Pro velké sauny

Finský výrobce Harvia, který je největším výrobcem saunových kamen na světě, má také širokou nabídku kamen na dřevo pro velké sauny. Pravidelným zákazníkem firmy Harvia jsou i ty největší a nejluxusnější wellness centra a hotely na světě.

Oblíbená kamna Harvia Legend 300 vám poskytnou výjimečný zážitek ze saunování. Černý ocelový rám pojme až 260 kg lávových kamenů. Takto velké množství zaručuje dobrou teplotu, i když už kamna vyhasínají.

Kamna Legend 300 umožňují velmi intenzivní saunování ve středně velkých a velkých saunách. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Prostorné ohniště pojme i velké špalky dřeva. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Vyrábějí se i modely SL, které jsou určeny pro přikládání z venčí sauny.

Velmi stylová jsou kamna Harvia Classic 280 Top. Ty vás zavedou o 60 let zpět do historie saunování, kdy byly vyrobeny první saunová kamna na dřevo s krytem. Kamna se vyznačují stylovým minimalistickým designem. Vnější plášť kamen kombinuje nerezovou ocel se silnou, grafitově černou litinou. Velký prostor na kameny vám zaručí skvělý zážitek ze saunování díky velkému množství vzniklé páry.

Díky krytu si můžete nastavit saunu podle svých potřeb. Když je kryt dole, kameny se rychle rozžhaví, ale teplota v sauně nestoupá tak rychle. Pokud je kryt zvednutý, kamna fungují jako obyčejná kamna bez krytu.

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výkon (kW)
Výrobce

Saunová kamna na dřevo HARVIA Linear 28

Cena: 25 328,00 Kč

Saunová kamna Linear 28 o výkonu 21,6 kW pro vytopení sauny o velikost 10-28 m3. Jednoduchý design, finská kvalita. Kamna na dřevo se skleněnými dvířky pro příjemné osvětlení sauny ohněm.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240 SL

Cena: 30 098,00 Kč

Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti, než je obvyklé, vám umožní svobodněji zvolit umístění lavic. Kamna Legend 240 jsou excelentní volbou pro středně velké sauny. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Saunová kamna disponují výkonem 21 kW.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 150 SL

Cena: 25 156,00 Kč

Saunová kamna HARVIA Legend se vyznačují zpracováním napodobující drátěné koše, které jsou historicky nejstarší formou saunových kamen. Saunová kamna Legend 150 jsou robustní kamna s prostorem na 120 kg lávových kamenů. Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Kamna o výkonu 16 kW pro sauny o objemu 6-13 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240

Cena: 27 709,00 Kč

Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti, než je obvyklé, vám umožní svobodněji zvolit umístění lavic. HARVIA Legend 240 jsou excelentní volbou pro středně velké sauny. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Saunová kamna disponují výkonem 21 kW.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 240 Duo

Cena: 39 776,00 Kč

Kamna Legend 240 Duo mohou poskytnout velmi intenzivní saunování ve středně velkých a velkých saunách. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Prostorné ohniště pojme i velké špalky dřeva, až do 47 cm. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Doporučená velikost sauny je 10–24 m3 a maximální množství kamenů 200 kg. Model DUO je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti či si užít plamenů krbu. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 36

Cena: 27 322,00 Kč

HARVIA 36 jsou silná kamna pro velké sauny. Jejich vlastnosti je předurčují pro vytvoření dostatečné saunové teploty i pro velké skupiny lidí. Velké množství kamenů znamená delší čas strávený saunováním. Horní spojler na průtok vzduchu je vyroben z nerezové oceli. Vnější potah kamen je natřen grafitově černou. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Kamna jsou vhodná pro prostory 14 - 36 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 36 Duo

Cena: 44 050,00 Kč

HARVIA 36 DUO - středně silná kamna pro velké sauny a větší počet lidí. DUO jsou velmi trvanlivá kamna, vnější plášť je vyroben z nejkvalitnější nerezové oceli. Navíc je zde krbová část, takže si můžete vytopit saunu a zároveň se hřát a těšit z plamenů u krbu. Kamna jsou vhodná pro sauny o objemu 14-36 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Classic 280 Top

Cena: 41 919,00 Kč

Stylová saunová kamna na dřevo pro saunu o objemu 10 - 28 m3. Kamna HARVIA Classic 280 Top vás zavedou 60 let zpět do historie saunování, kdy byla vyrobena první saunová kamna na dřevo. Stejně jako tehdy, i Classic 280 Top mají horní kryt. Díky němu můžete regulovat saunu podle svého vkusu.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 300 Duo

Cena: 42 673,00 Kč

Kamna Legend 300 mohou poskytnout velmi intenzivní saunování ve středně velkých a velkých saunách. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Prostorné ohniště pojme i velké špalky dřeva, až do 47 cm. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Doporučená velikost sauny je 15–30 m3 a maximální množství kamenů 260 kg. Model DUO je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti, či si užít plamenů krbu. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 26 Pro

Cena: 22 870,00 Kč

HARVIA 26 PRO - hvězda mezi kamny vytápějící velké sauny. Velké množství kamenů zaručuje stálé horko, i když už kamna vyhasínají. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 10–26 m3

Saunová kamna na dřevo HARVIA 50

Cena: 97 359,00 Kč

HARVIA 50 je právem králem veřejných saun a dokáže obsloužit velké množství lidí. Obrovské množství kamenů uvolňuje teplo i do rozlehlých prostor. Tato kamna nabízejí tu nejčistější podobu tradičního finského saunování. HARVIA 50 jsou navrženy pro velké veřejné sauny. Jsou designovány v grafitové černi. Doporučená velikost sauny je 20–50 m3

Saunová kamna na dřevo HARVIA 50 SL

Cena: 104 030,00 Kč

HARVIA 50 je právem králem veřejných saun a dokáže obsloužit velké množství lidí. Obrovské množství kamenů uvolňuje teplo i do rozlehlých prostor. Tato kamna nabízejí tu nejčistější podobu tradičního finského saunování. HARVIA 50 jsou navrženy pro velké veřejné sauny. Jsou designovány v grafitové černi. Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Doporučená velikost sauny je 20–50 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 300

Cena: 38 720,00 Kč

Kamna Legend 300 o výkonu 23 kW mohou poskytnout velmi intenzivní saunování ve středně velkých a velkých saunách. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Prostorné ohniště pojme i velké špalky dřeva, až do 47 cm. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Premium

Cena: 22 143,00 Kč

Saunová kamna na dřevo HARVIA Premium se vyznačují nově navrženým ohništěm pro efektivnější spalování, čímž se i urychluje vyhřátí sauny. Část vzduchu je vedena speciálními kanály do horní části topeniště - spalování je tím účinnější a přitom čistší. Vhodná do saun o objemu 8-20 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Premium VS

Cena: 29 251,00 Kč

Saunová kamna na dřevo HARVIA Premium se vyznačují nově navrženým ohništěm pro efektivnější spalování, čímž se i urychluje vyhřátí sauny. Část vzduchu je vedena speciálními kanály do horní části topeniště - spalování je tím účinnější a přitom čistší. Verze VS je dobrou volbou pro saunu na chatě díky rozměrné vodní nádrži (30l), umístěné na boku. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Vpředu je vodní kohoutek, celou nádrž je možné umístit nalevo. Vhodné do sauny o objemu 8-20m3.

Certifikované obchodní podmínky dTest