Vířivky

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Vířivky se vyrábí pro bezstarostnou relaxaci a nabízejí uvolnění od stresů a úzkostí každodenního života. Uklidňují tělo, pomáhají uvolnit mysl a nabízejí útočiště před rušným dnem. Díky vířivým vanám vnesete luxus a radost do vašeho volného času – času, ve kterém se zotavíte a obnovíte energii pro budoucí úkoly.

Zabere to minutu: vyplňte formulář, naceníme vám vířivku i s doplňky přesně pro vás:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 

 Užijte si nezapomenutelnou lázeň díky 26 hydromasážních + 7 turbotrysek (RIO) či 23 hydromasážních + 6 turbotrysek (ROMA) a intuitivnímu ovládání v češtině za příznivou zaváděcí cenu. Pro ještě příjemnější relaxaci si můžete zvolit zcela libovolnou polohu vašeho těla, aniž byste byli jakkoli omezeni vnitřním uspořádáním či tvarováním vířivky. Eliminací sedátek a lehátek vám RIO nabízí variabilní polohovatelnost a celkovou volnost pohybu, což ocení zejména vaše děti. Nechte je řádit v bublinkách bez nástrah členitého vnitřního prostoru vířivky. 

Teplá voda podporuje váš krevní oběh a aktivuje přirozené léčivé síly. Problémy se zády a klouby zmírní hydroterapie, je stimulován metabolismus, zlepší se všeobecně vaše zdraví. Teplá voda pomáhá uvolnit endorfiny, přirozeně snižuje bolest a vytváří pocit štěstí a spokojenosti. Když tělo relaxuje, mysl se snadněji uvolní a starosti jednoduše zmizí. Dýchání se prohlubuje, pomáhá pročištění dutin a plic. 

Teplo zvyšuje tělesnou teplotu, cévy se rozšiřují a absorbují více kyslíku. Ve vodě tělo váží asi o 30% méně. To snižuje tlak na postižené svaly a postižené klouby. Softub nejenom že snižují napětí, ale také pomáhají regenerovat přetížené tělesné partie. Vznášení se ve vodě můžete využít při léčení chronických a revmatických nemocí. Pobyt v teplé vodě se doporučuje při potížích, jako je například nespavost. Může zlepšit oběh a pomáhá léčit diabetes. Pobyt ve vodě vám pomůže zlepšit kožní cévy, jejich elastičnost a pomůže vám vypadat mladší a zářivější. 

Vířivé vany sbližují lidi a jsou ideální pro strávení kvalitních společných chvil s rodinou a přáteli. Stanou se středem vašeho rodinného života. Vytváří okouzlující a luxusní společenskou událost, klidnou a tichou nebo jiskřivou a osvěžující – vše v pohodlí vašeho domova. 

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest