Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Ochlazovací kádě a vany

Dřevo je pro lidstvo od pradávna tradičním materiálem a velmi úzce souvisí s prožitkem dobré relaxace. Pro uspokojování těchto požadavků již několik let dodává Finská sauna na český trh dřevěné doplňky nejvyšší kvality, které jsou výsledkem ruční práce a zachování tradičních postupů.

Oblíbeným výrobkem a nezbytnou součástí každého vřejného nebo domácího wellness centra jsou ochlazovací vany a kádě, které poskytují možnost správně se po horké kůře ochladit. 

Kádě MAXIM1 a MAXIM2

Koupací káď MAXIM1

Jedná se o ručně vyráběné ochlazovací kádě, obvykle z olšového dřeva nebo ze dřeva kambala. Dominantou našich kádí je dokonalé zpracování, nerezové obruče pro stahování (pokud se kádě nachází v prostorách s měnící se vlhkostí vzduchu, dochází ke kontrakci a sesychání, nebo naopak vhkostí dřevo nabírá na svém rozměru). Všechny kádě, jež prodáváme, mají akrylátovou výplň pro delší životnost. Každá káď je vybavena výpustí a systémem zabraňujícím přeplnění kádě. Nyní jsme kádě a vany doplnili o nový systém vypouštění s ovládáním shora -"McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku. Součástí kádě jsou schůdky a sedátko pro pohodlné sezení a snadný výstup (profil v akrylátové výplni). Rozměry 102x78x100cm (výška kádě) a 140x78x100cm u verze MAXIM2.

 

Vany Osiris
Každá vana, kterou nabízíme, je ručně vyrobená z olšového dřeva. Vany ze dřeva jsou doplněny o nerezové obruče (stahují vanu v případě sesychání) a akrylátovou výplň zpracovanou do vysokého lesku. Díky akrylátové vložce se vana lépe udržuje čistá a její provoz je co nejméně ovlivněn povinnou údržbou. Vana je vybavena výpustí s uzávěrem a systémem zabraňujícím přeplnění. Vložka nevyžaduje žádnou další péči narozdíl od celodřevěných van a kádí, které vložky nemají. Ochlazovací kádě i dřevěné vany z naší nabídky se ošetřují stejně jako dřevěný nábytek olejemi s čističi na nábytek (například známý produkt Pronto atp..). Rozměry vany Osiris -  152 x 78 x 60-70 cm. Barva akrylátové vložky je bílá.


I pro masážní salony, relaxační centra nebo pivní lázně nabízíme naše vany s akrylátovou vložkou. Z našeho sortimentu postupně vytlačily koupací a lázeňské produkty bez akrylátových výplní. Důvodem byla především velmi náročná údržba a nedostatečné možnosti dodržení hygienických požadavků. 

Naše bednářské dodavatele jsme si během let pečlivě vybírali a využíváme pouze prověřené výrobce s tradicí. Při výrobě jsou stále používány tradiční postupy a díky citu pro detail se docílí vyrobení kvalitních produktů. Výrobky z olšového dřeva jsou povrchově upraveny základním lakem, navíc je každý ze dřevěných výrobků ještě 3x lakovaný vrstvícím lakem. Tímto postupem se docílí dokonalé ochrany dřeva.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Ochlazovací káď MAX2

Cena: 44 159,00 Kč

Dřevěná ochlazovací káď Max2 s bílou akrylátovou vložkou - určena pro 2 osoby . Ručně vyrobené z olšového dřeva, dokonalé zpracování, nerezové výztuhy pro stahování - vysoká kvalita a dlouhá životnost zaručena. Součástí kádě jsou schůdky, gumový špunt a dvě sedátka pro pohodlné sezení. Rozměry 140x78x100 cm (š/h/v). Odtokový kanálek jištěn zátkou. Objem 500-550 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Ochlazovací káď MAX1

Cena: 33 234,00 Kč

Dřevěná ochlazovací káď Max1 s bílou akrylátovou vložkou. Ručně vyrobená z olšového dřeva, dokonalé zpracování, nerezové stahovací obruče - vysoká kvalita a dlouhá životnost zaručena, možnost káď přizpůsobit práci dřeva. Součástí je výpust s uzávěrem otevíratelným pomocí otočného kolečka na přepadu, se systémem zabraňujícím přeplnění kádě, schůdky a sedátko pro pohodlné sezení. Rozměry: 102 x 78 x100 cm (š/h/v). Nyní nový systém vypouštění -"McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku. Objem cca 350 - 400 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Dřevěná vana OSIRIS

Cena: 35 080,00 Kč

Dřevěná vana Osiris s akrylátovou vložkou. Rozměry dřevěné vany Osiris - 152 x 78 x 60-70 cm. Barva akrylátové vložky je bílá. Součástí dodávky je také vypouštěcí systém, uzavíratelná výpusť německé značky Viega s uzávěrem otevíratelným pomocí otočného kolečka na přepadu. Materiály nerez (obruče), olše (korpus), povrchově je dřevo upravené lodním lakem. Objem 350 - 400 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Dřevěné víko ke kádi MAX1

Cena: 2 602,00 Kč

Dřevěné víko pro ochlazovací káď Max1, překližka o síle 8 mm. Víko je vystláno měkkým soft materialem pro ochranu akrylátové výplně.

Samostatné schůdky k ochlazovací kádi, olše

Cena: 2 571,00 Kč

Samostatné schůdky k ochlazovací kádi, olše. Díky schůdkům k ochlazovací kádi se snadno dostanete dovnitř i ven. Volitelné příslušenství. Obrázek je ilustrativní, káď není součástí.

Dřevěné víko ke kádi MAX2

Cena: 2 602,00 Kč

Dřevěné víko pro ochlazovací káď Max2, překližka o síle 8 mm. Víko je vystláno měkkým soft materialem pro ochranu akrylátové výplně.

Ochlazovací vložka LUXor

Cena: 18 707,00 Kč

Samostatná kompletně vybavená laminátová vestavná vložka LUXOR s rozšířeným horním límcem vhodná k zabudování nebo obezdění. V modrém nebo bílém provedení. Rozměry: 75 x 110 x 90 cm. Bez světla a napouštěcí trysky. Obrázek je pouze ilustrativní, součástí vložky není dřevěné obložení. Je dodávána ve dvou variantách, jako oválná vložka pro vlastní dřevěné obložení nebo pro zabudování do země s obdélníkovým límcem.

Akrylátová vložka pro ochlazovací káď MAX1

Cena: 15 476,00 Kč

Akrylátová vložka do ochlazovací kádi MAX1. Dokonalé zpracování výplně kádě pro delší životnost. Káď je vybavena výpustí a systémem zabraňujícím přepľnění kádě. Vložka obsahuje jedno sedátko a je určena pro 1 člověka. Vhodná pro káď o rozměrech 102x78x100cmm (š/h/v). Nyní nový systém vypouštění - "McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku. Ke kádi lze také zakoupit navíc dřevěné víko 8 mm (překližka), který chrání akrylovou vložku. Info u výrobce.

Akrylátová vložka pro ochlazovací káď MAX2

Cena: 19 542,00 Kč

Akrylátová vložka do ochlazovací kádi MAX2. Dokonalé zpracování výplně kádě pro delší životnost. Káď je vybavena výpustí a systémem zabraňujícím přepľnění kádě. Vložka obsahuje dvě sedátka a je určena pro 2 lidi. Vhodná pro káď o rozměrech 140x78x100cmm (š/h/v). Nyní nový systém vypouštění -"McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku.

Napouštěcí tryska k ochlazovací kádi LUXor/Elegance

Cena: 1 997,00 Kč

Napouštěcí tryska k ochlazovací kádi LUXor/Elegance. Přívod vody - napojení hadice k napouštěcí trysce buď ze spodní části kádě (vývod v podlaze), nebo možnost vyvrtat díru z boku pláště o průměru hadice a odtud se hadice vyvede. Hadice musí být napojena na zdroj vody (baterii nebo kohout), ten však musí mít samouzavírací ventil.

Ochlazovací káď Elegance

Cena: 29 599,00 Kč

Ochlazovací káď ELEGANCE s bílou laminátovou vložkou. Tato káď Elegance je vybavena sedačkou, přepadem a automatickou výpustí. Ke kadí je možné také dodat za příplatek napouštěcí trysku či tříbarevné osvětlením s transformátorem 12V. Vnější obložení - smrk. Rozměry 110 x 78 x 108 cm (délka x šířka x výška) V ceně kádě nejsou zahrnuty schůdky. Lze doobjednat dřevěné (smrk, cedr) či laminátové.

Ochlazovací káď LUXor

Cena: 25 955,00 Kč

Laminátová káď s bohatou výbavou vysoké kvality. Je vybavena sedačkou, přelivovým žlábkem, táhlem ovládanou výpustí a flexibilním sifónem. Včetně smrkového obkladu. Schůdky nejsou součástí, pouze volitelně - dřevěné nebo laminátové s dřevěným obkladem. Rozměry: 70 x 105 x 105 cm. Káď LUXor neobsahuje světlo ani trysku.

Dřevěné víko ke kádi LUXor, smrk

Cena: 2 662,00 Kč

Oválně víko ploché z finského smrku k ochlazovací kádi LUXor, zakázková výroba.

Ochlazovací vložka Exkluziv

Cena: 23 619,00 Kč

Samostatná kompletně vybavená laminátová vestavná vložka Exkluziv s rozšířeným horním límcem vhodná k zabudování nebo obezdění. V modrém nebo bílém provedení. Součástí je napouštěcí tryska a zabudované světlo. Rozměry: 75 x 110 x 90 cm. Obrázek je pouze ilustrativní, součástí vložky není dřevěné obložení.

Schůdky k ochlazovací kádi - celodřevěné cedr

Cena: 7 079,00 Kč

Schůdky k ochlazovací kádi - celodřevěné cedr

Certifikované obchodní podmínky dTest