Čelenky do sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Čelenky jsou vhodné jak běhěm domácích procedur či v salónu, tak i při saunování. Vlasy zůstanou hezky sepnuté vzadu a nebudou vám překážet při kosmetických úpravách ani při saunování. 
 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Wellness čelenka do sauny, bílá s modrým lemem

Cena: 355,00 Kč

Čelenka na vlasy vhodná nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní kosmetická čelenka z velice hebkého materiálu a s univerzálním zapínáním na suchý zip. V bílém provedení s modrým námořnickým lemem.

Wellness čelenka do sauny, krémová s květinovou krajkou

Cena: 355,00 Kč

Čelenka na vlasy vhodná nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní kosmetická čelenka z velice hebkého materiálu a s univerzálním zapínáním na suchý zip. V krémově-smetanovém provedení s krajkovým lemem květinového vzoru.

Wellness čelenka do sauny, bílá s růžovým lemem

Cena: 355,00 Kč

Čelenka na vlasy vhodná nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní kosmetická čelenka z velice hebkého materiálu a s univerzálním zapínáním na suchý zip. V bílém provedení s růžovým lemem.

Wellness čelenka do sauny, krémová s krajkou

Cena: 355,00 Kč

Čelenka na vlasy vhodná nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Unikátní kosmetická čelenka z velice hebkého materiálu a s univerzálním zapínáním na suchý zip. V krémově-smetanovém provedení s krajkovým lemem.

Wellness čelenka do sauny, černá s motivem rtěnky

Cena: 355,00 Kč

Čelenka na vlasy vhodná nejen do sauny ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Kosmetická čelenka z velice hebkého materiálu froté a s univerzálním zapínáním na suchý zip. V černém provedení s motivem rtěnky.

Wellness čelenka do sauny, černá

Cena: 355,00 Kč

Kosmetická čelenka z velice hebkého materiálu froté a s univerzálním zapínáním na suchý zip. V černém provedení. Čelenka je vhodná nejen do sauny, ale během SPA procedur doma nebo v salónu. Čelenka pohodlně přidrží vlasy a dodá vám úžasný relaxační pocit, jako byste se zrovna hýčkala v profesionálním salónu krásy.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest