Saunové doplňky

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Teploměr s vlhkoměrem do sauny HARVIA

-10%
Cena: 849,00 Kč

Teploměr s vlhkoměrem v jednom dřevěném pouzdře, kvalitní zpracování, materiál severský smrk, možnost kalibrace.

Kilt do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté 80x145cm

-15%
Cena: 638,00 Kč

Kilt do sauny textilní řady NordicSPA s kapsou, poutkem a výšivkou. Zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma. Kvalitní měkké froté. Barva šedá. Rozměr 80x145 cm

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, vel. L

-20%
Cena: 967,00 Kč

Župan do sauny textilní řady NordicSPA s dvěma kapsami, páskem na zavazování, poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex, vel. L (délka rukávu 61 cm, šíře zadního dílu 62 cm, celková délka 122 cm - Tolerance rozměrů: +/- 1 cm).

Ručník do sauny NordicSPA - ŠEDÁ, froté, 50x90cm

-20%
Cena: 125,00 Kč

Ručník do sauny textilní řady NordicSPA s poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá. Rozměr 50x90 cm

Saunová metlička bambusová 60 cm

-20%
Cena: 455,00 Kč

Vyrobena je z bambusu, madlo dřevěné. Velikost 60cm. Skládá se asi ze 70 ks bambusových stébel. Bezpochyby největší výhodou je, že bambusovou metličku můžete využívat opakovaně ve srovnání s klasickou listnatou metličkou, která se někdy označuje jako "WHISK" nebo "VIHTA". Výhodou je také, že je připravena ihned k použití a nemusí se připravovat v horké lázni. Metlička do sauny je především prostředkem pro prokrvení těla a vynikajícím nástrojem k masážím. Jemně šlehejte nohy, záda či pažní svaly - a to při saunování nebo po lázni. Vhodná je také jako masážní prostředek pro maséry.

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, vel. M

-20%
Cena: 967,00 Kč

Župan do sauny textilní řady NordicSPA s dvěma kapsami, páskem na zavazování, poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex, vel. M (délka rukávu 60 cm, šíře zadního dílu 59 cm, celková délka 120 cm - Tolerance rozměrů: +/- 1 cm).

Čepice do sauny NordicSPA - ŠEDÁ, froté

-10%
Cena: 419,00 Kč

Čepice do sauny textilní řady NordicSPA s výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex. Rozměr 20x24 cm

Mycí SISAL houba do sauny

-15%
Cena: 115,00 Kč

Celosisalová houba na mytí celého těla - pletená, uvnitř měkký molitan.

Kamenná dekorace - saunový klaun Elli (děvče)

-15%
Cena: 315,00 Kč

Kamenná dekorace do sauny - klaun Elli (děvče), duch sauny. Originální výrobek z Finska. Rozměry 45 x 71 mm, hmotnost 0,2 kg.

Med do sauny - AntiSellulite, 200g

-15%
Cena: 364,00 Kč

Pravý med do sauny, určený pro nanesení na místa postižená celulitidou. Med se nanáší před vstupem do sauny, po saunování se osprchuje. Originální finský výrobek. Med obsahuje esenciální oleje. Váha: 200g.

Medový peeling do sauny s kávou a levandulí

-20%
Cena: 339,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje levandulový extrakt, olej z pšeničných klíčků, olivový olej a mletou kávu, která má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Medový peeling do sauny s mátou a solí

-15%
Cena: 257,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje mátový olej, olej z pšeničných klíčků, olivový olej a sůl, která má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Wellness župan vel. L, HNĚDÝ, froté

-15%
Cena: 1 007,00 Kč

Froté koupací plášť, unisex. S šálovým límcem. Pod kolena. Se dvěma nakládanými kapsami a páskem. Rovný střih. Barva: Tmavě hnědá. Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, certifikovaná podle standardů OE 100 Standard). Biobavlna. Tento výrobek obsahuje výhradně ekologicky vypěstovanou bavlnu. Přirozený způsob pěstování s čistě biologickými hnojivy a přírodními prostředky proti škůdcům podstatně přispívá k ochraně lidského zdraví i životního prostředí.Velikost L.

Saunová metlička eukalyptová Premium

-15%
Cena: 360,00 Kč

Eukalyptová metlička v krásném lněném obalu, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Metla z eukalyptu je jemnější než klasické druhy. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody.

Saunové aroma v čajových sáčcích, eucalyptus, 6x8 sáčků

-20%
Cena: 145,00 Kč

Saunové aroma v čajových sáčcích, vyrobených ze sušených listů eukalyptu. Aroma a vonné látky mohou obohatit vaše saunování a zpříjemnit atmosféru při relaxování. Balení obsahuje 6 pytlíků (8g) ze sušených listů eukalyptu. Návod k použití: Vložte jeden pytlík sušeného aroma do nádoby a přidejte do 2 litrů vroucí vody. Nechte vařit cca 20 minut, poté nalévejte na horké kameny v sauně.

Certifikované obchodní podmínky dTest