Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Oplachová vědra

Kromě dřevěných ochlazovacích či naopak prohřívacích kádí nabízíme také polévací vědra, někdy také označované jako proudové sprchy. Výhoda polévacích věder je v automatickém dopouštění vody.  Dodáváme je ve dvou provedeních – dubové vědro s plastovou vložkou o objemu 20 l a olšové vědro "FIN -FEEL" o objemu 18 l. Pro výrobu jsou záměrně zvoleny tvrdá, trvanlivá dřeva.

Použití oplachového vědra je možné jak v exteriéru, tak i v interiéru. Pokud se oplachové vědro používá venku, je nutné dát pozor na to, aby led nepoškodil dřevěné nádoby.

Oplachová vědra je vhodná pravidelně ošetřovat. Podrobné informace o péči naleznete při zakoupení v návodech produktů.

Součástí je vždy veškeré příslušenství – konzole na připevnění na stěnu, vruty, lano, automatický napouštěcí mechanismus s regulací množství napouštěné vody, na který si jednoduše napojíte váš vývod vody. Montáž na stěnu je snadná díky předvrtaným otvorům. Upozorňujeme, že polévání studenou vodou nemusí být pro každého příjemné.

 

 

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Oplachové vědro FIN-FEEL, 20 l, olše

Cena: 15 559,00 Kč

Oplachové vědro ruční výroby velmi vysoké kvality. Použité materiály kvalitní nerez, olše. Vědro by mělo být celoročně ošetřováno vodou kvůli roztahování a stahování dřeva. Sada obsahuje montážní konzolu, táhlo ve formě lana, napouštěcí ventil s regulací množství napouštěné vody. Jednoduchá montáž. Produkt, který nesmí ve wellness chybět - vhodné pro komerční provozy. Objem velikostně 29 l, vejde se do něj až 20 l vody.

Polévací vědro KAMBALA, interiérové 18l

Cena: 13 680,00 Kč

Vědro z masivního dřeva kambala německé výroby s plovákovým doplňováním vody. Precizní ruční práce, mnohovrstvý lak s vysokou odolností vhodný do interiéru. Pokud se jedná o vědro pro externí použití venku, informujte nás. Dokonalé zpracování, nerezové nosné prvky - vhodné pro komerční provozy. Mělo by být celoročně ošetřováno vodou kvůli roztahování a stahování dřeva. Souprava obsahuje nápustný ventil, táhlo ve formě lana, konzoly z nerezi, uchycovací spony, návod. Vnější objem kompletního vědra cca 29 l, kapacita max. 18 l vody.

Sprchovací vědro - tmavá olše, 15l

Cena: 8 954,00 Kč

Dřevěné sprchovací vědro o objemu 15 litrů s vysoce odolným lanem, sifonem a nerezovou rukojetí. Průměr 41,5, výška 30 cm. Produkt, který nesmí ve vaší sprše chybět. Vědro se na stěnu snadno montuje. Mělo by být celoročně ošetřováno vodou kvůli roztahování a stahování dřeva. Materiál tmavá olše, hnědé lano.

Venkovní ochlazovací vědro KAMBALA, 29l

Cena: 15 009,00 Kč

Ochlazovací vědro Kambala na stěnu, vhodné pro venkovní užití. Objem 29l. Uvnitř modrá plastová vložka, automatické dopouštění pomocí plováku. Odolné vůči povětrnostním vlivům. Mělo by být celoročně ošetřováno vodou kvůli roztahování a stahování dřeva.

Ochlazovací vědro dubové s plastovou vyplní, 20 l

-35% Cena: 6 062,00 Kč

Ochlazovací vědro dubové na stěnu s plovákovým systémem pro automatické naplnení vodou. Produkt je určen pro privátní použití. Objem 20 l.

Oplachové vědro Sentiotec - osika, 18l

Cena: 6 050,00 Kč

Moderní oplachové vědro z osikového dřeva o objemu 18 litrů, díky vylití vody přímo na hlavu vám dopřeje vodopádový efekt. Po vytažení páky se voda automaticky doplní. Rozměry 715x500x800mm.