Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Saunové doplňky

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Kilt do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté 80x145cm

-15% Cena: 638,00 Kč

Kilt do sauny textilní řady NordicSPA s kapsou, poutkem a výšivkou. Zavírání na knoflíčky, v zadní části je všita guma. Kvalitní měkké froté. Barva šedá. Rozměr 80x145 cm

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, vel. L

-20% Cena: 967,00 Kč

Župan do sauny textilní řady NordicSPA s dvěma kapsami, páskem na zavazování, poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex, vel. L (délka rukávu 61 cm, šíře zadního dílu 62 cm, celková délka 122 cm - Tolerance rozměrů: +/- 1 cm).

Ručník do sauny NordicSPA - ŠEDÁ, froté, 50x90cm

-20% Cena: 125,00 Kč

Ručník do sauny textilní řady NordicSPA s poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá. Rozměr 50x90 cm

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, vel. M

-20% Cena: 967,00 Kč

Župan do sauny textilní řady NordicSPA s dvěma kapsami, páskem na zavazování, poutkem a výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex, vel. M (délka rukávu 60 cm, šíře zadního dílu 59 cm, celková délka 120 cm - Tolerance rozměrů: +/- 1 cm).

Saunová metlička bambusová 60 cm

-20% Cena: 455,00 Kč

Vyrobena je z bambusu, madlo dřevěné. Velikost 60cm. Skládá se asi ze 70 ks bambusových stébel. Bezpochyby největší výhodou je, že bambusovou metličku můžete využívat opakovaně ve srovnání s klasickou listnatou metličkou, která se někdy označuje jako "WHISK" nebo "VIHTA". Výhodou je také, že je připravena ihned k použití a nemusí se připravovat v horké lázni. Metlička do sauny je především prostředkem pro prokrvení těla a vynikajícím nástrojem k masážím. Jemně šlehejte nohy, záda či pažní svaly - a to při saunování nebo po lázni. Vhodná je také jako masážní prostředek pro maséry.

Čepice do sauny NordicSPA - ŠEDÁ, froté

-10% Cena: 419,00 Kč

Čepice do sauny textilní řady NordicSPA s výšivkou. Kvalitní měkké froté. Barva šedá, unisex. Rozměr 20x24 cm

Med do sauny eukalyptový

-30% Cena: 212,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje eukalyptový extrakt, olej z pšeničných klíčků a olivový olej. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Wellness župan vel. L, HNĚDÝ, froté

-15% Cena: 1 007,00 Kč

Froté koupací plášť, unisex. S šálovým límcem. Pod kolena. Se dvěma nakládanými kapsami a páskem. Rovný střih. Barva: Tmavě hnědá. Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, certifikovaná podle standardů OE 100 Standard). Biobavlna. Tento výrobek obsahuje výhradně ekologicky vypěstovanou bavlnu. Přirozený způsob pěstování s čistě biologickými hnojivy a přírodními prostředky proti škůdcům podstatně přispívá k ochraně lidského zdraví i životního prostředí.Velikost L.

Saunové aroma 1l Bříza (Koivu)

-2% Cena: 381,00 Kč

Aroma do sauny - bříza, nejklasičtější vůně pro finskou saunu, 1000 ml vonné esence . Aroma neobsahuje barviva ani alkohol. Jedná se o koncentrát, jež se před poléváním kamenů ředí s vodou - míra ředění závisí na individuálních potřebách zákazníka. Složení: přírodně identické aroma, voda

Medový peeling do sauny s kávou a levandulí

-20% Cena: 339,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje levandulový extrakt, olej z pšeničných klíčků, olivový olej a mletou kávu, která má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Medový peeling do sauny s mátou a solí

-25% Cena: 227,00 Kč

Relaxační med do sauny, určený pro nanesení na pokožku těla. Vyrobeno z kvalitního estonského medu. Med obsahuje mátový olej, olej z pšeničných klíčků, olivový olej a sůl, která má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnou dřevěnou lžičku. Balení 200g.

Saunová metlička z břízy a eukalyptu

-20% Cena: 300,00 Kč

Březová metlička v kombinaci s eukalyptem, vysušená. Saunová metla je velmi oblíbená ve Finsku, používá se ke šlehání a léčbě těla i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálům. Před použitím je třeba metličku vložit do vody.

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml

-35% Cena: 146,00 Kč

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml. Datum minimalni trvanlivosti je uveden u vyrobku.

Klobouk do sauny plstěný, světle modrý

-15% Cena: 670,00 Kč

Klobouky do sauny chrání hlavu před teplem a prodlužují tak dobu saunování. Kolekce klobouků je vyrobena z plsti z králičí srsti. Během užívání si zachovávají svůj tvar. Klobouky jsou příjemné a k dostání v široké škále barev.

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend 8 l

-10% Cena: 4 430,00 Kč

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Efektní kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA. Objem 8 l.

Certifikované obchodní podmínky dTest