Příslušenství pro parní generátory

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Pro vylepšení účinků parní sauny je možné dokoupit řadu doplňků. Například pro vytvoření přímořského klima, které pomáhá s mnohými dýchacími a kožními potížemi, nabízíme čerpadlo soli SDS-V2. Jeho dávkovací kapacita je dostatečná pro místností s plochou až 25 metrů čtverečních.

Pro aromaterapii nabízíme aromapumpu Helix. Ta může být naprogramována tak, že míchá předem určené množství aromatu do páry automaticky, což významně zvyšuje uživatelský komfort.

Nabízíme také ventil pro automatické vypouštění vody v předprogramovaných cyklech. Zařízení značně napomáhá prodlužovat životnost generátoru. Proplachy navíc snižují potřebu čištění zásobníku od vodního kamene. 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výkon parního generátoru (kW)
Výrobce

Parní tryska pro generátor HARVIA, sklo, tichá

Cena: 5 452,00 Kč

Parní tryska pro generátor HARVIA, sklo, tichá

Automatický vypouštěcí ventil HARVIA pro generátory páry

Cena: 8 643,00 Kč

Ventil pro automatické vypouštění vody v předprogramovaných cyklech. Zařízení značně napomáhá delší životnosti a proplachy prodlužuje interval čištění zásobníku od vodního kamene.

Aromapumpa HELIX

Cena: 9 355,00 Kč

Prostředek pro dávkování množství vonné esence v parní kabině. Aromapumpa může být naprogramována tak, že míchá množství aromatu do páry automaticky. Nádobka (kontejner) na aroma může být malá nebo velká.

Automatický vypouštěcí ventil OEM pro generátory páry

Cena: 4 999,00 Kč

OEM Automatický vypouštěcí ventil o průměru G 1/2 pro automatické vypouštění vody v předprogramovaných cyklech. Zařízení napomáhá delší životnosti parního vyvíječe a proplachy prodlužuje interval čištění zásobníku od vodního kamene. Pro páru a vodu, 230/50, 10Watt.

Parní tryska pro generátor HARVIA

Cena: 1 450,00 Kč

Standardní dodávka generátoru páry HARVIA HGX obsahuje jednu parní trysku. Standardní dodávka generátoru páry HARVIA HGP parní trysku neobsahuje, protože druhy trysek používaných v lázních se značně liší. Pro větší objem a rozptýlení páry si můžete jako příslušenství navíc pořídit více parních trysek. Parní trysky jsou dostupné jako doplňky.

Dekalcifikátor - Citric Acid 5 Kg, dávkovač 80g

Cena: 600,00 Kč

Dekalcifikační prostředek pro parní vyvíječe HARVIA a jiné přístroje , kde se usazuje vodní kámen. Možné využití v kamnech typu "combi" s výparníkovou jednotkou nebo v parních generátorech. Je vhodný pro malé privátní provozy, tak i pro velké komerční wellness. Šetrně odstraní vodní kámen a provede sanitaci přístroje. Po sanitaci nepáchne.

Čistič - chemie do parních generátorů 15/20 BIOclean

Cena: 399,00 Kč

Čistící prostředek na bázi chlornanu vápenatého. Vysoce účinné dezinfekční činidlo s virucidním, algicidním a sporicidním účinkem. Odstraňuje nepříjemné pachy a eliminuje biofolm. 100% biologicky rozložitelný. 1 kg

Dekalcifikátor - Citric Acid 1 Kg

Cena: 120,00 Kč

Dekalcifikační prostředek pro parní vyvíječe HARVIA a jiné přístroje , kde se usazuje vodní kámen. Možné využití v kamnech typu "combi" s výparníkovou jednotkou nebo v parních generátorech. Je vhodný pro malé privátní provozy, tak i pro velké komerční wellness. Šetrně odstraní vodní kámen a provede sanitaci přístroje. Po sanitaci nepáchne.

Automatický vypouštěcí ventil pro parní generátor SENTIOTEC

Cena: 7 589,00 Kč

Automatický vypouštěcí ventil pro parní generátor SENTIOTEC.

Parní tryska pro všechny typy generátorů HARVIA

Cena: 1 186,00 Kč

Dopřejte si relaxační zážitek díky rovnoměrnému uvolňování páry! Parní tryska je vyrobená z nerezové oceli a určená pro všechny typy generátorů HARVIA. Je podstatně tišší než standardní vybavení parních generátorů. Rozměry 5,7 x 15,5 x 3 cm, hmotnost 0,24 kg.

Pokojový teplotní snímač pro parní generátor SENTIOTEC

Cena: 3 383,00 Kč

Pokojový teplotní snímač pro parní generátor SENTIOTEC.

Odpadní hadice ke generátorům 13/21

Cena: 127,00 Kč

Černá hadice s modrými pruhy na vypouštění generátorů.

Odtok vody HGP hadice černá s modrými pruhy 13/19mm

Cena: 144,00 Kč

Hadice odtoku vody (HGX), 20bar . Určeno pro generátory HARVIA.

Silikonová hadice parovodu+odtok vody, generátory HGX 18/22mm

Cena: 434,00 Kč

Hadice parovodu (HGX)a odtoku vody (HGX), 60sh, +200C, transparentní. Určeno pro generátory HARVIA.

Silikonová hadice parovodu pro profi-generátory HGP 25/31mm

Cena: 442,00 Kč

Hadice parovodu (HGP), 60sh, +200C, transparentní. Určeno pro profi generátory HARVIA

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest