Ozvučení sauny

Někdy potřebujeme pauzu z každodenního života plného stresu. Sauna a příjemná hudba je velmi účinná kombinace, která vám doma vytvoří oázu klidu a relaxace. Hudební přehrávač do sauny MP3 s rádiem a odolnými reproduktory vám umožní poslouchat hudbu v sauně podle vašeho výběru. Navíc lze vše kompletně ovládat pomocí dálkového ovladače přímo z pohodlí sauny.

Příjemná hudba uvolňuje mysl a navozuje příjemný pocit uvolnění a pohody. Reproduktory do sauny jsou vyráběny na základě našich dlouholetých zkušeností. Pro ozvučení saun nabízíme dva odlišné systémy vedení zvuku. 

Jedním je reproduktor vibrační a druhým je reproduktor konvenční s voděodolnou membránou. Každý z nich má nějaké výhody. U vibračního reproduktoru do sauny jsou měniče akustické, které přenášejí zvukovou energii skrz takřka libovolný pevný povrch. Výhodou je, že není nutné takový reproduktor instalovat do sauny a stačí pouze vnější povrchová montáž pomocí několika vrutů. Díky tomu je ozvučení dokonale chráněno před vlivy tepla, vlhkosti a vandalů. Tento resonanční reproduktor také zabere v sauně méně prostoru. Patentovaná technologie používá vysoce výkonné magnety k přeměně audio signálů na výkonné vibrace, které jsou přímým kontaktem přenášeny do pevných povrchů.

Konvenční reproduktory do sauny Harvia jsou zcela vodotěsné a jsou odolné proti vysokým teplotám až do 80 °C. Reproduktor se umisťuje pod spodní lavice nebo na boční stěny sauny. Obvyklá výška instalace je do 90 cm od podlahy v klasické sauně nebo bez omezení v parní sauně a infrakabině.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

MP3 - přehrávač pro sauny

Cena: 6 550,00 Kč

MP3 přehrávač do saun infrasaun a parních saun. Přehrávač lze ovládat přímo ze sauny pomocí dálkového ovládače. Integrovaný audio zesilovač, VHF rádio, USB vstup. Rozměry 120 x 74 x 35 mm. Balení obsahuje: MP3 přehrávač, dálkové ovládání, kabel k napájení, návod k instalaci a obsluze.

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka SCY 2x0,75

Cena: 15,00 Kč

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka SCY 2x0,75. Repro vícežílový kabel o průměru žil 2x0,75 mm; žil: 2; lanka; PVC; průhledný.

Zvukový konvertor, vibrační reproduktor pro sauny

Cena: 1 185,00 Kč

Reproduktory k přehrávači FSMP3. Vibrační reproduktory se instalují za stěnu sauny a fungují tak, že přeměňují tlakové vlny ve zvuk.

IceSound saunový bluetooth přehrávač s FM rádiem, skrytý

Cena: 6 360,00 Kč

Nové řešení ozvučení do sauny pro mobilní zařízení - skrytý saunový bluetooth přehrávač hudby s FM rádiem "IceSound" se zesilovačem a anténou pro příjem FM rádia. Ovládání prostřednictvím telefonu či tabletu s aplikací, která je zdarma ke stažení pro operační systém iOS/Android. Balení neobsahuje reproduktory.

Nerezový reproduktor HARVIA DL8ES, 30 W, 8 cm

Cena: 2 177,00 Kč

Nerezový voděodolný reproduktor, speciálně vyvinutý pro prostory s velkou vlhkostí. Výkon 30 W, 8cm.

IceSound IN-WALL saunový bluetooth přehrávač, nástěnný bílý

Cena: 5 397,00 Kč

Nástěnný saunový bluetooth audio přijímač "IceSound IN-WALL" se zesilovačem. Ovládání libovolným zařízením, které je vybavené a párovatelné prostřednictvém Bluetooth např. tablet, iPhone, smartphone atd. Možnost alternativního připojení telefonu/mp3 prostřednictvím vstupu-Jack 3,5mm. Varianta bez FM rádia, lze ale přehrát internetové rádio. Provedení včetně jednorámečku - na výběr bílá, černá či stříbrná varianta. Balení neobsahuje reproduktory.

Reproduktor HARVIA, 80 W, 16 cm

Cena: 1 330,00 Kč

Kompletně voděodolný reproduktor, speciálně vyvinutý pro prostory s velkou vlhkostí. Barva bílá, výkon 80 W, impedance 4 Ohm, průměr 160 mm, hloubka 50 mm, IP65.

Bílý dvojrámeček vč. krytu pro nástěnný přehrávač do sauny

Cena: 545,00 Kč

Bílý dvojrámeček na nástěnný přehrávač do sauny. Obrázek je ilustrativní. Balení neobsahuje rádio s BT přijímačem.

Podlavicové pouzdro na reproduktor HARVIA

Cena: 1 452,00 Kč

Rohový podlavicový držák reproduktoru HARVIA. Cena je pouze za dřevěný rohový držák, bez reproduktoru. Rozměry 30x20x10cm (ŠxVxH), průměr otvoru na reproduktor 14,5cm.

IceSound IN-WALL saunový bluetooth přehrávač s FM rádiem, nástěnný

Cena: 9 632,00 Kč

IceSound IN-WALL saunový přehrávač s FM rádiem, nástěnný. Součástí balení je jednokanálová jednotka s FM rádiem, bluetooth přijímač a zesilovač. Ovládání bluetooth přijímače libovolným zařízením, které je vybavené a párovatelné prostřednictvém Bluetooth např. tablet, iPhone, smartphone atd. Možnost alternativního připojení telefonu/mp3 prostřednictvím vstupu-Jack 3,5mm. Provedení včetně dvojrámečku - na výběr bílá, černá či stříbrná varianta. Lze připojit 4x reproduktor (FSISWZES, není součástí balení).

IceSound IN-WALL saunový bluetooth přehrávač s FM rádiem, nástěnný s displejem

Cena: 10 763,00 Kč

IceSound IN-WALL saunový přehrávač s FM rádiem, nástěnný s displejem. Součástí balení je jednokanálová jednotka s FM rádiem, bluetooth přijímač a zesilovač. Ovládání bluetooth přijímače libovolným zařízením, které je vybavené a párovatelné prostřednictvém Bluetooth např. tablet, iPhone, smartphone atd. Možnost alternativního připojení telefonu/mp3 prostřednictvím vstupu-Jack 3,5mm. Provedení včetně dvojrámečku - na výběr bílá, černá či stříbrná varianta. Lze připojit 4x reproduktor (FSISWZES, není součástí balení).

IceSound IN-WALL saunový přehrávač FM rádia, nástěnný

Cena: 6 474,00 Kč

IceSound IN-WALL saunové FM rádio, nástěnné. Rádio nepodporuje bluetooth zařízení. Balení obsahuje jednokanálovou jednotku s FM rádiem, zesilovač, přední kryt - maska (bílá/černá/stříbrná), jednorámeček (bílá/černá/stříbrná), lze připojit 4x reproduktor (není součástí balení). Součástí balení není adaptér!

IceSound zesilovač 39 k In-Wall přehrávačům

Cena: 1 500,00 Kč

Zesilovač, který slouží k připojení čtyř reproduktorů k saunovému přehrávači s FM rádiem (FSISWFM) a k přehrávači s FM rádiem a Bluetooth (FSISWFMBT).

Kabel pro reproduktory do sauny, černá dvojlinka CYH 2x0,35

Cena: 15,00 Kč

Kabel pro reproduktory do sauny, černá/červená dvojlinka CYH 2x0,35. Vhodná pro zapojení na kratší vzdálenost, odolný proti šíření plamene.

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka CYH 2x0,75

Cena: 15,00 Kč

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka CYH 2x0,75. Repro vícežílový kabel o průměru žil 2x0,75mm; žil: 2; lanka; PVC; průhledný

Certifikované obchodní podmínky dTest