Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Vířivky

Nabízíme luxusní ryze české vířivky Tempesta s nadstandardní výbavou. Mohou se umístit do interiéru i exteriéru, nebo zapustit do vámi připraveného prostoru. Díky zvojené termoizolaci a využití odpadního tepla motorů čerpadel dosahuje Tempesta nízkých provozních nákladů, a přitom vás v ničem neomezuje. Nově použité technologie posunují standard vířivek - odpadá vám nákladná a otravná starost o vířivku. Chromoterapeutické osvětlení hladiny masážního bazénu a nová generace aromaterapie Vám umožní plnohodnotnou relaxaci a celkové uvolnění Vaší mysli.

Další výhody našich vířivek:

  •  kompozitová ručně vyráběná až 12 mm hrubá skořepina 
  •  nejlepší způsob filtrace vody díky systému kombinace integrovaných přepadů a sání ze vody také ze dna s následným čeřením filtrované vody zpět do vířivky
  •  pohodlné schůdky pro bezpečný vstup a výstup z vířivky
  •  terapeutické masáže osadíme do vířivky dle potřeb zákazníka
  •  stylový design, který nanabízí žádný jiný výrobce vířivek na světě 
  •  spoustu doplňků, kterými si můžete vířivku zušlechtit dle vlastních přání

Příjemnou náladu rovněž navodí výkonný audio BlueTrans systém, který je možno nainstalovat do vířivek. Tento jedinečný bezdrátový systém funguje na rozhraní Bluetooth, díky kterému se Váš mobilní telefon nebo MP3 přehrávač stane hnacím motorem tohoto audio systému. Technologie ozvučení  je jedinečná tím, že ve skořepině nejsou žádné viditelné reproduktory, ale samotná skořepina vířivky je velkou ozvučnicí - vyzkoušejte si tento zážitek - je skvělý.

Cena: