Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Příslušenství

Příslušenství pro udržení čistoty a nezávadnosti vody pro koupací kádě, sudy a bazény - bezchlórová chemie, šoková dezinfekce, testery, oxidační přípravky, odpěňovače, prostředky na snížení ph vody - tito užiteční pomocníci jsou nezbytnou součástí pro váš bezproblémový provoz.

Cena:

Odpěňovač pro vířivé vany 1 l

Cena: 352,00 Kč

WHIRLPOOL ANTIFOAM je tekutý, účinný odpěňovač do vířívých van o objemu 1 l. Efektivně a dlouhodobě potlačuje tvorbu pěny. Vytváří tekutou emulzi a odstraňuje vzniklou pěnu. Působí v širokém spektru pH.

Algicid Standard 3l

Cena: 512,00 Kč

Algicid Standard je tekutý přípravek bez chloru se sníženou pěnivostí, objem 3l. Využívá se při výskytu řas a je vhodný do všech bazénů bez atrakcí či protiproudů. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu!

Chlorový granulát rychlorozpustný, 3 kg

Cena: 920,00 Kč

Rychlorozpustný chlorový granulát jako rychlá a účinná dezinfekce vašeho bazénu či vířivky. Ničí nejen řasy a bakterie, ale zároveň odbourává i nečistoty. Obsahuje více než 50% aktivního chloru, pH neutrální pro všechny stupně tvrdosti vody, k vyššímu a rychlému chlorování. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu!

Multifunkční tablety 200g, 3 kg

Cena: 1 012,00 Kč

Multifunkční tablety s několikanásobným účinkem a více než 80% aktivního chlóru. Využívají se jako prevence proti řasám, odstranění nečistot či proti rychlému uvolňování chlóru vlivem působení slunce a tepla. Jednou týdně vložte 1 tabletu na 20m bazénové vody. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu!

pH minus granulát 5 kg

Cena: 504,00 Kč

Přípravek, který slouží ke snížení pH hodnoty. Je vhodný i na příprávu roztoku do nádob automatického dávkování. Má dlouhodobou účinnost, neobsahuje chloridy, je rychle rozpustný a čistí vápenné usazeniny. Bazénová voda by měla mít hodnotu pH v rozmezí 7,2 – 7,6 a minimálně 2x týdně by se měla kontrolovat. Pro snížení pH hodnoty až o 0,2 je nutné odměřit 15g na m3 vody, což je cca 250g na 150 ml.

Sada bezchlórové chemie pro vířivé vany

Cena: 1 511,00 Kč

WHIRLPOOL SET je sada bezchlórové chemie pro vířivé vany, obsahuje dezinfekci pro jacuzzi, vířivé vany a whirlpool, odpěňovač pro vířivé vany, bezchlórový oxidační přípravek, sadu vonných esencí a přípravek na snížení pH vody.

Testovací proužky pH/Chlor/Alkalita

Cena: 257,00 Kč

Testovací proužky pro měření pH, volného chloru a alkanality v bazénové vodě, které jsou nezbytné pro zajištění hygienické nezávadnosti vody.

Bezchlórová chemie pro malé bazény, 1 l

Cena: 251,00 Kč

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 1 l, určená pro malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v dětských a menších bazénech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová chemie pro malé bazény, 3 l

Cena: 705,00 Kč

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 3 l, určená pro malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v dětských a menších bazénech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová chemie pro velké bazény, 1 l

Cena: 382,00 Kč

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 1 l, určená pro velké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v domácích bazénech - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová chemie pro velké bazény, 3 l

Cena: 1 108,00 Kč

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chemie o objemu 3 l, určená pro velké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný přípravek slouží jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody v domácích bazénech - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová dezinfekce pro vířivé vany, 1 l

Cena: 554,00 Kč

POOL WHIRLPOOL je tekutá bezchlórová dezinfekce o objemu 1 l pro jacuzzi, vířivé vany a whirlpool. Tento koncentrovaný přípravek se využívá jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody ve venkovních i vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách - whirlpoolech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová dezinfekce pro vířivé vany, 3 l

Cena: 1 511,00 Kč

POOL WHIRLPOOL je tekutá bezchlórová dezinfekce o objemu 1 l pro jacuzzi, vířivé vany a WHIRLPOOL. Tento koncentrovaný přípravek se využívá jako dezinfekce a hygienické zabezpečení vody ve venkovních i vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách - WHIRLPOOLech. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórová šoková dezinfekce, 1 l

Cena: 493,00 Kč

POOL SHOCK je tekutý, koncentrovaný přípravek o objemu 1 l, který se využívá k rychlé a účinné dezinfekci bazénové vody. Je vhodný pro všechny typy bazénů - s filtrací i bez filtrace. Má dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.

Bezchlórový čistič bazénových povrchů, 1 l

Cena: 191,00 Kč

Bazénový čistič, který slouží jako dezinfekční prostředek, vhodný k mytí stěn a dna bazénů. Je určen k vyčištění bazénu před uvedením do provozu nebo před zazimováním. Nečistoty, vysrážené na povrchu bazénu, se snadno díky bezchlórovému čističi odstraní. Povrch vydezinfikuje a ochrání před vznikem plísní a pachu v době uložení bazénu. Na celé ploše zároveň vytváří ochrannou vrstvu, která omezí možnost výskytu řas a plísní na stěnách a dně bazénu.