Ozvučení sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Někdy potřebujeme pauzu z každodenního života plného stresu. Sauna a příjemná hudba je velmi účinná kombinace, která vám doma vytvoří oázu klidu a relaxace. Hudební přehrávač do sauny MP3 s rádiem a odolnými reproduktory vám umožní poslouchat hudbu v sauně podle vašeho výběru. Navíc lze vše kompletně ovládat pomocí dálkového ovladače přímo z pohodlí sauny.

Příjemná hudba uvolňuje mysl a navozuje příjemný pocit uvolnění a pohody. Reproduktory do sauny jsou vyráběny na základě našich dlouholetých zkušeností. Pro ozvučení saun nabízíme dva odlišné systémy vedení zvuku. 

Jedním je reproduktor vibrační a druhým je reproduktor konvenční s voděodolnou membránou. Každý z nich má nějaké výhody. U vibračního reproduktoru do sauny jsou měniče akustické, které přenášejí zvukovou energii skrz takřka libovolný pevný povrch. Výhodou je, že není nutné takový reproduktor instalovat do sauny a stačí pouze vnější povrchová montáž pomocí několika vrutů. Díky tomu je ozvučení dokonale chráněno před vlivy tepla, vlhkosti a vandalů. Tento resonanční reproduktor také zabere v sauně méně prostoru. Patentovaná technologie používá vysoce výkonné magnety k přeměně audio signálů na výkonné vibrace, které jsou přímým kontaktem přenášeny do pevných povrchů.

Konvenční reproduktory do sauny Harvia jsou zcela vodotěsné a jsou odolné proti vysokým teplotám až do 80 °C. Reproduktor se umisťuje pod spodní lavice nebo na boční stěny sauny. Obvyklá výška instalace je do 90 cm od podlahy v klasické sauně nebo bez omezení v parní sauně a infrakabině.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka SCY 2x0,75

Cena: 15,00 Kč

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka SCY 2x0,75. Repro vícežílový kabel o průměru žil 2x0,75 mm; žil: 2; lanka; PVC; průhledný.

Reproduktor HARVIA, 80 W, 16 cm

Cena: 1 330,00 Kč

Kompletně voděodolný reproduktor, speciálně vyvinutý pro prostory s velkou vlhkostí. Barva bílá, výkon 80 W, impedance 4 Ohm, průměr 160 mm, hloubka 50 mm, IP65.

IceSound saunový bluetooth přehrávač s FM rádiem, skrytý

Cena: 6 360,00 Kč

Nové řešení ozvučení do sauny pro mobilní zařízení - skrytý saunový bluetooth přehrávač hudby s FM rádiem "IceSound" se zesilovačem a anténou pro příjem FM rádia. Ovládání prostřednictvím telefonu či tabletu s aplikací, která je zdarma ke stažení pro operační systém iOS/Android. Balení neobsahuje reproduktory.

Nerezový reproduktor HARVIA DL8ES, 30 W, 8 cm

Cena: 2 177,00 Kč

Nerezový voděodolný reproduktor, speciálně vyvinutý pro prostory s velkou vlhkostí. Výkon 30 W, 8cm.

Zvukový konvertor, vibrační reproduktor pro sauny

Cena: 1 185,00 Kč

Reproduktory k přehrávači FSMP3. Vibrační reproduktory se instalují za stěnu sauny a fungují tak, že přeměňují tlakové vlny ve zvuk.

IceSound IN-WALL saunový bluetooth přehrávač, nástěnný bílý

Cena: 5 397,00 Kč

Nástěnný saunový bluetooth audio přijímač "IceSound IN-WALL" se zesilovačem. Ovládání libovolným zařízením, které je vybavené a párovatelné prostřednictvém Bluetooth např. tablet, iPhone, smartphone atd. Možnost alternativního připojení telefonu/mp3 prostřednictvím vstupu-Jack 3,5mm. Varianta bez FM rádia, lze ale přehrát internetové rádio. Provedení včetně jednorámečku - na výběr bílá, černá či stříbrná varianta. Balení neobsahuje reproduktory.

Podlavicové pouzdro na reproduktor HARVIA

Cena: 1 331,00 Kč

Rohový podlavicový držák reproduktoru HARVIA. Cena je pouze za dřevěný rohový držák, bez reproduktoru. Rozměry 30x20x10cm (ŠxVxH), průměr otvoru na reproduktor 14,5cm.

Bílý dvojrámeček vč. krytu pro nástěnný přehrávač do sauny

Cena: 545,00 Kč

Bílý dvojrámeček na nástěnný přehrávač do sauny. Obrázek je ilustrativní. Balení neobsahuje rádio s BT přijímačem.

MP3 - přehrávač pro sauny

Cena: 6 550,00 Kč

MP3 přehrávač do saun infrasaun a parních saun. Přehrávač lze ovládat přímo ze sauny pomocí dálkového ovládače. Integrovaný audio zesilovač, VHF rádio, USB vstup. Rozměry 120 x 74 x 35 mm. Balení obsahuje: MP3 přehrávač, dálkové ovládání, kabel k napájení, návod k instalaci a obsluze.

IceSound IN-WALL saunový bluetooth přehrávač s FM rádiem, nástěnný

Cena: 9 632,00 Kč

IceSound IN-WALL saunový přehrávač s FM rádiem, nástěnný. Součástí balení je jednokanálová jednotka s FM rádiem, bluetooth přijímač a zesilovač. Ovládání bluetooth přijímače libovolným zařízením, které je vybavené a párovatelné prostřednictvém Bluetooth např. tablet, iPhone, smartphone atd. Možnost alternativního připojení telefonu/mp3 prostřednictvím vstupu-Jack 3,5mm. Provedení včetně dvojrámečku - na výběr bílá, černá či stříbrná varianta. Lze připojit 4x reproduktor (není součástí balení).

IceSound IN-WALL saunový bluetooth přehrávač s FM rádiem, nástěnný s displejem

Cena: 10 763,00 Kč

IceSound IN-WALL saunový přehrávač s FM rádiem, nástěnný s displejem. Součástí balení je jednokanálová jednotka s FM rádiem, bluetooth přijímač a zesilovač. Ovládání bluetooth přijímače libovolným zařízením, které je vybavené a párovatelné prostřednictvém Bluetooth např. tablet, iPhone, smartphone atd. Možnost alternativního připojení telefonu/mp3 prostřednictvím vstupu-Jack 3,5mm. Provedení včetně dvojrámečku - na výběr bílá, černá či stříbrná varianta. Lze připojit 4x reproduktor (není součástí balení).

IceSound IN-WALL saunový přehrávač FM rádia, nástěnný

Cena: 6 474,00 Kč

IceSound IN-WALL saunové FM rádio, nástěnné. Rádio nepodporuje bluetooth zařízení. Balení obsahuje jednokanálovou jednotku s FM rádiem, zesilovač, přední kryt - maska (bílá/černá/stříbrná), jednorámeček (bílá/černá/stříbrná), lze připojit 4x reproduktor (není součástí balení).

Kabel pro reproduktory do sauny, černá dvojlinka CYH 2x0,35

Cena: 15,00 Kč

Kabel pro reproduktory do sauny, černá/červená dvojlinka CYH 2x0,35. Vhodná pro zapojení na kratší vzdálenost, odolný proti šíření plamene.

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka CYH 2x0,75

Cena: 15,00 Kč

Kabel pro reproduktory do sauny, transparentní dvojlinka CYH 2x0,75. Repro vícežílový kabel o průměru žil 2x0,75mm; žil: 2; lanka; PVC; průhledný

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest