Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Příslušenství

Příslušenství pro udržení čistoty a nezávadnosti vody pro koupací kádě, sudy a bazény - bezchlórová chemie, šoková dezinfekce, testery, oxidační přípravky, odpěňovače, prostředky na snížení ph vody - tito užiteční pomocníci jsou nezbytnou součástí pro váš bezproblémový provoz.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Spa Rohrreiniger (čistič trubek whirlpool) 1 l

Cena: 357,00 Kč

K čištění a dezinfekci cirkulačního okruhu whirlpoolů a vířivých van. Velmi důležitá součást péče o whirlpool! Bez dokonale čistého cirkulačního okruhu není možné zajistit dobrou kvalitu vody ve whirlpoolu! Orientační použití - veřejný provoz - jednou za 1 - 2 týdny, soukromý provoz - před každým vypuštěním, minimálně jednou za 4 měsíce!

Odpěňovač pro vířivé vany 1 l

Cena: 352,00 Kč

WHIRLPOOL ANTIFOAM je tekutý, účinný odpěňovač do vířívých van o objemu 1 l. Efektivně a dlouhodobě potlačuje tvorbu pěny. Vytváří tekutou emulzi a odstraňuje vzniklou pěnu. Působí v širokém spektru pH.

Sada bezchlórové chemie pro vířivé vany

Cena: 1 511,00 Kč

WHIRLPOOL SET je sada bezchlórové chemie pro vířivé vany, obsahuje dezinfekci pro jacuzzi, vířivé vany a whirlpool, odpěňovač pro vířivé vany, bezchlórový oxidační přípravek, sadu vonných esencí a přípravek na snížení pH vody.

Bezchlórová chemie pro malé bazény, 1 l

Cena: 251,00 Kč

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 1 l, určená pro malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v dětských a menších bazénech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová chemie pro malé bazény, 3 l

Cena: 705,00 Kč

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 3 l, určená pro malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v dětských a menších bazénech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová chemie pro velké bazény, 1 l

Cena: 382,00 Kč

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 1 l, určená pro velké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v domácích bazénech - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová chemie pro velké bazény, 3 l

Cena: 1 108,00 Kč

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 3 l, určená pro velké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v domácích bazénech - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová dezinfekce pro vířivé vany, 1 l

Cena: 554,00 Kč

POOL WHIRLPOOL je tekutá bezchlórová dezinfekce o objemu 1 l pro jacuzzi, vířivé vany a whirlpool. Tento koncentrovaný přípravek se využívá jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody ve venkovních i vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách - whirlpoolech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová dezinfekce pro vířivé vany, 3 l

Cena: 1 511,00 Kč

POOL WHIRLPOOL je tekutá bezchlórová dezinfekce o objemu 1 l pro jacuzzi, vířivé vany a WHIRLPOOL. Tento koncentrovaný přípravek se využívá jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody ve venkovních i vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách - WHIRLPOOLech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová šoková dezinfekce, 1 l

Cena: 493,00 Kč

POOL SHOCK je tekutý, koncentrovaný přípravek o objemu 1 l, který se využívá k rychlé a účinné dezinfekci bazénové vody. Je vhodný pro všechny typy bazénů - s filtrací i bez filtrace. Má dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórový čistič bazénových povrchů, 1 l

Cena: 191,00 Kč

Bazénový čistič, který slouží jako dezinfekční prostředek, vhodný k mytí stěn a dna bazénů. Je určen k vyčištění bazénu před uvedením do provozu nebo před zazimováním. Nečistoty, vysrážené na povrchu bazénu, se snadno díky bezchlórovému čističi odstraní. Povrch vydezinfikuje a ochrání před vznikem plísní a pachu v době uložení bazénu. Na celé ploše zároveň vytváří ochrannou vrstvu, která omezí možnost výskytu řas a plísní na stěnách a dně bazénu.

Bezchlórový oxidační přípravek, 0,8 kg

Cena: 312,00 Kč

POOL OXI je rozpustný bílý prášek, který se využívá jako vysoce účinné činidlo pro bezchlórovou oxidaci vody v bazénech. Tento bezchlórový oxidační přípravek zvyšuje množství aktivního kyslíku ve vodě, která je po aplikaci čirá a jiskřivá. Působí ve vodě kysele, čímž snižuje hodnotu pH.

Bezchlórový oxidační přípravek, 1,3 kg

Cena: 483,00 Kč

POOL OXI je rozpustný bílý prášek, který se využívá jako vysoce účinné činidlo pro bezchlórovou oxidaci vody v bazénech. Tento bezchlórový oxidační přípravek zvyšuje množství aktivního kyslíku ve vodě, která je po aplikaci čirá a jiskřivá. Působí ve vodě kysele, čímž snižuje hodnotu pH.

Kapkový tester bazénové vody GP

Cena: 604,00 Kč

Kapkový tester DUKE GP je kombinovaný tester, který slouží ke stanovení hodnot pH a koncentrace dezinfekčního prostředku (POOL LARGE POOL, POOL SMALL POOL, POOL WHIRLPOOL).

Kapkový tester bazénové vody pH

Cena: 221,00 Kč

Kapkový tester DUKE pH, slouží ke stanovení pH bazénové vody a vody ve vířivých vanách. Balení obsahuje testery až na 120 využití.