Ochlazovací kádě

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Dřevo je pro lidstvo od pradávna tradičním materiálem a velmi úzce souvisí s prožitkem dobré relaxace. Pro uspokojování těchto požadavků již několik let dodává Finská sauna na český trh dřevěné doplňky nejvyšší kvality, které jsou výsledkem ruční práce a zachování tradičních postupů.

Oblíbeným výrobkem a nezbytnou součástí každého vřejného nebo domácího wellness centra jsou ochlazovací vany a kádě, které poskytují možnost správně se po horké kůře ochladit. 

Kádě MAX1 a MAX2

Koupací káď MAXIM1

Jedná se o ručně vyráběné ochlazovací kádě, obvykle z olšového dřeva nebo ze dřeva kambala. Dominantou našich kádí je dokonalé zpracování, nerezové obruče pro stahování (pokud se kádě nachází v prostorách s měnící se vlhkostí vzduchu, dochází ke kontrakci a sesychání, nebo naopak vhkostí dřevo nabírá na svém rozměru). Všechny kádě, jež prodáváme, mají akrylátovou výplň pro delší životnost. Každá káď je vybavena výpustí a systémem zabraňujícím přeplnění kádě. Nyní jsme kádě a vany doplnili o nový systém vypouštění s ovládáním shora -"McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku. Součástí kádě jsou schůdky a sedátko pro pohodlné sezení a snadný výstup (profil v akrylátové výplni). Rozměry 102x78x100cm (výška kádě) a 140x78x100cm u verze MAX2.

 

Velmi dobrou volbou je i ochlazovací káď Kambala, již dle názvu vyrobená z exotického dřeva afrického, velmi odolného stromu Kambala. Káď je bez vnitřní vložky, je vždy unikátní kombinací světlejšího a tmavšího dřeva a vypadá tak luxusněji a "exotičtěji". Také je z výroby opatřena stahovacími nerezovými obručemi.

 

 

 

 

 

Vany Osiris
Každá vana, kterou nabízíme, je ručně vyrobená z olšového dřeva. Vany ze dřeva jsou doplněny o nerezové obruče (stahují vanu v případě sesychání) a akrylátovou výplň zpracovanou do vysokého lesku. Díky akrylátové vložce se vana lépe udržuje čistá a její provoz je co nejméně ovlivněn povinnou údržbou. Vana je vybavena výpustí s uzávěrem a systémem zabraňujícím přeplnění. Vložka nevyžaduje žádnou další péči narozdíl od celodřevěných van a kádí, které vložky nemají. Ochlazovací kádě i dřevěné vany z naší nabídky se ošetřují stejně jako dřevěný nábytek olejemi s čističi na nábytek (například známý produkt Pronto atp..). Rozměry vany Osiris -  152 x 78 x 60-70 cm. Barva akrylátové vložky je bílá.


I pro masážní salony, relaxační centra nebo pivní lázně nabízíme naše vany s akrylátovou vložkou. Z našeho sortimentu postupně vytlačily koupací a lázeňské produkty bez akrylátových výplní. Důvodem byla především velmi náročná údržba a nedostatečné možnosti dodržení hygienických požadavků. 

Naše bednářské dodavatele jsme si během let pečlivě vybírali a využíváme pouze prověřené výrobce s tradicí. Při výrobě jsou stále používány tradiční postupy a díky citu pro detail se docílí vyrobení kvalitních produktů. Výrobky z olšového dřeva jsou povrchově upraveny základním lakem, navíc je každý ze dřevěných výrobků ještě 3x lakovaný vrstvícím lakem. Tímto postupem se docílí dokonalé ochrany dřeva.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Ochlazovací káď MAX1

Cena: 33 234,00 Kč

Dřevěná ochlazovací káď MAX1 s bílou akrylátovou vložkou. Ručně vyrobená z olšového dřeva, dokonalé zpracování, nerezové stahovací obruče - vysoká kvalita a dlouhá životnost zaručena, možnost káď přizpůsobit práci dřeva. Součástí je výpust s uzávěrem otevíratelným pomocí otočného kolečka na přepadu, se systémem zabraňujícím přeplnění kádě, schůdky a sedátko pro pohodlné sezení. Rozměry: 102 x 78 x100 cm (š/h/v). Nyní nový systém vypouštění -"McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku. Objem cca 350 - 400 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Ochlazovací káď MAX2

Cena: 44 159,00 Kč

Dřevěná ochlazovací káď MAX2 pro 2 osoby s bílou akrylátovou vložkou - určena pro 2 osoby . Ručně vyrobené z olšového dřeva, dokonalé zpracování, nerezové výztuhy pro stahování - vysoká kvalita a dlouhá životnost zaručena. Součástí kádě jsou schůdky, gumový špunt a dvě sedátka pro pohodlné sezení. Rozměry 140x78x100 cm (š/h/v). Odtokový kanálek jištěn zátkou. Objem 500-550 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Dřevěná vana OSIRIS

Cena: 35 080,00 Kč

Dřevěná vana Osiris s akrylátovou vložkou. Rozměry dřevěné vany Osiris - 152 x 78 x 60-70 cm. Barva akrylátové vložky je bílá. Součástí dodávky je také vypouštěcí systém, uzavíratelná výpusť německé značky Viega s uzávěrem otevíratelným pomocí otočného kolečka na přepadu. Materiály nerez (obruče), olše (korpus), povrchově je dřevo upravené lodním lakem. Objem 350 - 400 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Ochlazovací káď ELEGANCE

Cena: 30 250,00 Kč

Ochlazovací káď ELEGANCE s laminátovou vložkou v bílé barvě. Součástí je sedačka, táhlo na ovládání výpusti. Za příplatek lze zakoupit napouštěcí tryska a schůdky. Rozměry: 110x78x108 cm. Venkovní obložení je z kvalitního smrkového dřeva. Káď se napojuje na odpad.

Ochlazovací káď LUXOR vč. smrkového obložení

Cena: 25 955,00 Kč

Ochlazovací káď LUXOR s laminátovou vložkou v bílé barvě vč. smrkového obložení. Součástí je sedačka, přelivový žlábek, táhlo na ovládání výpusti. Za příplatek lze zakoupit napouštěcí tryska a schůdky. Rozměry: 101x68x108 cm.

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA 110x77cm s cedrovým krytem

Cena: 70 649,00 Kč

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA o rozměrech 110x77 cm. Káď je vybavena okraji z nerezové oceli, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům na vnější straně a krytu. Součástí je víko z cedrového dřeva a schůdky, které vám umožní snadnější a bezpečnější přístup do vaší kádě.

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA 110x77cm s překližkovým krytem

Cena: 68 428,00 Kč

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA o rozměrech 110x77 cm. Káď je vybavena okraji z nerezové oceli, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům na vnější straně a krytu. Součástí je víko z překližky a schůdky, které vám umožní snadnější a bezpečnější přístup do vaší kádě.

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA 130x79cm s cedrovým krytem

Cena: 88 502,00 Kč

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA o rozměrech 130x79 cm. Káď je vybavena okraji z nerezové oceli, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům na vnější straně a krytu. Součástí je víko z cedrového dřeva a schůdky, které vám umožní snadnější a bezpečnější přístup do vaší kádě.

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA 130x79cm s překližkovým krytem

Cena: 83 633,00 Kč

Venkovní ochlazovací káď KAMBALA o rozměrech 130x79 cm. Káď je vybavena okraji z nerezové oceli, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům na vnější straně a krytu. Součástí je vnitřní sedátko, odtoková výpusť, vypouštěcí trubice, víko z překližky a schůdky, které vám umožní snadnější a bezpečnější přístup do vaší kádě.

Vestavěná ochlazovací káď ELEGANCE

Cena: 18 707,00 Kč

Samostatná vestavěná kompletně vybavená laminátová káď ELEGANCE s rozšířeným horním límcem vhodná k zabudování nebo obezdění do země. Na výběr v modrém nebo bílém provedení. Rozměry: 75x110x90 cm. Součástí je sedačka, táhlo na ovládání výpusti. Káď neobsahuje světlo ani napouštěcí trysku.

Vestavěná ochlazovací káď LUXOR

Cena: 18 707,00 Kč

Samostatná vestavěná kompletně vybavená laminátová káď LUXOR s rozšířeným horním límcem vhodná k zabudování nebo obezdění do země. Na výběr v modrém nebo bílém provedení. Rozměry: 75x110x90 cm. Součástí je sedačka, přelivový žlábek, flexibilní sifón a táhlo na ovládání výpusti. Káď neobsahuje světlo, schůdky ani napouštěcí trysku.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest