Kilty do sauny

Kilty do sauny se nenosí proto, abyste vypadali jako Skoti, ale protože jsou ideální pro svoje rychlé použití. Jednoduše kolem sebe ovinete kilt a zapnete ho na suchý zip či na knoflík. Na rozdíl od běžného ručníku z vás nikdy nespadne. V sauně ho můžete zase rychle rozbalit a na spodní část se posadit. Je vhodné mít svůj vlastní kvůli vaší osobní hygieně.

Kilty dodáváme v univerzální velikosti o délce 80 cm či speciální rychleschnoucí ve dvou velikostech – kratší pánský k ovinutí kolem pasu o délce 60 cm a delší dámský k ovinutí nad prsa o délce 80 cm.

Maximální šířka kiltu je 140, resp. 146 cm. Materiál je vždy 100% bavlna, což je zárukou příjemného nošení bez alergických reakcí.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Kilt do sauny EVO LUXURIA pánský - BÍLÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v provedení bílá barva (WHITE). Z kolekce Luxuria EVO. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 60x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny EVO LUXURIA dámský - MODRÁ

-15%
Cena: 782,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v barvě modrá (námořnická modř). Z kolekce Luxuria EVO. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny EVO LUXURIA dámský - BÍLÁ

-15%
Cena: 782,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v provedení bílá barva (WHITE). Z kolekce Luxuria EVO. Dámská verze je prodloužená. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 80x140 cm. Doporučeno Miele.

Kilt do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté 80x145cm

Cena: 750,00 Kč

Kilt do sauny textilní řady NordicSPA s kapsou, poutkem a výšivkou. Zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma. Kvalitní měkké froté. Barva šedá. Rozměr 80x145 cm

Kilt do sauny EVO LUXURIA pánský - MODRÁ

Cena: 920,00 Kč

Luxusní waflový kilt do sauny a wellness. Vyrobeno z luxusní evropské bavlny. Kilty jsou univerzální velikosti. K dostání v barvě modrá (námořnická modř). Z kolekce Luxuria EVO. Extra savý materiál. Speciální tenší úprava pro použití v sauně a wellness. Rozměry: 60x140 cm. Doporučeno Miele.

Saunový kilt BASIC - bílý

Cena: 399,00 Kč

Kilt BASIC s kapsou bílý, 100% bavlna, velikost univerzální, rozměry 90x150cm. VAFL, 420 gsm.

KILT do sauny VOSSEN TROP, pánský BAMBOO, froté

Cena: 1 350,00 Kč

Saunový kilt Vossen froté, design TROP-pánský, nejvyšší kvalita 600g/m2, luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x60cm. Barva Bamboo přírodní. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

KILT do sauny VOSSEN TRAP, dámský CRANBERRY, froté

Cena: 1 350,00 Kč

Saunový kilt Vossen froté, design TRAP-dámský,delší po kolena od prsou, nejvyšší kvalita 600g/m2, luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x80cm. Barva Cranberry. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

KILT do sauny VOSSEN THILO pánský - TYRKYSOVÁ, 60x140 cm

Cena: 1 350,00 Kč

Kvalitní pánský kilt do sauny THILO od společnosti VOSSEN. S praktickým zapínáním na suchý zip je dokonalým společníkem pro relaxační wellness v sauně, lázních nebo ve vašem domově. Díky harmonickým barvám vypadají velmi elegantně a nabízí velmi příjemnou atmosféru při saunování. Kilt je opatřen praktickou kapsou. Materiál: 90% bavlna 10% polyester, rozměry 60x140 cm.

KILT do sauny VOSSEN TRAP dámský - BÍLÁ

Cena: 1 285,00 Kč

Kvalitní saunový dámský kilt Vossen, design TRAP v nejvyšší kvalitě. Luxusní provedení se zapošitými okraji a zapracovanými lemy. Univerzální velikost díky suchému zipu. Rozměry 140x80cm. Vysoká savost a pohodlí. Barva bílá. Materiál 90% bavlna, 10% polyester.

Kilt do sauny - univerzální, bílý s růžovým lemem

Cena: 1 499,00 Kč

Saunový kilt z unikátního veluru v bílém provedení s růžovým lemem. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

Kilt do sauny - univerzální, bílý s modrým lemem

Cena: 1 499,00 Kč

Saunový kilt z unikátního veluru v bílém provedení s modrým námořnickým lemem. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

Kilt do sauny - univerzální, krémový s květinovou krajkou

Cena: 1 554,00 Kč

Saunový kilt z unikátního veluru v krémovo-smetanovém provedení s krajkovým lemem květinového vzoru. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

Kilt do sauny - univerzální, krémový s krajkou

Cena: 1 649,00 Kč

Saunový kilt z unikátního veluru v krémovo-smetanovém provedení s krajkovým lemem. Díky speciálnímu zpracování 100% bavlny je vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté.

KILT do sauny VOSSEN THILO pánský - ŠEDÝ, 60x140 cm

Cena: 1 350,00 Kč

Kvalitní pánský kilt do sauny THILO od společnosti VOSSEN. S praktickým zapínáním na suchý zip je dokonalým společníkem pro relaxační wellness v sauně, lázních nebo ve vašem domově. Díky harmonickým barvám vypadají velmi elegantně a nabízí velmi příjemnou atmosféru při saunování. Kilt je opatřen praktickou kapsou. Materiál: 90% bavlna 10% polyester, rozměry 60x140 cm.

Certifikované obchodní podmínky dTest