Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Vířivky

Vířivky Softub se vyrábí pro bezstarostnou relaxaci a nabízejí uvolnění od stresů a úzkostí každodenního života. Uklidňují tělo, pomáhají uvolnit mysl a nabízejí útočiště před rušným dnem. Díky vířivým vanám Softub vnesete luxus a radost do vašeho volného času – času, ve kterém se zotavíte a obnovíte energii pro budoucí úkoly. 

Rozmazlujte své tělo povzbuzující a osvěžující masáží, která může být přizpůsobena vašim specifickým požadavkům díky systematicky uspořádaným tryskám a rozsahu nejrůznějšího nastavení a programů. Pod hladinou vody je LED osvětlení, které vám pomůže uvolnit se a proměnit váš oddych v lázeň plnou barev. Když se masáž, světlo a barvy propojí s jemnými vůněmi, Softub vám nabídne oázu relaxace všech smyslů. Výrobky Softub jsou navrhovány velkoryse a dovolují provedení flexibilní, individuální a nejlepší výkonnosti díky odolnosti vůči počasí, termální izolaci a použití lehkých materiálů.

Vnější plášť je vyroben z materiálu „Leathertex“ - materiálu, který mu dává elegantní vzhled kůže a současně pevnost a odolnost. 

Vnitřní plášt je vyroben z Polybondu – vysoce izolačního pěnového materiálu, který nabízí jednak strukturální stabilitu a pohodlí pro všechny Vám příjemné polohy. Díky inovačnímu designu může Softub nabídnout relaxaci kdekoliv.

Teplá voda podporuje váš krevní oběh a aktivuje přirozené léčivé síly. Problémy se zády a klouby zmírní hydroterapie a je stimulován metabolismus, zlepší se všeobecně vaše zdraví. Ponoření do teplé vody pomáhá uvolnit endorfiny, přirozeně snižuje bolest a vytváří pocit štěstí a spokojenosti. Když tělo relaxuje, mysl se snadněji uvolní a starosti jednoduše zmizí. Dýchání se prohlubuje, pomáhá pročištění dutin a plic.

Teplo rovněž zvyšuje tělesnou teplotu, cévy se rozšiřují a absorbují více kyslíku. Výrobek Softub může efektivně léčit nachlazení a astma. Ve vodě tělo váží asi o 30% méně. To snižuje tlak na postižené svaly a postižené klouby. Proto Softub nejenom snižují napětí, ale také pomáhají regenerovat přetížené tělesné partie. Vznášení ve vodě se tak může využít při léčení chronických a revmatických nemocí. Pobyt v teplé vodě se také doporučuje při jiných potížích, jako je nespavost. Dále cílené použití může zlepšit oběh a pomáhá léčit diabetes. A navíc, pobyt ve vodě vám pomůže zlepšit kožní cévy, jejich elastičnost a pomůže vám vypadat mladší a zářivější.

1. MOBILITA

Vířivka Softub je přenosná, jednoduše ovladatelná a rychle a snadno se instaluje: Pro Softub, nejmobilnější vířivku na světě, neexistují žádné hranice ani překážky, které by Vás omezovaly při výběru místa, uvedení do provozu a nekonečné zábavy.

2. KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ VODA

Automatická čistící funkce Ozonátoru zajišťuje intenzívní a hygienické čištění vody. Voda bude vždy křišťálově čistá a zůstane vysoce kvalitní!

3. TICHÝ PROVOZ

Užívejte si a relaxujte v naší venkovní vířivce! Díky Whisper Technology patří motory Softub k nejtišším na světě.

4. FLEXIBILITA

Kulatý tvar Softubu zajišťuje jeho vysokou flexibilitu a možnost snadného přemístění. Pokud se Vám zachce Softub přestěhovat na jiné místo, jednoduše ho odkutálíte na zvolené místo, napustíte vodou a zapojíte do el. zástrčky. Ve vířivce je dostatek místa pro Vaše nohy i tělo a navíc bezbariérové měkké a pohodlné sezení.

5. ENERGETICKÁ ÚSPORA

Softub venkovní vířivky jsou jedničkou na trhu technologií využívajících rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

6. KOMFORT

Vířivka Softub je unikátní a praktická! Je měkká, pevná a stabilní díky materiálu High Tech Polybond používaného k výrobě. V jakékoliv pozici se budete cítit pohodlně, jako když se usadíte na Vaší pokojové pohovce.

7. ODOLNOST PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM

Neberte ohled na počasí: slunce, déšť, sníh nebo mráz; vnější vysoce kvalitní povrch z materiálu LeatherTex zajišťuje vířivce SOFTUB dlouhou životnost a zároveň nabízí širokou nabídku barevného provedení a vysokou odolnost.

8. MODERNÍ DESIGN&STYL

Svým koženým vzhledem, moderním barevným provedením a praktickými stylovými doplňky Vás mobilní vířivka Softub přesvědčí, že jste vsadili na produkt té nejvyšší kvality a elegantního designu

 

 

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Nebyly nalezeny žádné produkty.