Podsedáky a polštářky

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Podsedáky a polštářky jsou určeny pro všechny, kdo si chtějí uchovat čisté lavice bez potu a špíny. Polštář do sauny můžete využít pod hlavu pro lepší držení páteře při ležení v sauně nebo za záda pro pohodlnější posez. Obsahuje speciální antialergenní kuličky, které se zahřívají méně než ostatní materiály, takže se o něj budete rádi opírat. Vnější vrstva je z pevného lnu impregnovaného speciální látkou zabraňující usazování nečistot.

Jednorázové podsedáky Harvia se používají i v komerčních saunách, kde slouží jako pohodlné a hygienické řešení pro zákazníky. Jsou laminované a prodáváme je pouze po celých baleních.

Koupelnová rohož Harvia je ze 100% bavlny a skvěle tak doplní váš saunový set, navíc ji narozdíl od podlahového roštu můžete znovu a znovu prát.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Polštářek do sauny HARVIA

Cena: 846,00 Kč

Saunový polštářek pro milovníky sauny. Polštářek je speciálně uzpůsobený pro použití v sauně. Uvnitř polštářku jsou malé měkké kuličky, které tepelně izolují a nevedou teplo. Polštářek se uzpůsobí tvaru Vaší hlavy. Vnější vrstva je z pevného lnu impregnovaného speciální látkou zabraňující usazování nečistot. Je antialergický. Rozměry polštářku: 43x19x9cm.

Lněný saunový polštářek růžový

Cena: 472,00 Kč

Polštářek do sauny pro optimální podporu hlavy a maximální komfort při saunování. Klasický design a provedení. Vnější materiálem len, plněno polyesterem. Barva ozdobného proužku růžová. Ideální volba pro dámy.

Lněný saunový polštářek modrý

Cena: 472,00 Kč

Polštářek do sauny pro optimální podporu hlavy a maximální komfort při saunování. Klasický design a provedení. Vnější materiálem len, plněno polyesterem. Barva ozdobného proužku modrá. Ideální volba pro pány.

Koupelnová předložka HARVIA 50 x 75 cm

Cena: 762,00 Kč

Kvalitní předložka ze 100% bavlny, barva bílá, rozměr 50x75 cm.

Jednorázové podsedáky HARVIA, 120 ks/box

Cena: 865,00 Kč

Jednorázové hygienické podsedáky HARVIA. Určeno pro všechny, kdo si chtějí uchovat čisté lavice bez potu a špíny. Cena za balení. V balení je 120 ks. Rozměr podsedáku je 41x41cm.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest