Cena přepravy

Zásilky do 50 kg

  • U běžných položek, které je možné zabalit do klasického balíku do 50 kg, účtujeme poštovné ve výši 129 Kč vč. DPH na dobírku či platbu převodem předem.
  • Tyto zásilky vám doručí přepravní společnost DPD (většinou do 24 hodin od odeslání). Její řidič vás bude předem informovat pomocí SMS, aby se s vámi domluvil na přesném čase předání.
  • Expedujeme i na Slovensko - poštovné vám naceníme individuálně. Výhodnější je platba převodem předem než na dobírku. 

 

Rozměrově velké předměty a paletové zásilky naceníme individuálně předem

  • U rozměrově větších předmětů (jako jsou celé sauny, dveře do sauny, předměty s velkou váhou kamenů, saunová kamna, ochlazovací kádě) účtujeme poštovné individuálně, a to dle kalkulátoru přepravného.
  • Tyto zásilky vám doručí přepravní společnost Toptrans (většinou do 24 hodin od odeslání). Její řidič vám bude předem volat, aby se s vámi domluvil na přesném čase předání.

 

Dovoz zboží naší firmou

  • Je také možné na základě telefonické domluvy přivézt zboží ke kupujícímu naším vozem. Tato varianta přichází v úvahu u objemných zásilek, pokud se jedná o velkoobchodní dodávky upřesněné podmínkami velkoobchodu, nebo pokud se jedná o spěšné dodávky za příplatek EXPRES. Tato doprava vám bude naceněna předem.


Ceny jsou uvedeny vč. DPH. Cena dopravy nezáleží na typu platby.

Výdejní místa 
BrnoPrahaČeské Budějovice

Na showroomu v Praze máme k dispozici pouze malý příruční sklad. Zboží zavážíme vždy dle přijatých objednávek, většinou jednou týdně. Při expresním převozu na druhou pobočku může být účtován jednorázový poplatek.

Certifikované obchodní podmínky dTest