Kilty do sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Kilty do sauny se nenosí proto, abyste vypadali jako Skoti, ale protože jsou ideální pro svoje rychlé použití. Jednoduše kolem sebe ovinete kilt a zapnete ho na suchý zip či na knoflík. Na rozdíl od běžného ručníku z vás nikdy nespadne. V sauně ho můžete zase rychle rozbalit a na spodní část se posadit. Je vhodné mít svůj vlastní kvůli vaší osobní hygieně.

Kilty dodáváme v univerzální velikosti o délce 80 cm či speciální rychleschnoucí ve dvou velikostech – kratší pánský k ovinutí kolem pasu o délce 60 cm a delší dámský k ovinutí nad prsa o délce 80 cm.

Maximální šířka kiltu je 140, resp. 146 cm. Materiál je vždy 100% bavlna, což je zárukou příjemného nošení bez alergických reakcí.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Kilt do sauny NordicSPA - GREY, froté 80x145cm

Cena: 750,00 Kč

Kilt do sauny textilní řady NordicSPA s kapsou, poutkem a výšivkou. Zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma. Kvalitní měkké froté. Barva šedá. Rozměr 80x145 cm

Kilt do sauny EVO LUXORIA dámský - MODRÁ

-15%
Cena: 782,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v barvě modrá (námořnická modř). Z kolekce LUXORIA EVO. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny EVO LUXORIA dámský - BÍLÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v provedení bílá barva (WHITE). Z kolekce LUXORIA EVO. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny EVO LUXORIA pánský - BÍLÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v provedení bílá barva (WHITE). Z kolekce LUXORIA EVO. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 60x140 cm. Doporučeno Miele.

KILT do sauny VOSSEN EVO LUXORIA, dámský - CRANBERRY

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v růžovém provedení (CRANBERRY). Z kolekce WELL-L. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm.

Kilt do sauny NordicSPA - SAND, froté 80x145cm

Cena: 750,00 Kč

Kilt do sauny textilní řady NordicSPA s kapsou, poutkem a výšivkou. Zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma. Kvalitní měkké froté. Barva krémová. Rozměr 80x145 cm.

KILT do sauny VOSSEN THILO, pánský BAMBOO, FROTÉ

-5%
Cena: 1 283,00 Kč

Saunový kilt Vossen froté, design THILO-pánský, nejvyšší kvalita 600g/m2, luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x60cm. Barva Bamboo přírodní. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

KILT do sauny VOSSEN EVO LUXORIA, dámský - ŠEDÝ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v šedém provedení. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm.

KILT do sauny VOSSEN THILO pánský - TYRKYSOVÁ, 60x140 cm

Cena: 1 350,00 Kč

Kvalitní pánský kilt do sauny THILO od společnosti VOSSEN. S praktickým zapínáním na suchý zip je dokonalým společníkem pro relaxační wellness v sauně, lázních nebo ve vašem domově. Díky harmonickým barvám vypadají velmi elegantně a nabízí velmi příjemnou atmosféru při saunování. Kilt je opatřen praktickou kapsou. Materiál: 90% bavlna 10% polyester, rozměry 60x140 cm.

Wellness saunový kilt, bílý s růžovým lemem

Cena: 1 935,00 Kč

Saunový kilt v unikátním bílém provedení s růžovým lemem. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

Wellness saunový kilt, krémový s květinovou krajkou

Cena: 1 935,00 Kč

Saunový kilt v unikátním krémovo-smetanovém provedení s krajkovým lemem květinového vzoru. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

Wellness saunový kilt, bílý s modrým lemem

Cena: 1 935,00 Kč

Saunový kilt v unikátním bílém provedení s modrým námořnickým lemem. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

Wellness saunový kilt, krémový s krajkou

Cena: 1 935,00 Kč

Saunový kilt v unikátním krémovo-smetanovém provedení s krajkovým lemem. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

KILT do sauny VOSSEN TASHA, dámský BÍLÁ, FROTÉ

Cena: 1 285,00 Kč

Kvalitní saunový dámský kilt Vossen, design TASHA v nejvyšší kvalitě. Luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x80cm. Vysoká savost a pohodlí. Barva bílá. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

KILT do sauny VOSSEN THILO, pánský BÍLÁ, FROTÉ

Cena: 1 285,00 Kč

Kvalitní pánský saunový kilt Vossen, design THILO v nejvyšší kvalitě. Luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy s praktickým suchým zipem. Univerzální velikost 60x140 cm v pase díky suchému zipu. Rozměry 60x140 cm. Vysoká kvalita a savost zaručena. Barva bílá. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest