Vědra a naběračky

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Součástí pravého finského saunování je vždy vědro a naběračka na polévání rozžhavených saunových kamenů. Pokud si nejste jisti, jak je používat, pročtěte si text o různých typech saunování.

Nabízíme kvalitní dřevěná vědra o objemu 4, 7 či 12 litrů, která mají uvnitř plastovou výplň – vědro díky tomu nepopraská a nepodlehne vlivům tepla. Navíc se snadno čistí. V nabídce také máme hliníkové vědro (např. v brusinkové barvě) či nerezové vědro s dřevěnou rukojetí.

Skvěle vypadá také designový nerezový set v kombinaci s olší. Stylovým doplňkem pro jemné nasvícení sauny je  podsvětlené vědro, které můžete instalovat na lavici či vsadit přímo do lavice (dá se snadno vyjmout a doplnit). Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, můžete si zakoupit saunová kamna s výparníkem, která se o parní výpary starají automaticky za vás - stačí si pouze na ovládací jednotce zvolit požadovanou vlhkost vzduchu.

Pro komerční použití doporučujeme zvolit nerezové a hliníkové produkty. Dřevo i bambus jsou přírodní materiál, který stále pracuje. V případě dlouhodobého namočení může docházet k roztahování a praskání dřeva. Naběračky by se neměly trvale nechávat ve vodě a po každém použití by se měly nechat oschnout.

 

 

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Výrobce

Nerezový set HARVIA PREMIUM STEEL

-35%
Cena: 2 161,00 Kč

Prémiový set saunového příslušenství od Harvie - ty nejluxusnější doplňky do sauny, jaké může Finsko nabídnout. Nerezové provedení v kombinaci s Termoolší. Vědro má objem 5,5 litrů, naběračka 0,2 litru. Teploměr s vlhkoměrem jsou umístěny pod sebou, s dvojitou stupnicí (vnější řada desítky, vnitřní mezistupně).

Vědro do sauny HARVIA 4l

Cena: 780,00 Kč

Vědro o objemu 4l, materiál borovice. Kvalitní zpracování, uvnitř plastová výplň - vědro nepopraská, nepodléhá vlivům tepla a umožní snadné čištění.

Naběračka HARVIA 36 cm

Cena: 411,00 Kč

Dřevěná naběračka HARVIA o délce 36 cm, materiál borovice. Kvalitní zpracování, slouží k tradičnímu finskému saunování - polévání kamenů v kamnech vodou. Naběračku není vhodné nechávat po saunování ve vědru s vodou, snižuje se tím její životnost.

Naběračka HARVIA Legend

Cena: 2 016,00 Kč

Naběračka HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Efektní kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA.

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend 8 l

Cena: 4 922,00 Kč

Ocelové vědro s dřevěným madlem HARVIA Legend. Dřevěné madlo se v sauně nezahřívá. Efektní kombinace dřeva a černého kovu. Řemeslný vzhled, tradiční design, kvalita HARVIA. Objem 8 l.

Podsvícené vědro do sauny HARVIA

Cena: 3 857,00 Kč

Podsvícené vědro HARVIA. Vnitřek vědra může být nainstalován na lavici nebo vložen do připraveného otvoru v lavici. LED v základně prosvětluje rovnoměrně vědro i své okolí. Vzhledem k základně tvoří samostatnou část, elektrické součásti světelného zdroje jsou chráněny před vodou. Objem vědra: 7l - Elektrické připojení k tranformátoru 230 V, od transformátor 12 V - Transformátor je ve spojovací krabici, která musí být nainstalována na stěně sauny, max. 300 mm od podlahy sauny

Hliníkové vědro Rento s uchem, dehtově hnědá

Cena: 1 423,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.

Vědro do sauny SENTIOTEC, borovice 4l

Cena: 711,00 Kč

Dřevěné borovicové vědro do sauny o objemu 4 litry s plastovou vložkou.

Hliníková naběračka Rento, dehtově hnědá

Cena: 611,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva dehtově hnědá.

Hliníková naběračka Rento, měděná COPPER

Cena: 611,00 Kč

Moderní naběračka z hliníku, rukojeť laminovaný bambus. Barva vědra je měděná. Délka naběračky 43cm.

Hliníkové vědro Rento s rukojetí, dehtově hnědá

Cena: 1 321,00 Kč

Designové vědro do sauny značky Rento z barevného eloxovaného hliníku a tepelně ošetřeného bambusu. Objem vědra 5 l. Barva dehtově hnědá.

Hliníková naběračka Rento, brusinková

Cena: 611,00 Kč

Designová naběračka značky Rento z barevně eloxovaného hliníku, rukojeť z tepelně ošetřeného laminovaného bambusu. Barva brusinková.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, bílé

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva bílá.

PISARA biokompozitní vědro s naběračkou Rento, oranžová

Cena: 826,00 Kč

Ekologické vědro ze šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovatelný produkt. Objem vědra: 5 l. Barva oranžová.

Plastová vložka do vědra Sentiotec, 4l

-15%
Cena: 100,00 Kč

Náhradní vložka z odolného plastového materiálu do saunového vědra Sentiotec o objemu 4 litry.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest