Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Solanky - sláně, generátory solné mlhoviny

 

Generátor solné mlhoviny je nejefektivnější cestou přenosu soli do vašeho dýchacího ústrojí. Konvenční ultrazvukové generátory dokáží generovat pouze částice s vodou a solné částice neodpaří. Náš generátor (nebulizér) je konstruován tak, aby odolal náročnému provozu v saunách a především jejich vysokým teplotách. Použití ultrazvuku vytváří nejjemnější mikročástice – kapičky o velikostech 1-10 mikronů. Tyto mikročástice  pak mohou proniknout až hluboko do plicních sklípků.

Vyšší teplota různých typů saun pomáhá lépe absorbovat účinnou látku – sůl. Nejlepšího účinku docílíte tím, že si v sauně lehnete či sednete přímo pod přístroj a relaxujete pod vlnou mlhovinového proudu. Skvělým bonusem k léčebnému působení je příjemné bublání přístroje a vizuální efekt klesající, chladivé páry, která celé saunování příjemně ozvláštní -– každý návštěvník sauny bude ohromen.

Cena:

Generátor solné mlhoviny 1,45 l

Cena: 33 442,00 Kč

Generátory solné mlhoviny do sprch a saun, doporučená velikost místnosti do 6 m2. Odstraňte víko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokem chloridu sodného (1%). Pokud dosáhne minimální hladiny, rozprašování se automaticky vypne. Rozprašovače používejte po dobu 20 až 40 minut. Nádobu důkladně vyčistěte po každém použití, naplňte prázdnou nádobu čistou vodou a zapněte zařízení po dobu minimálně 30 sekund, pak vodu vylejte. Rozměry: 155 x 140mm, objem 1,45 l, výkon 76W, napájení 230V / 44V.

Generátor solné mlhoviny 0,6 l

Cena: 22 629,00 Kč

Generátory solné mlhoviny do infrasaun a na inhalaci v obývacích prostorách, doporučená velikost místnosti do 2,5 m2. Odstraňte víko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokem chloridu sodného (1%). Pokud dosáhne minimální hladiny, rozprašování se automaticky vypne. Rozprašovače používejte po dobu 20 až 40 minut. Nádobu důkladně vyčistěte po každém použití, naplňte prázdnou nádobu čistou vodou a zapněte zařízení po dobu minimálně 30 sekund, pak vodu vylejte. Rozměry: 110 x 1 0, 30W.

Generátor solné mlhoviny 0,9 l

Cena: 28 837,00 Kč

Generátory solné mlhoviny do infrasaun, saun a na inhalaci v obývacích prostorách, doporučená velikost místnosti do 4 m2. Odstraňte víko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokem chloridu sodného (1%). Pokud dosáhne minimální hladiny, rozprašování se automaticky vypne. Rozprašovače používejte po dobu 20 až 40 minut. Nádobu důkladně vyčistěte po každém použití, naplňte prázdnou nádobu čistou vodou a zapněte zařízení po dobu minimálně 30 sekund, pak vodu vylejte. Rozměry: 120 x 150mm, objem 0,9 l, výkon 38W, napájení 230V / 24V.

Generátor solné mlhoviny 1,75 l

Cena: 41 999,00 Kč

Generátory solné mlhoviny do vlhké místnosti, sprchy, parní lázně, velkých saun, doporučená velikost místnosti do 8 m2. Odstraňte víko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokem chloridu sodného (1%). Pokud dosáhne minimální hladiny, rozprašování se automaticky vypne. Rozprašovače používejte po dobu 20 až 40 minut. Nádobu důkladně vyčistěte po každém použití, naplňte prázdnou nádobu čistou vodou a zapněte zařízení po dobu minimálně 30 sekund, pak vodu vylejte. Rozměry: 170 x 150mm, objem 1,75 l, výkon 114W, napájení 230V / 44V.

SOLDOS-SL-V3 čerpadlo soli, slané mořské klima pro suché prostory

Cena: 130 788,00 Kč

SOLDOS je postřik jemného, sterilního roztoku solanky pro suché místnosti jako jsou tepidária, sauny a odpočívárny. Dávkovací kapacita pro místnosti cca 35 m. Solný roztok je ve vzduchotěsných schránkách (Politainer). Roztok se pomocí peristaltického čerpadla dopraví do dvousložkové trysky, kde se zjemní přidáním stlačeného vzduchu a rozpráší do místnosti. Ovládání pomocí dotykového displeje. Různé operační módy. Týdenní programování. Vypínač při vyprázdnění vaku s roztokem. Průvodce dezinfekcí a odpočet dnů do příští vhodné dezinfekce. Několikaúrovňové nastavení ovládání. Dodávka dále obsahuje: dezinfekční set, sterilní roztok v Politaineru, svrchní kryt, kompresor.