Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Vědra

Součástí pravého finského saunování je vždy vědro a naběračka na polévání rozžhavených saunových kamenů. Pokud si nejste jisti, jak je používat, pročtěte si text o různých typech saunování.

Nabízíme kvalitní dřevěná vědra o objemu 4, 7, či 12 litrů, která mají uvnitř plastovou výplň – vědro díky tomu nepopraská a nepodlehne vlivům tepla. Navíc se snadno čistí.

Skvěle vypadá také designový nerezový set v kombinaci s olší. Stylovým doplňkem pro jemné nasvícení sauny je  podsvětlené vědro, které můžete instalovat na lavici či vsadit přímo do lavice (dá se snadno vyjmout a doplnit). Ledkové osvětlení prosvětluje rovnoměrně vědro i okolí, jelikož nádoba je vyrobená z optického plastu pro optimální rozptyl světla. Vědro lze snadno zvednout ze základny, což usnadňuje doplňování i čištění. Objem vědra je 7 litrů.

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Vědro do sauny HARVIA 4l

Cena: 720,00 Kč

Vědro o objemu 4l, materiál borovice. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění.

Vědro do sauny s plastovou výplní, borovice, 4 l

Cena: 708,00 Kč

Vědro do sauny o objemu 4 l, uvnitř s plastovou výplní, vyrobeno z borovice.

Opalované vědro s plastovou výplní, 4 l

Cena: 382,00 Kč

Opalované vědro do sauny s plastovou výplní, objem 4 l. Je vhodné pro kutily a lze ho například využít i jako květináč. Doporučený osobní odběr!

Vědro do sauny HARVIA 7l

Cena: 1 225,00 Kč

Vědro o objemu 7l, materiál borovice. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění.

Vědro do sauny s plastovou výplní, cedr , 4 l

Cena: 872,00 Kč

Vědro do sauny vyrobené z cedrového dřeva, o objemu 4l, uvnitř s plastovou výplní.

Vědro HARVIA měděné

Cena: 1 428,00 Kč

Luxusní měděné vědro o objemu 4l. Měděná nádoba a dřevěné držátko. Výhodou tohoto provedení je velmi dlouhá životnost. Ručka dřevěná, nepopálí.

Hliníkové vědro Rento s rukojetí, šampaňská

Cena: 1 298,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva šampaňskáská.

Hliníkové vědro Rento s uchem, dehtově hnědá

Cena: 1 398,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.

Hliníkové vědro Rento s rukojetí, dehtově hnědá

Cena: 1 298,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.

Plastová vložka do vědra HARVIA, 4 l

Cena: 266,00 Kč

Plastová vložka do vědra HARVIA, 4 l

Hliníkové vědro Rento s uchem, šampaňská

Cena: 1 398,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva šampáňo.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, černá

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva černá.

Vědro do sauny s plastovou vložkou, 4l

Cena: 508,00 Kč

Dřevěné vědro do sauny o objemu 4 litry s plastovou vložkou.

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend 8 l

-10% Cena: 4 430,00 Kč

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Efektní kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA. Objem 8 l.

Hliníkové vědro Rento s rukojetí, brusinková

Cena: 1 298,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva brusinková.