Vědra

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Součástí pravého finského saunování je vždy vědro a naběračka na polévání rozžhavených saunových kamenů. Pokud si nejste jisti, jak je používat, pročtěte si text o různých typech saunování.

Nabízíme kvalitní dřevěná vědra o objemu 4, 7, či 12 litrů, která mají uvnitř plastovou výplň – vědro díky tomu nepopraská a nepodlehne vlivům tepla. Navíc se snadno čistí.

Skvěle vypadá také designový nerezový set v kombinaci s olší. Stylovým doplňkem pro jemné nasvícení sauny je  podsvětlené vědro, které můžete instalovat na lavici či vsadit přímo do lavice (dá se snadno vyjmout a doplnit). Ledkové osvětlení prosvětluje rovnoměrně vědro i okolí, jelikož nádoba je vyrobená z optického plastu pro optimální rozptyl světla. Vědro lze snadno zvednout ze základny, což usnadňuje doplňování i čištění. Objem vědra je 7 litrů.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Vědro do sauny HARVIA 4l

Cena: 780,00 Kč

Vědro o objemu 4l, materiál borovice. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění.

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend 8 l

Cena: 4 922,00 Kč

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Efektní kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA. Objem 8 l.

Hliníkové vědro Rento s uchem, dehtově hnědá

Cena: 1 423,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.

Vědro do sauny SENTIOTEC, borovice 4l

Cena: 711,00 Kč

Dřevěné borovicové vědro do sauny o objemu 4 litry s plastovou vložkou.

Hliníkové vědro Rento s rukojetí, dehtově hnědá

Cena: 1 321,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, bílé

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva bílá.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, oranžová

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva oranžová.

Plastová vložka do vědra Sentiotec, 4l

-15%
Cena: 100,00 Kč

Náhradní vložka z odolného plastového materiálu do saunového vědra Sentiotec o objemu 4 litry.

Hliníkové vědro Rento s uchem, šampaňská

Cena: 1 423,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva šampáňo.

Plastová vložka do vědra HARVIA, 4 l

Cena: 266,00 Kč

Plastová vložka do vědra HARVIA, 4 l

Bambusové vědro s bílou výplní

Cena: 1 657,00 Kč

Ideální doplněk do vaší sauny! Tepelně zpracované bambusové vědro o objemu 5 l s bílou plastovou vložkou. Rozměry 35 cm, průměr 23 cm.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, černá

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva černá.

Bambusové vědro s černou výplní

Cena: 1 657,00 Kč

Ideální doplněk do vaší sauny! Tepelně zpracované bambusové vědro o objemu 5 l s černou plastovou vložkou. Rozměry 35 cm, průměr 23 cm.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, námořnická modř

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva světle modrá - námořnická modř.

Opalované vědro s plastovou výplní, 4 l

Cena: 600,00 Kč

Opalované vědro do sauny s plastovou výplní, objem 4 l. Je vhodné pro kutily a lze ho například využít i jako květináč. Doporučený osobní odběr!

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest