Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Pro středně velké sauny

Pro střední sauny máme velmi široký výběr saunových kamen Harvia, které představují ideální kombinaci skvělého designu a odolnosti. Finský výrobce Harvia, který je největším výrobcem saunových kamen na světě, vzhled a funkčnost svých kamen neustále vylepšuje. Díky velkému objemu výroby jsou však všechna kamna k dostání za velmi příznivou cenu.  

Saunová kamna na dřevo Harvia Premium představují design budoucnosti v dřevěné sauně. Kamna se vyznačují nově navrženým ohništěm pro efektivnější spalování, což zrychluje vyhřátí sauny. Část vzduchu je vedena speciálními kanály do horní části topeniště a spalování je díku tomu účinnější a přitom čistší.

Kanály na vedení vzduchu začínají na výduchu roštu, kde můžete jejich nastavením regulovat průtok vzduchu. Tímto způsobem můžete nastavit účinnost spalování a rychlost vyhřátí – pomalejší vyhřátí spotřebovává méně dřeva a vzniká při něm méně emisí. 

Řada Harvia Legend má své zastoupení i v saunách střední velikosti. Kamna Harvia Legend 240 jsou robustní kamna s prostorem až na 200 kg lávových kamenů. Velké množství kamenů zaručuje dobrou teplotu pro saunování, i když už kamna vyhasínají. Kamna jsou provedena v elegantní barvě černého grafitu. Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti než je u kamen obvyklé, vám dávají větší svobodu při umisťování lavic.

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Vhodný objem sauny (m³)

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 Pro

Cena: 16 492,00 Kč

Model 20 PRO je určen pro výtápění větších saun, jsou to robustní kamna ve velmi kvalitním zpracování. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Barva kamen je elegantní černý grafit, kamna mají předek a výduchy na vzduch z nerezové oceli. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3, maximální množství kamenů je 40 kg.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 SL

Cena: 20 398,00 Kč

Model SL je tou pravou volbou pro všechny, kteří chtějí saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá pro ještě snadnější obsluhu změnit. Kamna navíc mohou být připojena k externímu bojleru. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi, takže hřejivé světlo ohně dotvoří saunovací atmosféru. Barva kamen je elegantní černý grafit, verze. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Legend 150

Cena: 21 284,00 Kč

Saunová kamna HARVIA Legend se vyznačují zpracováním napodobující drátěné koše, které jsou historicky nejstarší formou saunových kamen. Saunová kamna Legend 150 jsou robustní kamna s prostorem na 120 kg lávových kamenů. Saunová kamna o výkonu 16 kW, pro sauny o objemu 6 - 13 m3.

Saunová kamna na dřevo HARVIA 20 Boiler SL

Cena: 20 461,00 Kč

Model SL pro vyhřívání sauny z pohodlí jiné místnosti. Směr otevírání dvířek se dá změnit. Kamna Boiler mohou být připojena k externímu bojleru. Voda se zahřívá spolu s tím, jak kamna vytápí saunu. Model 20 SL je určen pro výtápění malých a středních saun. Kamna jsou vybavena skleněnými dveřmi. Barva kamen je elegantní černý grafit. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3, maximální množství kamenů je 40 kg.

Saunová kamna na dřevo HARVIA Classic 220

Cena: 26 146,00 Kč

Saunová kamna na dřevo vhodná do sauny o objemu 8-22 m3. Tvrdé železo v kombinaci s nerezovou ocelí zaručují dlouhou životnost. Kamna se vyznačují stylovým minimalistickým designem. Teplé světlo ohně, viditelné skrz skleněná dvířka, dodá sauně na atmosféře. Otevírání dvířek je možné změnit. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Jsou vhodná pro středně velké sauny.