Počet položek: 0 ks
Celková cena: 0 Kč

Dekorace do sauny

Pro oživení vzhledu vaší sauny nabízíme dekorace z keramiky či štípané břidlice, která se umisťují za saunová kamna, kde nezabírají skoro žádné místo. Dekorativní stěny mají estetickou i funkční hodnotu - zvyšují odpařovací plochu při polévání saunových kamenů a navíc zabraňují zašpinění saunových palubek za kamny, které vzniká žárem saunových kamen a odstřikující vodou při polévání. Její instalace je skvělá například při renovaci sauny – díky ní ohromíte každého návštěvníka sauny. Nabízíme také celé dřevěné stěny z malých špalíčků dřeva.

Štípaný kámen z břidlice se skládá z jednotlivých proužků břidlice, takže vám ho můžeme navrhnout na míru, například přes celou saunovou stěnu. Milovníky přírodních materiálů potěší i dřevěná deska Juniper, vytvořená z jednotlivých malých dřevěných špalíčků – dnes je tato varianta v zahraničních wellness a saunách čím dál populárnější.

Krásným saunovým doplňkem je pak prosvětlená stěna z drceného skla Fantasia od designového výrobce luxusních osvětlení Cariitti. Stěna může být podsvícena optickými vlákny, které umožňují pravidelnou změnu barev. Také si můžete zvolit různé efekty – polární záře, jiskření sněhu či planoucí oheň. V potemnělé sauně se s deskou Fantasia stane saunování mystickým zážitkem – ostatně podívejte se na naše videa doplňků Cariitti

Stejnou funkčnost, ale menší rozměry, nabízí osvětlení Arctic Sky či Arctic Cloud, které mohou být nainstalována i do stropu sauny. 

Nejprodávanější

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Nerezový soklový pásek 2500 x 50 mm, kartáčovaný

Cena: 1 077,00 Kč

Nerezový kartáčovaný pásek, rozměry 2500x50mm.

Kamenná stěna HARVIA 534 x 2040 mm

Cena: 14 447,00 Kč

Dekorativní stěnu HARVIA můžete umístit za kamna, můžete jí zakrýt celou zeď a nebo třeba jenom jeden roh. Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak projasnit vzhled vaší sauny, kamenná stěna je přesně pro vás. Tvoří ji vysoce kvalitní keramická imitace kamene. Stěnu rámuje hliníková lišta, která perfektně dotváří celý vzhled. Spodní část dekorativní kamenné stěny je vyrobena z broušené oceli, což vám umožní stylově připevnit kamna na zeď. Při této instalaci nezapomeňte, že šrouby musí být umisťovány pouze do nosných prvků zdi. Dodávka obsahuje montážní materiál a vrtáky, pro montáž kamenné stěny a kamen na zeď.

Kamenný obklad za kamna 60x15cm štípaný křemenec šedý

Cena: 2 704,00 Kč

Okrasný kamenný obklad - štípaný kámen za saunová kamna z křemence. Barva: šedá. Rozměr jednoho kusu: 600x150x10-15 mm. Prodej na metry čtverečné.

Kamenný obklad za kamna 60x15cm štípaná břidlice

Cena: 2 341,00 Kč

Okrasný kamenný obklad - štípaný kámen za saunová kamna z břidlice. Rozměr jednoho kusu: 600x150x20 mm. Prodej na metry čtverečné.

Kamenný obklad za kamna 60x15cm štípaný křemenec růžový

Cena: 2 523,00 Kč

Okrasný kamenný obklad - štípaný kámen za saunová kamna z křemence. Barva: růžová. Rozměr jednoho kusu: 600x150x10-15 mm. Prodej na metry čtverečné.

Kamenný obklad, štípaný kámen za kamna, břidlice

Cena: 2 299,00 Kč

Kamenný obklad, břidlice SPZ 55x15x2,5-3 cm

Nerezový pásek do lavice 2000 x 30 mm, lesklý

Cena: 519,00 Kč

Nerezový lesklý pásek do lavice, rozměry 2000x30 mm.