Aroma

Sauna.cz  ›  Saunové doplňky  ›  Aroma

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Příjemné aroma by mělo být součástí každého saunování. Čich je smysl, který velmi silně ovlivňuje naše emoce, a pro bezchybný odpočinek je proto velmi důležité, aby byla vaše sauna vždy krásně provoněna. Proto nabízíme širokou škálu vůní od našich finských a německých dodavatelů, které jsou speciálně určeny pro sauny, páry, odpočívárny i ochlazovny.

Zdaleka nejoblíbenější vůně je silně osvěžující Eukalyptus, který navíc pomáhá zlepšovat dýchání. Populární je také jemná Svatojánská bříza či po ovoci sladký Citrus.

Povinností pro milovníky pravého finského saunování je aroma Terva – vyuzené dřevo.

V odpočívárně či ochlazovně využijete prostorová aromata, která jsou uzpůsobena pro pokojové teploty. Nádoby mají praktický dávkovač, k dostání jsou o objemu 400 ml či 1 l.

Pro provonění parní sauny je třeba použít speciální aromata, která nejsou emulgovaná, jinak by se v páře vytvořily miniaturní uzavřené kapičky aromatu, které by se nesmísily se vzduchem a prakticky by tak nevoněly.

Všechna aromata si samozřejmě můžete vyzkoušet na kterékoliv naší pobočce a vybrat si tak to nejvhodnější.

Pozor! Nikdy nelijte samotný koncentrát aromatu přímo na saunové kameny! Míra ředění je individuální. Například pokud máte v zimě zhoršenou průchodnost horních cest dýchacích, oceníte silnější aroma, ale zároveň tím omezujete ostatní, které silná koncentrace může štípat do očí.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Aroma do sauny Rento - Vánoční koření, 400 ml

Cena: 356,00 Kč

Novinka! Aroma do sauny s vůní vánočního koření (skořice, badyán, hřebíček atd.) Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru - doporučené dávkování je 2 - 4 víčka do vědra s vodou.

Aroma do sauny Rento - Eukalyptus, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní eukalyptu. Finský originál od firmy Rento. Objem esence 400 ml.

Mentolové krystaly do sauny, 25g

Cena: 303,00 Kč

Chladivý a osvěžující efekt přírodního mentolu pro vaši saunu. Stačí pouze pár krystalů na rozpálených kamenech. Balení 25g. Mentolové krystaly se mohou rozpustit i ve vodě - stačí rozpustit 1-2 krystaly v teplé vodě a mentolová vůně se rozprostře v kabině infrasauny nebo finské sauny (směsí lze polévat saunové kameny). Varování - Dráždí kůži! Způsobuje vážné podráždění očí!

Aroma do sauny Rento - Bílý leknín, 400 ml

Cena: 356,00 Kč

Aroma do sauny s vůní bílého leknínu. Vůně tohoto aroma vám připomene vůni svěžího letního vánku, plážového rákosí a sladký bílý leknín. Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí ve vědru s vodou. Doporučené dávkování je 2 - 4 víčka. Před použitím lahev protřepejte, nikdy nelijte přímo na kamna z lahve nezředěné s vodou. Po použití vědro opláchněte. Neuchovávejte lahev s esencí v horké sauně.

Aroma do sauny Bříza 500 ml, Birch

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA bříza, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Rento - Vyuzená březová kůra, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní Tervy - jedinečná vůně, velmi oblíbená ve Finsku. Terva neboli vyuzená březová kůra. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Rento - Svatojánská bříza, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní letní břízy. Finský originál od firmy Rento. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Máta 500 ml, Peppermint

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA máta, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Saunové esence Rento - set Svatojánská bříza + Máta, 2x10 ml

Cena: 357,00 Kč

Esence do Sauny - set 2 x 10 ml. Neředěné parfémy bez přídavku vody, vyrobené z přírodních surovin. Originál od finské firmy Rento. Pokud se cítíte nachlazení a potřebujete pročistit dýchací cesty nebo se chcete jen zrelaxovat, přidejte 3-6 kapek vůně do vody a polévejte s ní kameny. Páru hluboce inhalujte nosem, a budete se cítit jako nový člověk. Esence navíc nádherně provoní Vaši saunu - vůně můžete střídat podle nálady.

Mentolové krystaly do sauny, 100g

Cena: 726,00 Kč

Chladivý a osvěžující efekt přírodního mentolu pro vaši saunu. Stačí pouze pár krystalů na rozpálených kamenech. Balení 100g. Mentolové krystaly se mohou rozpustit i ve vodě - stačí rozpustit 1-2 krystaly v teplé vodě a mentolová vůně se rozprostře v kabině infrasauny nebo finské sauny (směsí lze polévat saunové kameny). Varování - Dráždí kůži! Způsobuje vážné podráždění očí!

Saunové aroma v čajových sáčcích, eucalyptus

Cena: 182,00 Kč

Saunové aroma v čajových sáčcích, vyrobených ze sušených listů eukalyptu. Aroma a vonné látky mohou obohatit vaše saunování a zpříjemnit atmosféru při relaxování. Balení obsahuje 6 pytlíků (8g) ze sušených listů eukalyptu. Návod k použití: Vložte jeden pytlík sušeného aroma do nádoby a přidejte do 2 litrů vroucí vody. Nechte vařit cca 20 minut, poté nalévejte na horké kameny v sauně.

Aroma do sauny Borovice 500 ml, Pine

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA borovice, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Eucalyptus 500 ml

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA eukalyptus, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Citrus 500 ml

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA citrus, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma gel do infrasauny - Med, 80g

Cena: 753,00 Kč

Gelové aroma do infrasauny v praktické plechovce. Povzbuzující aroma medu. Balení 80g.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest