Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Ochlazovací kádě a vany

Dřevo je pro lidstvo od pradávna tradičním materiálem a velmi úzce souvisí s prožitkem dobré relaxace. Pro uspokojování těchto požadavků již několik let dodává Finská sauna na český trh dřevěné doplňky nejvyšší kvality, které jsou výsledkem ruční práce a zachování tradičních postupů.

Oblíbeným výrobkem a nezbytnou součástí každého vřejného nebo domácího wellness centra jsou ochlazovací vany a kádě, které poskytují možnost správně se po horké kůře ochladit. 

Kádě MAXIM1 a MAXIM2

Koupací káď MAXIM1

Jedná se o ručně vyráběné ochlazovací kádě, obvykle z olšového dřeva nebo ze dřeva kambala. Dominantou našich kádí je dokonalé zpracování, nerezové obruče pro stahování (pokud se kádě nachází v prostorách s měnící se vlhkostí vzduchu, dochází ke kontrakci a sesychání, nebo naopak vhkostí dřevo nabírá na svém rozměru). Všechny kádě, jež prodáváme, mají akrylátovou výplň pro delší životnost. Každá káď je vybavena výpustí a systémem zabraňujícím přeplnění kádě. Nyní jsme kádě a vany doplnili o nový systém vypouštění s ovládáním shora -"McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku. Součástí kádě jsou schůdky a sedátko pro pohodlné sezení a snadný výstup (profil v akrylátové výplni). Rozměry 102x78x100cm (výška kádě) a 140x78x100cm u verze MAXIM2.

 

Vany Osiris
Každá vana, kterou nabízíme, je ručně vyrobená z olšového dřeva. Vany ze dřeva jsou doplněny o nerezové obruče (stahují vanu v případě sesychání) a akrylátovou výplň zpracovanou do vysokého lesku. Díky akrylátové vložce se vana lépe udržuje čistá a její provoz je co nejméně ovlivněn povinnou údržbou. Vana je vybavena výpustí s uzávěrem a systémem zabraňujícím přeplnění. Vložka nevyžaduje žádnou další péči narozdíl od celodřevěných van a kádí, které vložky nemají. Ochlazovací kádě i dřevěné vany z naší nabídky se ošetřují stejně jako dřevěný nábytek olejemi s čističi na nábytek (například známý produkt Pronto atp..). Rozměry vany Osiris -  152 x 78 x 60-70 cm. Barva akrylátové vložky je bílá.


I pro masážní salony, relaxační centra nebo pivní lázně nabízíme naše vany s akrylátovou vložkou. Z našeho sortimentu postupně vytlačily koupací a lázeňské produkty bez akrylátových výplní. Důvodem byla především velmi náročná údržba a nedostatečné možnosti dodržení hygienických požadavků. 

Naše bednářské dodavatele jsme si během let pečlivě vybírali a využíváme pouze prověřené výrobce s tradicí. Při výrobě jsou stále používány tradiční postupy a díky citu pro detail se docílí vyrobení kvalitních produktů. Výrobky z olšového dřeva jsou povrchově upraveny základním lakem, navíc je každý ze dřevěných výrobků ještě 3x lakovaný vrstvícím lakem. Tímto postupem se docílí dokonalé ochrany dřeva.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Ochlazovací káď MAX1

Cena: 32 992,00 Kč

Dřevěná ochlazovací káď Max1 s bílou akrylátovou vložkou. Ručně vyrobená z olšového dřeva, dokonalé zpracování, nerezové stahovací obruče - vysoká kvalita a dlouhá životnost zaručena, možnost káď přizpůsobit práci dřeva. Součástí výpusť se systémem zabraňujícím přeplnění kádě, schůdky a sedátko pro pohodlné sezení. Rozměry: 102 x 78 x100 cm (š/h/v). Nyní nový systém vypouštění -"McAlpine overflow system" namísto původní zátky na řetízku. Objem cca 350 - 400 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Ochlazovací káď MAX2

Cena: 41 680,00 Kč

Dřevěná ochlazovací káď Max2 s bílou akrylátovou vložkou - určena pro 2 osoby . Ručně vyrobené z olšového dřeva, dokonalé zpracování, nerezové výztuhy pro stahování - vysoká kvalita a dlouhá životnost zaručena. Součástí kádě jsou schůdky a dvě sedátka pro pohodlné sezení. Rozměry 140x78x100 cm (š/h/v). Odtokový kanálek jištěn zátkou. Objem 500-550 l. Káď je vybavena stahovatelnými nerezovými obručemi.

Dřevěné víko ke kádi MAX1

Cena: 2 602,00 Kč

Dřevěné víko pro ochlazovací káď Max1, překližka o síle 8 mm. Víko je vystláno měkkým soft materialem pro ochranu akrylátové výplně.

Samostatné schůdky k ochlazovací kádi, olše

Cena: 3 025,00 Kč

Samostatné schůdky k ochlazovací kádi, olše. Díky schůdkům k ochlazovací kádi se snadno dostanete dovnitř i ven. Volitelné příslušenství. Obrázek je ilustrativní, káď není součástí.