Pro středně velké sauny

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Pro střední sauny máme velmi široký výběr saunových kamen Harvia, které představují ideální kombinaci skvělého designu a odolnosti. Finský výrobce Harvia, který je největším výrobcem saunových kamen na světě, vzhled a funkčnost svých kamen neustále vylepšuje. Díky velkému objemu výroby jsou však všechna kamna k dostání za velmi příznivou cenu.  

Saunová kamna na dřevo Harvia Premium představují design budoucnosti v dřevěné sauně. Kamna se vyznačují nově navrženým ohništěm pro efektivnější spalování, což zrychluje vyhřátí sauny. Část vzduchu je vedena speciálními kanály do horní části topeniště a spalování je díku tomu účinnější a přitom čistší.

Kanály na vedení vzduchu začínají na výduchu roštu, kde můžete jejich nastavením regulovat průtok vzduchu. Tímto způsobem můžete nastavit účinnost spalování a rychlost vyhřátí – pomalejší vyhřátí spotřebovává méně dřeva a vzniká při něm méně emisí. 

Řada Harvia Legend má své zastoupení i v saunách střední velikosti. Kamna Harvia Legend 240 jsou robustní kamna s prostorem až na 200 kg lávových kamenů. Velké množství kamenů zaručuje dobrou teplotu pro saunování, i když už kamna vyhasínají. Kamna jsou provedena v elegantní barvě černého grafitu. Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti než je u kamen obvyklé, vám dávají větší svobodu při umisťování lavic.

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výkon (kW)
Výrobce

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 150

Cena: 21 284,00 Kč

Saunová kamna HARVIA Legend se vyznačují zpracováním napodobující drátěné koše, které jsou historicky nejstarší formou saunových kamen. Saunová kamna Legend 150 jsou robustní kamna s prostorem na 120 kg lávových kamenů. Saunová kamna o výkonu 16 kW, pro sauny o objemu 6 - 13 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 SL

Cena: 19 699,00 Kč

Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Kamna navíc mohou být připojena k externímu bojleru. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Barva kamen je elegantní černý grafit, verze. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 Pro

Cena: 16 492,00 Kč

Model 20 PRO je určen pro výtápění větších saun, jsou to robustní kamna ve velmi kvalitním zpracování. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Barva kamen je elegantní černý grafit, kamna mají předek a výduchy na vzduch z nerezové oceli. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3, maximální množství kamenů je 40 kg.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 22

Cena: 17 725,00 Kč

Nová kamna na dřevo WK220 podobná kamnům HARVIA 20 Pro, avšak kamna HARVIA 22 jsou větší a výkonnější! Výkon kamen je 26,1 kW, vhodná pro menší až středně velkou saunu. Do kamen se vejde max. 40 kg kamenů, které nejsou v ceně kamen. Nerezový štít na přední části kamen.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Linear 22

Cena: 17 432,00 Kč

Nová kamna na dřevo WK200C podobná kamnům HARVIA 20 Pro, avšak kamna HARVIA Linear 22 jsou větší a výkonnější! Výkon kamen je 17,9 kW, vhodná pro menší až středně velkou saunu. Do kamen se vejde max. 40 kg kamenů, které nejsou v ceně kamen.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 22 ST - steel

Cena: 19 284,00 Kč

Saunová kamna Linear 22 ST o výkonu 17,9 kW jsou vhodná pro menší až středně velkou saunu. Do kamen se vejde max. 40 kg kamenů, které nejsou v ceně kamen. Jednoduchý design - lesklé provedení steel, finská kvalita. Kamna na dřevo se skleněnými dvířky pro příjemné osvětlení sauny ohněm.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Classic 220

Cena: 26 146,00 Kč

Saunová kamna na dřevo vhodná do sauny o objemu 8-22 m3. Tvrdé železo v kombinaci s nerezovou ocelí zaručují dlouhou životnost. Kamna se vyznačují stylovým minimalistickým designem. Teplé světlo ohně, viditelné skrz skleněná dvířka, dodá sauně na atmosféře. Otevírání dvířek je možné změnit. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Jsou vhodná pro středně velké sauny.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 Boiler SL

Cena: 21 502,00 Kč

Model SL pro vyhřívání sauny z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá změnit. Kamna Boiler mohou být připojena k externímu bojleru. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Model 20 SL je určen pro výtápění malých a středních saun. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi. Barva kamen je elegantní černý grafit. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3, maximální množství kamenů je 40 kg.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 Boiler

Cena: 18 129,00 Kč

Kamna Boiler mohou být připojena k externímu bojleru. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Model 20 Boiler je určen pro výtápění malých a středních saun. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Barva kamen je elegantní černý grafit. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 Duo

Cena: 39 552,00 Kč

HARVIA 20 DUO - středně silná kamna pro velké sauny a větší počet lidí. DUO jsou velmi trvanlivá kamna, vnější plášť je vyroben z nejkvalitnější nerezové oceli. Navíc je zde krbová část, takže si můžete vytopit saunu a zároveň se hřát a těšit z plamenů u krbu. Kamna jsou vhodná pro sauny o objemu 8-20 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 ES Pro

Cena: 24 648,00 Kč

Skvělá volba pro saunu na chatě díky 20litrové vodní nádrži. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Vpředu vodní kohoutek, celou nádrž je možné umístit nalevo. Model 20 PRO - barva černá, pro vytápění větších saun. Robustní kamna v kvalitním zpracování se skleněnými dvířiky. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3, maximální množství kamenů je 40 kg.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 ES Pro S

Cena: 27 103,00 Kč

Skvělá volba pro saunu na chatě díky 20litrové vodní nádrži. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Vpředu vodní kohoutek, celou nádrž je možné umístit nalevo. Model 20 verze Pro S má vnější plášť z nerezové oceli,. Vhodné pro vytápění větších saun. Robustní kamna v kvalitním zpracování se skleněnými dvířiky. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3, maximální množství kamenů je 40 kg.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 LS Pro

Cena: 26 783,00 Kč

Kamna HARVIA 20 LS Pro jsou praktickou a přitom skvěle vypadající volbou pro saunu na chatě díky 30-ti litrové vodní nádrži. Voda se zahřívá zároveň s kamny, které vytápí saunu. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Kamna mají nádržku na vodu na levé straně a jsou vybavena nastavitelnými nožičkami pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8-20 m3 a maximální množství kamenů je 40 kg, které nejsou v ceně kamen.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 RS Pro

Cena: 26 783,00 Kč

Kamna HARVIA 20 RS Pro jsou praktickou a přitom skvěle vypadající volbou pro saunu na chatě díky 30-ti litrové vodní nádrži. Voda se zahřívá zároveň s kamny, které vytápí saunu. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Kamna mají nádržku na vodu na pravé straně a jsou vybavena nastavitelnými nožičkami pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8-20 m3 a maximální množství kamenů je 40 kg, které nejsou v ceně kamen.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 22 ESST - steel

Cena: 26 645,00 Kč

Saunová kamna Linear 22 ESST o výkonu 26,1 kW pro vytopení sauny o velikost 8-22 m3. Součástí kamen je nádrž pro ohřev vody o objemu 19 litrů, vypouštění na levé straně. Jednoduchý design - lesklé provedení steel, finská kvalita. Kamna na dřevo se skleněnými dvířky pro příjemné osvětlení sauny ohněm.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest