Aroma

Sauna.cz  ›  Saunové doplňky  ›  Aroma

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Příjemné aroma by mělo být součástí každého saunování. Čich je smysl, který velmi silně ovlivňuje naše emoce, a pro bezchybný odpočinek je proto velmi důležité, aby byla vaše sauna vždy krásně provoněna. Proto nabízíme širokou škálu vůní od našich finských a německých dodavatelů, které jsou speciálně určeny pro sauny, páry, odpočívárny i ochlazovny.

Zdaleka nejoblíbenější vůně je silně osvěžující Eukalyptus, který navíc pomáhá zlepšovat dýchání. Populární je také jemná Svatojánská bříza či po ovoci sladký Citrus.

Povinností pro milovníky pravého finského saunování je aroma Terva – vyuzené dřevo.

V odpočívárně či ochlazovně využijete prostorová aromata, která jsou uzpůsobena pro pokojové teploty. Nádoby mají praktický dávkovač, k dostání jsou o objemu 400 ml či 1 l.

Pro provonění parní sauny je třeba použít speciální aromata, která nejsou emulgovaná, jinak by se v páře vytvořily miniaturní uzavřené kapičky aromatu, které by se nesmísily se vzduchem a prakticky by tak nevoněly.

Všechna aromata si samozřejmě můžete vyzkoušet na kterékoliv naší pobočce a vybrat si tak to nejvhodnější.

Pozor! Nikdy nelijte samotný koncentrát aromatu přímo na saunové kameny! Míra ředění je individuální. Například pokud máte v zimě zhoršenou průchodnost horních cest dýchacích, oceníte silnější aroma, ale zároveň tím omezujete ostatní, které silná koncentrace může štípat do očí.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Aroma do sauny Rento - Eukalyptus, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní eukalyptu. Finský originál od firmy Rento. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Rento - Vánoční koření, 400 ml

Cena: 356,00 Kč

Novinka! Aroma do sauny s vůní vánočního koření (skořice, badyán, hřebíček atd.) Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru - doporučené dávkování je 2 - 4 víčka do vědra s vodou.

Aroma do sauny Rento - Arktické bobule, 400 ml

Cena: 356,00 Kč

Aroma do sauny s arktických bobul. Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru - doporučené dávkování je 2-4 víčka do vědra s vodou. Balení 400 ml.

Aroma do sauny Rento - Svatojánská bříza, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní letní břízy. Finský originál od firmy Rento. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Rento - Vyuzená březová kůra, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní Tervy - jedinečná vůně, velmi oblíbená ve Finsku. Terva neboli vyuzená březová kůra. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Rento - Bílý leknín, 400 ml

Cena: 356,00 Kč

Aroma do sauny s vůní bílého leknínu. Vůně tohoto aroma vám připomene vůni svěžího letního vánku, plážového rákosí a sladký bílý leknín. Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí ve vědru s vodou. Doporučené dávkování je 2 - 4 víčka. Před použitím lahev protřepejte, nikdy nelijte přímo na kamna z lahve nezředěné s vodou. Po použití vědro opláchněte. Neuchovávejte lahev s esencí v horké sauně.

Aroma do sauny Bříza 500 ml, Birch

Cena: 350,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA bříza, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Eucalyptus 500 ml

Cena: 350,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA eukalyptus, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Máta 500 ml, Peppermint

Cena: 350,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA máta, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Saunové aroma v čajových sáčcích, eucalyptus

-15%
Cena: 154,00 Kč

Saunové aroma v čajových sáčcích, vyrobených ze sušených listů eukalyptu. Aroma a vonné látky mohou obohatit vaše saunování a zpříjemnit atmosféru při relaxování. Balení obsahuje 6 pytlíků (8g) ze sušených listů eukalyptu. Návod k použití: Vložte jeden pytlík sušeného aroma do nádoby a přidejte do 2 litrů vroucí vody. Nechte vařit cca 20 minut, poté nalévejte na horké kameny v sauně.

Aroma do sauny Rento - Citrus, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní citrusových plodů. Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru - doporučené dávkování je 2-4 víčka do vědra s vodou.

Aroma do sauny Borovice 500 ml, Pine

Cena: 350,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA borovice, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Rento - Lesní vánek, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní lesního vánku, objem 400 ml. Atmosféra tichých rozlehlých jehličnatých lesů ve vaší sauně! Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru - doporučené dávkování je 2-4 víčka do vědra s vodou.

Saunové aroma 1l Bříza (Koivu)

Cena: 390,00 Kč

Aroma do sauny - bříza, nejklasičtější vůně pro finskou saunu, 1000 ml vonné esence . Aroma neobsahuje barviva ani alkohol. Jedná se o koncentrát, jež se před poléváním kamenů ředí s vodou - míra ředění závisí na individuálních potřebách zákazníka. Složení: přírodně identické aroma, voda

Aroma gel do infrasauny - Med, 80g

Cena: 737,00 Kč

Gelové aroma do infrasauny v praktické plechovce. Povzbuzující aroma medu. Balení 80g.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest