nutno zakoupit zvlášť.