Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Kilty do sauny

Kilty do sauny se nenosí proto, abyste vypadali jako Skoti, ale protože jsou ideální pro svoje rychlé použití. Jednoduše kolem sebe ovinete kilt a zapnete ho na suchý zip či na knoflík. Na rozdíl od běžného ručníku z vás nikdy nespadne. V sauně ho můžete zase rychle rozbalit a na spodní část se posadit. Je vhodné mít svůj vlastní kvůli vaší osobní hygieně.

Kilty dodáváme v univerzální velikosti o délce 80 cm či speciální rychleschnoucí ve dvou velikostech – kratší pánský k ovinutí kolem pasu o délce 60 cm a delší dámský k ovinutí nad prsa o délce 80 cm.

Maximální šířka kiltu je 140, resp. 146 cm. Materiál je vždy 100% bavlna, což je zárukou příjemného nošení bez alergických reakcí.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Kilt do sauny NordicSPA froté šedý, 80x145 cm

-21% Cena: 593,00 Kč

Kilt do sauny textilní řady NordicSPA s kapsou, poutkem a výšivkou. Zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma. Kvalitní měkké froté. Barva šedá. Rozměr 80x145 cm

Kilt do sauny EVO Luxuria pánský - MODRÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v barvě modrá (námořnická modř). Z kolekce Luxuria EVO. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 60x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny EVO Luxuria dámský - BÍLÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v provedení bílá barva (WHITE). Z kolekce Luxuria EVO. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny EVO Luxuria pánský - BÍLÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v provedení bílá barva (WHITE). Z kolekce Luxuria EVO. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 60x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny EVO Luxuria dámský - MODRÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v barvě modrá (námořnická modř). Z kolekce Luxuria EVO. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm. Doporučeno Miele.

Vossen TRAP dámský kilt Cranberry, froté

Cena: 1 350,00 Kč

Saunový kilt Vossen froté, design TRAP-dámský,delší po kolena od prsou, nejvyšší kvalita 600g/m2, luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x80cm. Barva Cranberry. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

Vossen TROP pánský kilt Reflex Blue, froté

Cena: 1 350,00 Kč

Saunový kilt Vossen froté, design TROP-pánský, nejvyšší kvalita 600g/m2, luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x60cm. Barva Reflex Blue. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

Vossen TROP pánský kilt Bamboo, froté

Cena: 1 350,00 Kč

Saunový kilt Vossen froté, design TROP-pánský, nejvyšší kvalita 600g/m2, luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x60cm. Barva Bamboo přírodní. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

KILT do sauny Lars, pánský

Cena: 1 307,00 Kč

Luxusní pánský kilt LARS v barvě šedé s kapsou. Kvalitní provedení z měkké bavlny a velmi savého materiálu. Kilty jsou praktické nejen do sauny a wellness, ale i na běžné použití místo ručníku. Pánská verze je nad kolena. Složení: 90 % bavlny, 10 % polyester, který dodá kiltu hebkost jemnou na dotek. Rakouská kvalita značky Vossen, v souladu s principy FAIRTRADE. Doživotní záruka na barvy

KILT do sauny Livina, dámský

Cena: 1 307,00 Kč

Luxusní dámský kilt LIVINA v barvě šedé s kapsou. Kvalitní provedení z měkké bavlny a velmi savého materiálu. Kilty jsou praktické nejen do sauny a wellness, ale i na běžné použití místo ručníku. Dámská verze je prodloužená. Složení: 90 % bavlny, 10 % polyester, který dodá kiltu hebkost jemnou na dotek. Rakouská kvalita značky Vossen, v souladu s principy FAIRTRADE. Doživotní záruka na barvy.

Vossen TRAP dámský kilt White

Cena: 1 285,00 Kč

Kvalitní saunový dámský kilt Vossen, design TRAP v nejvyšší kvalitě. Luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x80cm. Vysoká savost a pohodlí. Barva bílá. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

Kilt do sauny VOSSEN THILO pánský - šedá, 80x145cm

Cena: 1 350,00 Kč

Kvalitní pánský kilt do sauny THILO od společnosti VOSSEN. S praktickým zapínáním na suchý zip je dokonalým společníkem pro relaxační wellness v sauně, lázních nebo ve vašem domově. Díky harmonickým barvám vypadají velmi elegantně a nabízí velmi příjemnou atmosféru při saunování. Kilt je opatřen praktickou kapsou. Materiál: 90% bavlna 10% polyester, rozměry 80x145cm.

Kilt do sauny VOSSEN TASHA dámský - capri, 80x145cm

Cena: 1 350,00 Kč

Kvalitní dámský kilt do sauny TASHA od společnosti VOSSEN. S praktickým zapínáním na suchý zip je dokonalým společníkem pro relaxační wellness v sauně, lázních nebo ve vašem domově. Díky harmonické barvě vypadá velmi elegantně a nabízí velmi příjemnou atmosféru při saunování. Kilt je opatřen praktickou kapsou. Materiál: 90% bavlna 10% polyester, rozměry 80x145cm.

Vossen TROP pánský kilt White

Cena: 1 285,00 Kč

Kvalitní pánský saunový kilt Vossen, design TROP v nejvyšší kvalitě. Luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy s praktickým suchým zipem. Univerzální velikost 60x140 cm v pase díky suchému zipu. Rozměry 60x140 cm. Vysoká kvalita a savost zaručena. Barva bílá. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

Kilt do sauny VOSSEN THILO pánský - modrá laguna, 80x145cm

Cena: 1 350,00 Kč

Kvalitní pánský kilt do sauny THILO od společnosti VOSSEN. S praktickým zapínáním na suchý zip je dokonalým společníkem pro relaxační wellness v sauně, lázních nebo ve vašem domově. Díky harmonickým barvám vypadají velmi elegantně a nabízí velmi příjemnou atmosféru při saunování. Kilt je opatřen praktickou kapsou. Materiál: 90% bavlna 10% polyester, rozměry 80x145cm.