Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Pro velké sauny

Finský výrobce Harvia, který je největším výrobcem saunových kamen na světě, má také širokou nabídku kamen na dřevo pro velké sauny. Pravidelným zákazníkem firmy Harvia jsou i ty největší a nejluxusnější wellness centra a hotely na světě.

Oblíbená kamna Harvia Legend 300 vám poskytnou výjimečný zážitek ze saunování. Černý ocelový rám pojme až 260 kg lávových kamenů. Takto velké množství zaručuje dobrou teplotu, i když už kamna vyhasínají.

Kamna Legend 300 umožňují velmi intenzivní saunování ve středně velkých a velkých saunách. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Prostorné ohniště pojme i velké špalky dřeva. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Vyrábějí se i modely SL, které jsou určeny pro přikládání z venčí sauny.

Velmi stylová jsou kamna Harvia Classic 280 Top. Ty vás zavedou o 60 let zpět do historie saunování, kdy byly vyrobeny první saunová kamna na dřevo s krytem. Kamna se vyznačují stylovým minimalistickým designem. Vnější plášť kamen kombinuje nerezovou ocel se silnou, grafitově černou litinou. Velký prostor na kameny vám zaručí skvělý zážitek ze saunování díky velkému množství vzniklé páry.

Díky krytu si můžete nastavit saunu podle svých potřeb. Když je kryt dole, kameny se rychle rozžhaví, ale teplota v sauně nestoupá tak rychle. Pokud je kryt zvednutý, kamna fungují jako obyčejná kamna bez krytu.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Vhodný objem sauny (m³)

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240 SL

Cena: 30 098,00 Kč

Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti, než je obvyklé, vám umožní svobodněji zvolit umístění lavic. Kamna Legend 240 jsou excelentní volbou pro středně velké sauny. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Saunová kamna disponují výkonem 21 kW.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240

Cena: 27 709,00 Kč

Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti, než je obvyklé, vám umožní svobodněji zvolit umístění lavic. HARVIA Legend 240 jsou excelentní volbou pro středně velké sauny. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Saunová kamna disponují výkonem 21 kW.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240 Duo

Cena: 39 776,00 Kč

Kamna Legend 240 Duo mohou poskytnout velmi intenzivní saunování ve středně velkých a velkých saunách. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Prostorné ohniště pojme i velké špalky dřeva, až do 47 cm. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Doporučená velikost sauny je 10–24 m3 a maximální množství kamenů 200 kg. Model DUO je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti či si užít plamenů krbu. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 150 SL

Cena: 25 156,00 Kč

Saunová kamna HARVIA Legend se vyznačují zpracováním napodobující drátěné koše, které jsou historicky nejstarší formou saunových kamen. Saunová kamna Legend 150 jsou robustní kamna s prostorem na 120 kg lávových kamenů. Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Kamna o výkonu 16 kW pro sauny o objemu 6-13 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Linear 28

Cena: 25 328,00 Kč

Saunová kamna Linear 28 o výkonu 21,6 kW pro vytopení sauny o velikost 10-28 m3. Jednoduchý design, finská kvalita. Kamna na dřevo se skleněnými dvířky pro příjemné osvětlení sauny ohněm.