Solanky - sláně, generátory solné mlhoviny

 

Generátor solné mlhoviny je nejefektivnější cestou přenosu soli do vašeho dýchacího ústrojí. Konvenční ultrazvukové generátory dokáží generovat pouze částice s vodou a solné částice neodpaří. Náš generátor (nebulizér) je konstruován tak, aby odolal náročnému provozu v saunách a především jejich vysokým teplotách. Použití ultrazvuku vytváří nejjemnější mikročástice – kapičky o velikostech 1-10 mikronů. Tyto mikročástice  pak mohou proniknout až hluboko do plicních sklípků.

Vyšší teplota různých typů saun pomáhá lépe absorbovat účinnou látku – sůl. Nejlepšího účinku docílíte tím, že si v sauně lehnete či sednete přímo pod přístroj a relaxujete pod vlnou mlhovinového proudu. Skvělým bonusem k léčebnému působení je příjemné bublání přístroje a vizuální efekt klesající, chladivé páry, která celé saunování příjemně ozvláštní -– každý návštěvník sauny bude ohromen.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Generátor solné mlhoviny K60 do infrasauny, 820 ml

Cena: 15 544,00 Kč

Generátor solné mlhoviny K60 o objemu 820 ml, též známý jako solanka, sloužící k inhalaci solného roztoku do malých infrasaun. Doporučená velikost místnosti do 1,4 m2. Odstraňte víko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokem chloridu sodného (1%).

Generátor solné mlhoviny V90 do infrasauny, 740 ml

Cena: 27 829,00 Kč

Generátor solné mlhoviny V90, též nazývaný solanka, o objemu 740 ml, sloužící k inhalaci solného roztoku v malých a středně velkých infrasaunách a obývacích místností. Doporučená velikost místnosti je až do 1,8 m2, materiál je z nerezové oceli.

Generátor solné mlhoviny V120 do všech typů saun, 1000 ml

Cena: 33 100,00 Kč

Generátor solné mlhoviny V120, též nazývaný solanka, o objemu 1000 ml, sloužící k inhalaci solného roztoku v malých a středně velkých infrasaunách a obývacích místností. Doporučená velikost infrasauny je 3,3 m2, pro malou saunu se doporučuje max. 3 m2. Materiál je z nerezové oceli.

Generátor solné mlhoviny V230 do sauny, biosauny a koupelny, 1600 ml

Cena: 39 453,00 Kč

Generátor solné mlhoviny V230, též nazývaný solanka, o objemu 1600 ml, sloužící k inhalaci solného roztoku ve velkých suanách a biosaunách do 5,3 m2, další využití také v koupelně, sprchách, košnkých stájí atd. Generátor V230 je vhodný jak pro saunu až do velikosti 5,3 m s normální standardní výškou nebo až do výšky 2,3 m, stejně jako pro sprchu (ta by měla být uzavřená).

Generátor solné mlhoviny V310 do parních saun a koupelen, 1930 ml

Cena: 46 652,00 Kč

Generátor solné mlhoviny V310 o objemu 1930 ml, sloužící k inhalaci solného roztoku ve vekých parních saunách, kopelnách a sprchových koutech až do velikosti 7 m2 a výšky 2,3 m. Materiál je z nerezové oceli.

SOLDOS-SL-V3 čerpadlo soli, slané mořské klima pro suché prostory

Cena: 130 788,00 Kč

SOLDOS je postřik jemného, sterilního roztoku solanky pro suché místnosti jako jsou tepidária, sauny a odpočívárny. Dávkovací kapacita pro místnosti cca 35 m. Solný roztok je ve vzduchotěsných schránkách (Politainer). Roztok se pomocí peristaltického čerpadla dopraví do dvousložkové trysky, kde se zjemní přidáním stlačeného vzduchu a rozpráší do místnosti. Ovládání pomocí dotykového displeje. Různé operační módy. Týdenní programování. Vypínač při vyprázdnění vaku s roztokem. Průvodce dezinfekcí a odpočet dnů do příští vhodné dezinfekce. Několikaúrovňové nastavení ovládání. Dodávka dále obsahuje: dezinfekční set, sterilní roztok v Politaineru, svrchní kryt, kompresor.

Certifikované obchodní podmínky dTest