Barevné terapie

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Barvy mají významný vliv na zdravotní stav člověka. Chromoterapie (barevná terapie) je léčebná metoda využívající účinků barev na lidskou psychiku. Barva světla ovlivňuje naše vnímání teploty, času, soustředění se a celkové psychické rozpoložení. Díky barevné terapii Harvia Color Therapy můžete pomocí  přiložené řídící jednotky nastavit požadovanou barvu světla, upravit jas a rychlost změny barev. Při samotném saunování pak můžete klidně i zavřít oči, světlo z terapie vnímáte i skrze zavřená víčka, a stále tak na vás působí.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Regulace HARVIA, řídící jednotka Griffin Colour CG170T

-25%
Cena: 10 816,00 Kč

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, která řídí barevné cykly světla v sauně a umožňuje tak relaxaci formou tzv. barevné terapie. Je to vědecky prokázaná vlastnost účinku světla na lidské zdraví.

Barevná terapie Harvia

Cena: 14 043,00 Kč

Barevné světelné zařízení Harvia obsahuje čtyři různé halogenové lampy (zelenou, červenou, modrou a žlutou). S řídící jednotkou Griffin CG170T můžete nastavit požadovanou barvu světel, upravit jas a rychlost měnících se barev. Barevná světla jsou vhodná pro interiérové modely Exclusive a Solar.

Barevná terapie Futura

Cena: 14 043,00 Kč

Barevné světelné zařízení obsahuje čtyři různé halogenové lampy (zelenou, červenou, modrou a žlutou). S řídící jednotkou Griffin CG170T můžete nastavit požadovanou barvu světel, upravit jas a rychlost měnících se barev. Barevná světla Futura se skvěle hodí k interiérovým modelům Formula a Futura.

Stropní RGB světlo do sauny s dálkovým ovládáním, abachi

Cena: 17 489,00 Kč

Moderní stropní osvětlení RGB pro finské sauny a infrasauny ze dřeva ABACHI s dálkovým ovládáním.  Výška panelu pouze 33mm, panel je vedlmi tenký.  Technologie "HEAT PROOF" zajistí odolnost až do teplot +120 °C. Tato technologie umožňuje LED osvětlení šetřit pomocí speciální regulace a tím dokáže odolávat těmto vysokým teplotám. Použité diody jsou od renomované firmy OSRAM s životností provozu 29000 hod. Váha necelých 500g, napájení formou transformátoru na 12V. Maximální výkon 27 Watt. Záruka pro privátní provoz 2 roky.

Stropní RGB světlo do sauny s dálkovým ovládáním, akácie

Cena: 17 489,00 Kč

Moderní stropní osvětlení RGB pro finské sauny a infrasauny ze dřeva ACACIA (akácie) s dálkovým ovládáním.  Výška panelu pouze 35mm, panel je vedlmi tenký.  Technologie "HEAT PROOF" zajistí odolnost až do teplot +120 °C. Tato technologie umožňuje LED osvětlení šetřit pomocí speciální regulace a tím dokáže odolávat těmto vysokým teplotám. Použité diody jsou od renomované firmy OSRAM s životností provozu 29000 hod. Váha necelých 500g, napájení formou transformátoru na 12V. Maximální výkon 27 watt. Záruka pro privátní provoz 2 roky.

Stropní RGB světlo do sauny s ovládáním na stěnu

Cena: 16 548,00 Kč

Moderní stropní osvětlení RGB pro finské sauny a infrasauny ze dřeva ABACHI.  Výška panelu pouze 33mm, panel je velmi tenký.  Technologie "HEAT PROOF" zajistí odolnost až do teplot +120 °C. Tato technologie umožňuje LED osvětlení šetřit pomocí speciální regulace a tím dokáže odolávat těmto vysokým teplotám. Použité diody jsou od renomované firmy OSRAM s životností provozu 29 000 hod. Váha necelých 500 g, napájení formou transformátoru na 12V. Maximální výkon 27 Watt. Záruka pro privátní provoz 2 roky. Ovládání na stěnu (bez dálkového ovladače).

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest