Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Vířivky

Vířivky Softub se vyrábí pro bezstarostnou relaxaci a nabízejí uvolnění od stresů a úzkostí každodenního života. Uklidňují tělo, pomáhají uvolnit mysl a nabízejí útočiště před rušným dnem. Díky vířivým vanám Softub vnesete luxus a radost do vašeho volného času – času, ve kterém se zotavíte a obnovíte energii pro budoucí úkoly.

Zabere to minutu: vyplňte formulář, naceníme vám vířivku i s doplňky přesně pro vás:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Rozmazlujte své tělo povzbuzující a osvěžující masáží, která může být přizpůsobena vašim specifickým požadavkům díky systematicky uspořádaným tryskám a rozsahu nejrůznějšího nastavení a programů. Pod hladinou vody je LED osvětlení, které vám pomůže uvolnit se a proměnit váš oddych v lázeň plnou barev. Když se masáž, světlo a barvy propojí s jemnými vůněmi, Softub vám nabídne oázu relaxace všech smyslů. Výrobky Softub jsou navrhovány velkoryse a dovolují provedení flexibilní, individuální a nejlepší výkonnosti díky odolnosti vůči počasí, termální izolaci a použití lehkých materiálů. 

Vnější plášť je vyroben z materiálu „Leathertex“ - materiálu, který mu dává elegantní vzhled kůže a současně pevnost a odolnost. 

Vnitřní plášt je vyroben z Polybondu – vysoce izolačního pěnového materiálu, který nabízí jednak strukturální stabilitu a pohodlí pro všechny Vám příjemné polohy. Díky inovačnímu designu může Softub nabídnout relaxaci kdekoliv.

Teplá voda podporuje váš krevní oběh a aktivuje přirozené léčivé síly. Problémy se zády a klouby zmírní hydroterapie, je stimulován metabolismus, zlepší se všeobecně vaše zdraví. Teplá voda pomáhá uvolnit endorfiny, přirozeně snižuje bolest a vytváří pocit štěstí a spokojenosti. Když tělo relaxuje, mysl se snadněji uvolní a starosti jednoduše zmizí. Dýchání se prohlubuje, pomáhá pročištění dutin a plic. 

Teplo zvyšuje tělesnou teplotu, cévy se rozšiřují a absorbují více kyslíku. Ve vodě tělo váží asi o 30% méně. To snižuje tlak na postižené svaly a postižené klouby. Softub nejenom že snižují napětí, ale také pomáhají regenerovat přetížené tělesné partie. Vznášení se ve vodě můžete využít při léčení chronických a revmatických nemocí. Pobyt v teplé vodě se doporučuje při potížích, jako je například nespavost. Může zlepšit oběh a pomáhá léčit diabetes. Pobyt ve vodě vám pomůže zlepšit kožní cévy, jejich elastičnost a pomůže vám vypadat mladší a zářivější. 

Vířivé vany Softub sbližují lidi a jsou ideální pro strávení kvalitních společných chvil s rodinou a přáteli. Stanou se středem vašeho rodinného života. Vytváří okouzlující a luxusní společenskou událost, klidnou a tichou nebo jiskřivou a osvěžující – vše v pohodlí vašeho domova. S výrobky Softub se můžete vy a vaši blízcí těšit na kvalitní společně prožitý čas kdykoliv vás začne přepadat špatná nálada.

 

1. MOBILITA  

Vířivka Softub je přenosná, jednoduše ovladatelná a rychle a snadno se instaluje: Pro Softub, nejmobilnější vířivku na světě, neexistují žádné hranice ani překážky, které by Vás omezovaly při výběru místa, uvedení do provozu a nekonečné zábavy.

2. KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ VODA 

Automatická čistící funkce Ozonátoru zajišťuje intenzívní a hygienické čištění vody. Voda bude vždy křišťálově čistá a zůstane vysoce kvalitní!

3. TICHÝ PROVOZ 

Užívejte si a relaxujte v naší venkovní vířivce! Díky Whisper Technology patří motory Softub k nejtišším na světě.

4. FLEXIBILITA 

Kulatý tvar Softubu zajišťuje jeho vysokou flexibilitu a možnost snadného přemístění. Pokud se Vám zachce Softub přestěhovat na jiné místo, jednoduše ho odkutálíte na zvolené místo, napustíte vodou a zapojíte do el. zástrčky. Ve vířivce je dostatek místa pro Vaše nohy i tělo a navíc bezbariérové měkké a pohodlné sezení.

5. ENERGETICKÁ ÚSPORA 

Softub venkovní vířivky jsou jedničkou na trhu technologií využívajících rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

6. KOMFORT 

Vířivka Softub je unikátní a praktická! Je měkká, pevná a stabilní díky materiálu High Tech Polybond používaného k výrobě. V jakékoliv pozici se budete cítit pohodlně, jako když se usadíte na Vaší pokojové pohovce.

7. ODOLNOST PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM 

Neberte ohled na počasí: slunce, déšť, sníh nebo mráz; vnější vysoce kvalitní povrch z materiálu LeatherTex zajišťuje vířivce SOFTUB dlouhou životnost a zároveň nabízí širokou nabídku barevného provedení a vysokou odolnost.

8. MODERNÍ DESIGN&STYL 

Svým koženým vzhledem, moderním barevným provedením a praktickými stylovými doplňky Vás mobilní vířivka Softub přesvědčí, že jste vsadili na produkt té nejvyšší kvality a elegantního designu

 

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Vířivka RIO

Cena: 229 779,00 Kč

Díky vířivce RIO si užijete nezapomenutelný zážitek díky 26 hydromasážních + 7 turbotrysek a intuitivnímu ovládání v českém jazyce. Pro větší a příjemnější relaxaci můžete libovolně polohovat vaše tělo, aniž byste byli jakkoli omezeni vnitřním uspořádáním nebo tvarováním vířivky. Rozměry 185x185x66cm, určeno pro 2 až 3 osoby, maximální objem vody 600 l.

Vířivka ROMA

Cena: 223 729,00 Kč

Díky vířivce ROMA si užijete nezapomenutelný zážitek díky 23 hydromasážních + 6 turbotrysek a intuitivnímu ovládání v českém jazyce. Pro větší a příjemnější relaxaci můžete libovolně polohovat vaše tělo, aniž byste byli jakkoli omezeni vnitřním uspořádáním nebo tvarováním vířivky. Rozměry 195x66cm, určeno pro 2 až 3 osoby, maximální objem vody 600 l.

Vířivka Softub Legend 220

Cena: 189 850,00 Kč

Dopřejte si bezstarostnou relaxaci, uvolněte se od stresů a úzkostí každodenního života pomocí vířivé vany SOFTUB 220 s barevným LED osvětlením. Uklidňuje tělo, pomáhá uvolnit mysl a slouží jako útočiště před rušným dnem. S výrobky SOFTUB vnesete luxus a radost do vašeho volného času - času, ve kterém se zotavíte a obnovíte energii pro budoucí úkoly. Vířivka s 5 tryskami je určena pro 3-4 osoby, rozměry 180x61cm, maximální objem vody 830 l, lze zakoupit ve více barevných provedení.

Vířivka Softub Resort 300+

Cena: 218 750,00 Kč

Dopřejte si bezstarostnou relaxaci, uvolněte se od stresů a úzkostí každodenního života pomocí vířivé vany SOFTUB 300+ s barevným LED osvětlením. Uklidňuje tělo, pomáhá uvolnit mysl a slouží jako útočiště před rušným dnem. S výrobky SOFTUB vnesete luxus a radost do vašeho volného času - času, ve kterém se zotavíte a obnovíte energii pro budoucí úkoly. Vířivka se 7 tryskami je určena pro 5-6 osob, rozměry 200x69cm, maximální objem vody 1130 l, lze zakoupit ve více barevných provedení.