Prostorová aromata

V odpočívárně či ochlazovně využijete naše prostorová aromata – speciální vůně pro provonění odpočinkových místností a ochlazoven. Na rozdíl od aromat do sauny či páry mají jiné složení, které napomáhá rozvinutí aromatu i při pokojových teplotách.

Dávkování aromatu pomocí spreje je velice úsporné a přitom efektivní. 

Využití prostorových esencí je ekonomičtější a účinnější než používání vonných svíček či aromavýparníků. V naší nabídce jsou přírodní aromata od finské firmy Rento o objemu 400 ml, ale i velkoobchodní balení o objemu 1 l německé značky Lacoform.

 

 

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Aroma difuzér JULIA černý

Cena: 1 990,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost až o velikosti 50 m2. Natáčivá výstupní tryska 160° s podsvícením LED diodami a tlumenějším nočním režimem. Dva režimy provozu - kontinuální (až 18 hodin provozu) a intervalový (až 54 hodin provozu). Dva stupně intenzity. Funkce automatického vypnutí. Snížená hlučnost pod 26 dB. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva černá. Rozměry 135 x 115 mm.

Aroma difuzér JULIA bílý

Cena: 1 990,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost až o velikosti 50 m2. Natáčivá výstupní tryska 160° s podsvícením LED diodami a tlumenějším nočním režimem. Dva režimy provozu - kontinuální (až 18 hodin provozu) a intervalový (až 54 hodin provozu). Dva stupně intenzity. Funkce automatického vypnutí. Snížená hlučnost pod 26 dB. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva bílá. Rozměry 135 x 115 mm.

Saunová a pokojová vůně Rento - Eucalyptus, 400 ml

Cena: 379,00 Kč

Vůni můžete použít v sauně i ve Vašem domově. Provoní saunu či pokoj aromatem eucalyptu. Nastříkejte do vzduchu a nechte šířit vůni po místnosti, lze použít i na textílie. Nepoužívejte na holou kůži. Rozprašovací, 400 ml.

Aroma difuzér JASMINE černý

Cena: 1 490,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost. Dva režimy provozu - kontinuální (až 8 hodin provozu) a intervalový (až 24 hodin provozu). Funkce automatického vypnutí. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva černá. Rozměry 130 x 90 mm.

Saunová a pokojová vůně Rento - Svatojánská bříza, 400 ml

-15%
Cena: 322,00 Kč

Vůni můžete použít v sauně i ve Vašem domově. Provoní saunu či pokoj aromatem svěží břízy a ranní přírody. Nastříkejte do vzduchu a nechte šířit vůni po místnosti, lze použít i na textílie. Nepoužívejte na holou kůži.

Ultrazvukový elektrický odpařovač Epoch Essential

Cena: 2 762,00 Kč

Novinka v našem sortimentu! Ultrazvukový difuzér Epoch Essential Oils, který využívá vysoce výkonnou ultrazvukovou vibrační technologii k okamžitému rozprašování esenciálního oleje do vzduchu. Užijte si esenciální oleje spolu s difuzérem Epoch Essential Oils doma, v kanceláři, na cestách. Vhodný také na recepci firem, do odpočíváren či do obchůdků (květinářství, kadeřnictví, salóny krásy atd). Do elektrického difuzéru doporučujeme dávkovat speciální esenciální oleje Epoch Essential Oils. Dva režimy - intenzivnější a s vypouštěním po 30 s.

Přírodní olejové esence do sauny - Levandule 10ml

Cena: 180,00 Kč

100% přírodní esenciální olej. To nejlepší z přírody nejen pro aromaterapii. Uklidňující levandule se může použít i neředěná přímo na tělo. Pomáhá proti bolestem hlavy a migréně, nespavosti, chřipce a dýchacích obtížích, navíc má hojivé účinky, snižuje krevní tlak a odpuzuje moly. Objem 10 ml

Saunová a pokojová vůně Rento - Arktické bobule, 400 ml

Cena: 577,00 Kč

Vůni můžete použít v sauně i ve Vašem domově. Provoní saunu či pokoj aromatem svěžích arktických bobulí. Nastříkejte do vzduchu a nechte šířit vůni po místnosti, lze použít i na textílie. Nepoužívejte na holou kůži.

Přírodní olejové esence do sauny - Lemongrass 10ml

Cena: 154,00 Kč

100% přírodní esenciální olej. To nejlepší z přírody nejen pro aromaterapii. Osvěžující aroma citronové trávy povzbuzuje mysl a tělo při dlouhodobé zátěži. Příznivě působí při léčbě výronů, otoků a pohmožděnin. Aroma zlepšuje dýchání v zakouřeném prostředí a hodí se i do auta - zlepšuje koncentraci. Objem 10 ml

Esenciální olej RELAX 10ml

Cena: 349,00 Kč

Esenciální olej plný příjemných zklidňujících tónů. Provoňte své prostory jemnou vůní levandule a cedrového dřeva! Výroba olejů v souladu s přísnými ekologickými kritérii za pomoci švýcarských specialistů. Vhodné aroma do odpařovačů. Objem 10 ml

Esenciální olej REFRESH 10ml

Cena: 349,00 Kč

Esenciální olej plný svěžích tónů. Provoňte své prostory povzbuzující vůní citrusové zahrady! Výroba olejů v souladu s přísnými ekologickými kritérii za pomoci švýcarských specialistů. Vhodné aroma do odpařovačů. Objem 10 ml

Přírodní olejové esence do sauny - Skořice 10ml

Cena: 154,00 Kč

100% přírodní esenciální olej. To nejlepší z přírody nejen pro aromaterapii. Povzbuzující skořice stimuluje mysl, tělo a připisují se jí i afrodiziakální, antiseptické a čistící účinky. Také pomáhá proti nadýmání, nachlazení a prokrvuje pokožku - proto před použitím nezapomeňte na test snášenlivosti. Objem 10 ml

Esenciální olej REVIVE 10ml

Cena: 349,00 Kč

Esenciální olej plný hřejivých tónů. Provoňte své prostory svěží vůní letního borového lesa! Výroba olejů v souladu s přísnými ekologickými kritérii za pomoci švýcarských specialistů. Vhodné aroma do odpařovačů. Objem 10 ml

Aroma difuzér MIA černý

Cena: 990,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost. Doba provozu až 10 hodin, pro místnosti o velikosti až 30 m2. Funkce automatického vypnutí. LED indikace provozu. Tichý provoz. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva černá. Rozměry 101 x 90 mm.

Aroma difuzér JASMINE bílý

Cena: 1 490,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost. Dva režimy provozu - kontinuální (až 8 hodin provozu) a intervalový (až 24 hodin provozu). Funkce automatického vypnutí. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva bílá. Rozměry 130 x 90 mm.

Certifikované obchodní podmínky dTest