Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Vědra a naběračky

Součástí pravého finského saunování je vždy vědro a naběračka na polévání rozžhavených saunových kamenů. Pokud si nejste jisti, jak je používat, pročtěte si text o různých typech saunování.

Nabízíme kvalitní dřevěná vědra o objemu 4, 7 či 12 litrů, která mají uvnitř plastovou výplň – vědro díky tomu nepopraská a nepodlehne vlivům tepla. Navíc se snadno čistí. V nabídce také máme hliníkové vědro (např. v brusinkové barvě) či nerezové vědro s dřevěnou rukojetí.

Skvěle vypadá také designový nerezový set v kombinaci s olší. Stylovým doplňkem pro jemné nasvícení sauny je  podsvětlené vědro, které můžete instalovat na lavici či vsadit přímo do lavice (dá se snadno vyjmout a doplnit). Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, můžete si zakoupit saunová kamna s výparníkem, která se o parní výpary starají automaticky za vás - stačí si pouze na ovládací jednotce zvolit požadovanou vlhkost vzduchu.

Pro komerční použití doporučujeme zvolit nerezové a hliníkové produkty. Dřevo i bambus jsou přírodní materiál, který stále pracuje. V případě dlouhodobého namočení může docházet k roztahování a praskání dřeva. Naběračky by se neměly trvale nechávat ve vodě a po každém použití by se měly nechat oschnout.

 

 

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Naběračka HARVIA 36 cm

Cena: 411,00 Kč

Dřevěná naběračka HARVIA o délce 36 cm, materiál borovice. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polévání kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost.

Vědro do sauny HARVIA 4l

Cena: 720,00 Kč

Vědro o objemu 4l, materiál borovice. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění.

Nerezový set HARVIA PREMIUM STEEL

Cena: 3 325,00 Kč

Prémiový set saunového příslušenství od Harvie - ty nejluxusnější doplňky do sauny, jaké může Finsko nabídnout. Nerezové provedení v kombinaci s Termoolší. Vědro má objem 5,5 litrů, naběračka 0,2 litru. Teploměr s vlhkoměrem jsou umístěny pod sebou, s dvojitou stupnicí (vnější řada desítky, vnitřní mezistupně).

Vědro do sauny s plastovou výplní, borovice, 4 l

Cena: 708,00 Kč

Vědro do sauny o objemu 4 l, uvnitř s plastovou výplní, vyrobeno z borovice.

Hliníková naběračka Rento, šampaňská

Cena: 578,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva šampáňo.

Vědro do sauny HARVIA 7l

Cena: 1 225,00 Kč

Vědro o objemu 7l, materiál borovice. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění.

Naběračka do sauny - borovice

Cena: 385,00 Kč

Saunová naběračka vyrobená z borovice. Délka rukojeti 40 cm.

Naběračka do sauny - cedrové dřevo

Cena: 431,00 Kč

Dřevěná saunová naběračka, délka rukojeti 40 cm.

Hliníková naběračka Rento, dehtově hnědá

Cena: 578,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva dehtově hnědá.

Vědro do sauny s plastovou výplní, cedr , 4 l

Cena: 872,00 Kč

Vědro do sauny vyrobené z cedrového dřeva, o objemu 4l, uvnitř s plastovou výplní.

Naběračka HARVIA měděná

Cena: 587,00 Kč

Měděná naběračka s dřevěnou rukojetí.

Vědro HARVIA měděné

Cena: 1 428,00 Kč

Luxusní měděné vědro o objemu 4l. Měděná nádoba a dřevěné držátko. Výhodou tohoto provedení je velmi dlouhá životnost. Ručka dřevěná, nepopálí.

Hliníkové vědro Rento s rukojetí, šampaňská

Cena: 1 298,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva šampaňskáská.

Hliníkové vědro Rento s uchem, dehtově hnědá

Cena: 1 398,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.

Hliníkové vědro Rento s rukojetí, dehtově hnědá

Cena: 1 298,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.