Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Generátory páry a technologie

Technologie pro výbavu parních saun

Přístroje pro domácí i komerční použití HARVIA se vyznačují prvotřídní kvalitou, vysokou funkčností a moderním designem. Po desetiletí zdokonalovaná technologie je dnes tudíž velmi kompaktní, intuitivní na ovládání a údržbu, s chytrými řešeními, jež za vás dělají práci automaticky. Pro zajištění dokonalé funkčnosti přístrojů ve vašich parních kabinách doporučujeme návštěvu některé z našich prodejen nebo konzultaci se specialistou. Rádi vám pomůžeme s návrhnem toho nejlepšího řešení a to včetně posouzení tvrdosti vody. Poradíme také s výběrem parního generátoru.

Pro parní sauny je velice důležité správně zvolit technologie. Pro bezproblémový chod je nutné znát problematiku a použít vhodnou kombinaci parního vyvíječe, úpravny vody a doporučené dávkování esencí.

Parní sauny (parní lázně)  jsou buď  zděné lázně obvykle obkládané mramorem nebo mozaikou. Alternativou jsou komponentní parní sauny z extrudovaného polystyrenu XPS, který téměř nesaje vodu, a je tak pro použití ve vlhké sauně ideální. Parní sauny jsou vytápěné pomocí páry, který vytváří parní generátor. Sauny jsou velmi vlhké, vzdušná vlhkost je vyšší než 70 %.

Cena:

Regenerační sůl tabletovaná 25 Kg pro FSK, S & C

Cena: 290,00 Kč

Změkčující sůl do úpravny vody, myčky nebo bazénu - nezbytná součást úpravny vody. Sůl lze použít jako bazénová prodává se vakuovaná. Balení se může od znázorněného obrázku dle individuální dodávky lišit.

Topný prvek pro generátor, spirála, tyč 3000W/230V, HGX90, (3/3)

Cena: 1 831,00 Kč

Náhradní díl pro parní generátory HGS a Helix HARVIA. Topná tyč, spirála. Jedná se o topný prvek o výkonu 3000W/230V, pro HGS90. Potřebný počet topných prvků je pro parní generátor 3 ks . V případě technických dotazů se na naši firmu obraťte s požadavkem, technická podpora umožní profesionální poradenství autorizovaného distributora.

Aromapumpa HELIX

Cena: 9 355,00 Kč

Prostředek pro dávkování množství vonné esence v parní kabině. Aromapumpa může být naprogramována tak, že míchá množství aromatu do páry automaticky. Nádobka (kontejner) na aroma může být malá nebo velká.

Automatický vypouštěcí ventil HARVIA pro generátory páry

Cena: 7 414,00 Kč

Ventil pro automatické vypouštění vody v předprogramovaných cyklech. Zařízení značně napomáhá delší životnosti a proplachy prodlužuje interval čištění zásobníku od vodního kamene.

Parní generátor HELIX 9 kW

Cena: 33 977,00 Kč

Parní generátor finského výrobce HARVIA. Přístroj je určený do středně velkých parních saun. Výkon rozpětí umožňuje podle druhu parní kabiny, tedy podle konstrukce použít přístroj v kabinách 3-17 m3. Je však nutná konzultace s odborníkem na problematiku parních saun. Dodávka obsahuje parní generátor, řídící panel, teplotní čidlo a parní trysku (1ks). Množství vyprodukované páry za hodinu je 12 kg. Zdroj 400 V. Kabel přívodu 5x2,5 mm.

Dekalcifikátor - Citric Acid 5 Kg, dávkovač 80g

Cena: 549,00 Kč

Dekalcifikační prostředek pro parní vyvíječe HARVIA a jiné přístroje , kde se usazuje vodní kámen. Možné využití v kamnech typu "combi" s výparníkovou jednotkou nebo v parních generátorech. Je vhodný pro malé privátní provozy, tak i pro velké komerční wellness. Šetrně odstraní vodní kámen a provede sanitaci přístroje. Po sanitaci nepáchne.

Spona malá pro hadice generátorů(HGX/HGP) 16-27mm (s-spona)

Cena: 25,00 Kč

Spona pro uchycení hadice parovodu (HGX) nebo odtokové vodovodní hadice(HGX+HGP).

Parní generátor HELIX 5,7 kW

Cena: 31 944,00 Kč

Parní generátor finského výrobce HARVIA. Přístroj je určený menších až středně velkých parních saun. Výkon rozpětí umožňuje podle druhu parní kabiny, tedy podle konstrukce použít přístroj v kabinách 2-11m3. Je však nutná konzultace s odborníkem na problematiku parních saun. Dodávka obsahuje parní generátor, řídící panel, teplotní čidlo a parní trysku (1ks). Množství vyprodukované páry za hodinu je 7,6 kg. Zdroj 400 V. Kabel přívodu 5x1,5 mm.

Náhradní hadička pro ZG-900 (peristaltickou pumpu)

Cena: 1 815,00 Kč

Náhradní hadička pro ZG-900 (peristaltickou aromapumpu), slouží k dávkování aroma. Součást čerpadla, spojuje sací hadičku z barelu s tlačnou hadičkou do parního vedení. Délka 13,5 cm, průměr 80/100 mm.

Parní generátor HELIX 10,8 kW

Cena: 38 696,00 Kč

Parní generátor finského výrobce HARVIA. Přístroj je určený do malých parních saun. Výkon rozpětí umožňuje podle druhu parní kabiny, tedy podle konstrukce použít přístroj v kabinách 10-21 m3. Je však nutná konzultace s odborníkem na problematiku parních saun. Dodávka obsahuje parní generátor, řídící panel, teplotní čidlo a parní trysku (1ks). Množství vyprodukované páry za hodinu je 14,6 kg. Zdroj 400 V. Kabel přívodu 5x2,5 mm.

Gumové těsnění pro parní generátor HGX D18

Cena: 57,00 Kč

Náhradní díl pro parní generátor HARVIA HGX.

Teplotní čidlo pro parní generátor HGX, HGP, HGS45-11

Cena: 1 291,00 Kč

Náhradní díl pro parní generátor HARVIA HGX, HGP, HGS45-11, délka 5 m.

Topné těleso pro parní generátor HGP, tyč 3600W

Cena: 1 756,00 Kč

Náhradní díl pro parní generátor HARVIA GX15, spirála, 3600W.

Zátka, špunt pro parní generátor HGX, HGP

Cena: 163,00 Kč

Náhradní díl pro parní generátor HARVIA HGX, HGP.

Filtrační návlek 5 mikron (5ks)

Cena: 472,00 Kč

Filtrační vložka FS008 pro filtr pevných částic FS005 (5 ks), 5µ.