Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Prostorová aromata

V odpočívárně či ochlazovně využijete naše prostorová aromata – speciální vůně pro provonění odpočinkových místností a ochlazoven. Na rozdíl od aromat do sauny či páry mají jiné složení, které napomáhá rozvinutí aromatu i při pokojových teplotách.

Dávkování aromatu pomocí spreje je velice úsporné a přitom efektivní. 

Využití prostorových esencí je ekonomičtější a účinnější než používání vonných svíček či aromavýparníků. V naší nabídce jsou přírodní aromata od finské firmy Rento o objemu 400 ml, ale i velkoobchodní balení o objemu 1 l německé značky Lacoform.

 

 

Nejprodávanější

Cena:

Saunová a pokojová vůně Rento - Eucalyptus, 400 ml

Cena: 379,00 Kč

Vůni můžete použít v sauně i ve Vašem domově. Provoní saunu či pokoj aromatem eucalyptu. Nastříkejte do vzduchu a nechte šířit vůni po místnosti, lze použít i na textílie. Nepoužívejte na holou kůži. Rozprašovací, 400 ml.

Saunová a pokojová vůně Rento - Máta, 400 ml

Cena: 379,00 Kč

Vůni můžete použít v sauně i ve Vašem domově. Tato mátová vůně, zesilující smysly, zanechává vůni čerstvě utržených mátových lístků. Originál od finské firmy Rento. Nastříkejte do vzduchu a nechte šířit vůni po místnosti, lze použít i na textílie.

Přírodní esenciální olej - Lemongrass 10ml

Cena: 75,00 Kč

100% přírodní esenciální olej. To nejlepší z přírody nejen pro aromaterapii. Osvěžující aroma citronové trávy povzbuzuje mysl a tělo při dlouhodobé zátěži. Příznivě působí při léčbě výronů, otoků a pohmožděnin. Aroma zlepšuje dýchání v zakouřeném prostředí a hodí se i do auta - zlepšuje koncentraci. Objem 10 ml

Přírodní esenciální olej - Levandule 10ml

Cena: 109,00 Kč

100% přírodní esenciální olej. To nejlepší z přírody nejen pro aromaterapii. Uklidňující levandule se může použít i neředěná přímo na tělo. Pomáhá proti bolestem hlavy a migréně, nespavosti, chřipce a dýchacích obtížích, navíc má hojivé účinky, snižuje krevní tlak a odpuzuje moly. Objem 10 ml

Esenciální olej Epoch Chill (eukalyptus+borovice)- 15 ml

Cena: 1 275,00 Kč

Esenciální olej Epoch Chill (chlad) - směs eukalyptu a borovice. Eukalyptový olej se získává parní destilací a retifikací čerstvých listů nebo čerstvých koncových větviček různých druhů eukalyptu. Borovicový olej se získáva parní destilaci plodů a pupenů nebo destilací jehličí sibiřské bílé jedle. Australané tradičně používají eukalyptus pro lepší dýchání. Povzbuďte Vaše smysly. Vůně pro pocit lehkého dýchání a pocit chladu. Perfektní pro pocit lehčího dýchání po sauně nebo při cvičení.

Esenciální olej Epoch Peace (levandule + bergamot)- 15 ml

Cena: 1 595,00 Kč

Esenciální olej Epoch Peace - směs levandule a bergamotu. Levandulový olej se získává parní destilaci z kvetoucích částí levandule (až 3 kg levandulí) a bergamotový olej je získáván lisováním za studena ze slupky bergamotu. Čerstvé levandulové listy a květy byly v minulosti a stále jsou využívány pro dobrý duševní stav. Ztište svoji mysl a upokojte svoji duši pomocí produktu Epoch Peace, pronikavá směs levandule, bergamotu a jiných esenciálních olejů. Pro nastolení pocitu duševní rovnováhy.

Saunová a pokojová vůně Rento - Svatojánská bříza, 400 ml

Cena: 379,00 Kč

Vůni můžete použít v sauně i ve Vašem domově. Provoní saunu či pokoj aromatem svěží břízy a ranní přírody. Nastříkejte do vzduchu a nechte šířit vůni po místnosti, lze použít i na textílie. Nepoužívejte na holou kůži.

Přírodní esenciální olej - Skořice 10ml

Cena: 75,00 Kč

100% přírodní esenciální olej. To nejlepší z přírody nejen pro aromaterapii. Povzbuzující skořice stimuluje mysl, tělo a připisují se jí i afrodiziakální, antiseptické a čistící účinky. Také pomáhá proti nadýmání, nachlazení a prokrvuje pokožku - proto před použitím nezapomeňte na test snášenlivosti. Objem 10 ml

Aroma difuzér JASMINE černý

Cena: 1 611,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost. Dva režimy provozu - kontinuální (až 8 hodin provozu) a intervalový (až 24 hodin provozu). Funkce automatického vypnutí. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva černá. Rozměry 130 x 90 mm.

Esenciální olej REFRESH 10ml

Cena: 349,00 Kč

Esenciální olej plný svěžích tónů. Provoňte své prostory povzbuzující vůní citrusové zahrady! Výroba olejů v souladu s přísnými ekologickými kritérii za pomoci švýcarských specialistů. Vhodné aroma do odpařovačů. Objem 10 ml

Ultrazvukový elektrický odpařovač Epoch Essential

-20% Cena: 2 210,00 Kč

Novinka v našem sortimentu! Ultrazvukový difuzér Epoch Essential Oils, který využívá vysoce výkonnou ultrazvukovou vibrační technologii k okamžitému rozprašování esenciálního oleje do vzduchu. Užijte si esenciální oleje spolu s difuzérem Epoch Essential Oils doma, v kanceláři, na cestách. Vhodný také na recepci firem, do odpočíváren či do obchůdků (květinářství, kadeřnictví, salóny krásy atd). Do elektrického difuzéru doporučujeme dávkovat speciální esenciální oleje Epoch Essential Oils. Dva režimy - intenzivnější a s vypouštěním po 30 s.

Prostorová esence - Alpské byliny, 1 l

Cena: 3 230,00 Kč

Aroma do sauny s vůní Alpských bylin, objem1 l

Aroma difuzér JASMINE bílý

Cena: 1 490,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost. Dva režimy provozu - kontinuální (až 8 hodin provozu) a intervalový (až 24 hodin provozu). Funkce automatického vypnutí. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva bílá. Rozměry 130 x 90 mm.

Aroma difuzér MIA bílý

Cena: 990,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost. Doba provozu až 10 hodin, pro místnosti o velikosti až 30 m2. Funkce automatického vypnutí. LED indikace provozu. Tichý provoz. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva bílá. Rozměry 101 x 90 mm.

Aroma difuzér MIA černý

Cena: 1 074,00 Kč

Aroma difuzér za pomoci ultrazvukové technologie promění vodu s pár kapkami oblíbeného aroma na studenou vodní páru, která příjemně provoní místnost. Doba provozu až 10 hodin, pro místnosti o velikosti až 30 m2. Funkce automatického vypnutí. LED indikace provozu. Tichý provoz. Příjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantní design. Barva černá. Rozměry 101 x 90 mm.