Aroma do finské sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Příjemné aroma by mělo být součástí každého saunování – obvykle stačí  jedno až dvě stříknutí aromatu do vědra s vodou, se kterou poléváte saunové kameny. Díky odpařování rychle ucítíte silné aroma, které v teple sauny hluboce inhalujete. 

Saunová aromata dodáváme jako čiré esenciální oleje, parfémy po 30 ml či emulgovaná aromata o objemech od 250 ml do 10 l (průmyslová balení). 

Každé aroma má kromě příjemné vůně i další benefity  například Citrus projasňuje a čistí pleť a urychluje metabolismus, Eukalyptus zlepšuje průchodnost dýchacích cest, snižuje horečku, podporuje imunitu a urychluje hojení, Máta peprná zase zabírá na žaludeční potíže.

Zdaleka nejoblíbenější vůně je silně osvěžující Eukalyptus, který navíc pomáhá zlepšovat dýchání. Populární je také jemná Svatojánská bříza či po ovoci sladký Citrus. Ultimátním zážitkem pro milovníky pravého finského saunování je pak Terva – vyuzené dřevo.

Všechna aromata si samozřejmě můžete vyzkoušet na kterékoliv naší pobočce a zjistit tak, které vyhovuje vám.

Pozor! Nikdy nelijte samotný koncentrát aromatu přímo na saunové kameny! Míra ředění je individuální. Například pokud máte v zimě zhoršenou průchodnost horních cest dýchacích, oceníte silnější aroma, ale zároveň tím omezujete ostatní, které silná koncentrace může štípat do očí.

 

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Aroma do sauny Rento - Vánoční koření, 400 ml

Cena: 356,00 Kč

Novinka! Aroma do sauny s vůní vánočního koření (skořice, badyán, hřebíček atd.) Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru - doporučené dávkování je 2 - 4 víčka do vědra s vodou.

Aroma do sauny Rento - Eukalyptus, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní eukalyptu. Finský originál od firmy Rento. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Rento - Bílý leknín, 400 ml

Cena: 356,00 Kč

Aroma do sauny s vůní bílého leknínu. Vůně tohoto aroma vám připomene vůni svěžího letního vánku, plážového rákosí a sladký bílý leknín. Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí ve vědru s vodou. Doporučené dávkování je 2 - 4 víčka. Před použitím lahev protřepejte, nikdy nelijte přímo na kamna z lahve nezředěné s vodou. Po použití vědro opláchněte. Neuchovávejte lahev s esencí v horké sauně.

Aroma do sauny Bříza 500 ml, Birch

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA bříza, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Rento - Vyuzená březová kůra, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní Tervy - jedinečná vůně, velmi oblíbená ve Finsku. Terva neboli vyuzená březová kůra. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Rento - Svatojánská bříza, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní letní břízy. Finský originál od firmy Rento. Objem esence 400 ml.

Aroma do sauny Máta 500 ml, Peppermint

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA máta, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Saunové esence Rento - set Svatojánská bříza + Máta, 2x10 ml

Cena: 357,00 Kč

Esence do Sauny - set 2 x 10 ml. Neředěné parfémy bez přídavku vody, vyrobené z přírodních surovin. Originál od finské firmy Rento. Pokud se cítíte nachlazení a potřebujete pročistit dýchací cesty nebo se chcete jen zrelaxovat, přidejte 3-6 kapek vůně do vody a polévejte s ní kameny. Páru hluboce inhalujte nosem, a budete se cítit jako nový člověk. Esence navíc nádherně provoní Vaši saunu - vůně můžete střídat podle nálady.

Aroma do sauny Borovice 500 ml, Pine

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA borovice, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Eucalyptus 500 ml

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA eukalyptus, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Citrus 500 ml

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA citrus, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Jablko 500 ml, Apple

Cena: 362,00 Kč

Aroma do sauny HARVIA jablko, obsah 500 ml s esenciálními oleji. Je vhodné pro polévání saunových kamen směsí s vodou nebo se používá do různých typů výparníků.

Aroma do sauny Rento - Kouřová záře, 400 ml

Cena: 307,00 Kč

Aroma do sauny s vůní kouřové záře, objem 400 ml. Rustikální vůně aromatické kouřové záře a suchého sladu. Finský originál od firmy Rento. Jedná se o koncentrát, jenž se před poléváním kamenů ředí s vodou ve vědru - doporučené dávkování je 2-4 víčka do vědra s vodou.

Saunové aroma 1l Bříza (Koivu)

Cena: 390,00 Kč

Aroma do sauny - bříza, nejklasičtější vůně pro finskou saunu, 1000 ml vonné esence . Aroma neobsahuje barviva ani alkohol. Jedná se o koncentrát, jež se před poléváním kamenů ředí s vodou - míra ředění závisí na individuálních potřebách zákazníka. Složení: přírodně identické aroma, voda

Saunové aroma 1l Smrk (Kuusi)

Cena: 390,00 Kč

Aroma do sauny - jehličnatý smrk, 1000 ml vonná esence . Aroma neobsahuje barviva ani alkohol. Jedná se o koncentrát, jež se před poléváním kamenů ředí s vodou - míra ředění závisí na individuálních potřebách zákazníka. Složení: čistě přírodní éterické oleje (silice), voda.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest