Designové sauny Solide Outdoor

AKCE - Doprava zdarma! při nákupu nad 2000 Kč

Akce - doprava zdarma při nákupu nad 2000 kč

Dřevěná, přesto moderní - Harvia Solide vytvoří wellness na vaší zahradě.

Nová venkovní sauna od Harvie je konstrukcí solidní masivní dřevostavba, přesto je však její vzhled moderní, čistý a praktický. Extra silné vnější obložení z finského smrku (56 mm GLT smrk), bytelné lavice bez okras a lineární design, černé masivní panty a černé rámování dveří, svítidel a doplňků – to vše přispívá k unikátnímu pocitu ze sauny. Nekompromisní skandinávský design dá navíc vaší zahradě zcela nový, moderní feeling, přesto však prodchnutý tradicí.

Kolem sauny můžete vybudovat příjemnou relaxační zónu, zahrnující venkovní kuchyň, vířivku či bazén.

 

TIP: Stáhněte si katalog Harvia Solide ZDE.

 

Harvia Solide vyrábíme ve 3 velikostech. Elegantní a jednoduchý design ji předurčuje do moderních rezidenčních oblastí. Povrch sauny je možné barevně přizpůsobit, aby ladil s domem, či nechat původní odstín vyběleného smrku, který ještě zvýrazňují kontrastní černé detaily.  

Dvojitá prosklená stěna - pusťte do sauny světlo a do odpočívárny teplo.

Harvia Solide je navržena tak, aby vám ulehčila každé saunování. Do kamen se přikládá zvenku, aby se zamezilo tvorbě sazí uvnitř. Kolem kamen jsme kvůli většímu prosvětlení vytvořili další novinku, dvojitě prosklennou stěnu. Ta vytváří díky jemnému lomu světla skvělý efekt, přitom díky mléčnému sklu poskytuje soukromí. K odvodu spalin není potřeba žádný mohutný kamenný komín. Největší prosklenní u topeniště, jaké jsme kdy použili, vytváří autentický pocit krbu na saunové terase či odpočívárně. Jinými slovy, v jednom zdroji tepla dostanete dva: kamna do sauny, i venkovní krb.           

Postavená za den, sloužící napořád

Sauna je jednoduchá na výstavbu během jednoho dne – jediné, co od vás budeme vyžadovat, je příprava pilotů či základových patek/ betonové základní desky. Po prvním roce saunování již vyžaduje pouze běžnou údržbu jako občasné vyčištění kamen, vydrhnutí interiéru naším čističem, či 1-2x za sezonu naparafinování dřeva.

 

 

Tři různé půdorysy saun splní vaše požadavky na provoz a velikost:

Harvia Solide Outdoor 1 - nejkompaktnější řešení. Zahrnuje pouze potírnu a malou pergolu pro zatápení a dvě křesílka či lehátko.

Harvia Solide Outdoor 2 - střední velikost – zahrnuje potírnu, šatnu a pergolu pro vířivku, křesílka či venkovní kuchyň.

Harvia Solide Outdoor 3 - nejkomplexnější řešení – potírna, šatna, velká kabina s odpočívárnou a pergola pro vířivku, křesílka či venkovní kuchyň.

 

Upozornění: Dodávka nezahrnuje základní desku. Podlaha sauny je součástí dodávky.

 

 

Filtrování:


Cena

Řazení produktů

Venkovní sauna HARVIA Solide SLD01PS

Cena na vyžádání

Venkovní sauna HARVIA Solide SLD01PS kombinuje tradiční finskou saunu s ověžujícím moderním designem. Po celá staletí byla ve Finsku sauna jako samostatná budova s unikátními vlastnostmi. Extra silné vnější obložení ze smrku (56 mm GLT smrk), moderní lavice a lineární design činí ze sauny Solide momentálně nejvyhledávanější saunu ve Finsku. Rozměry sauny jsou 3355 x 3030 x 2320/2780 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavena kamny na dřevo Harvia Legend 240 Duo s krbem, která umožní pohodlně vytápět saunu zvenčí bez nepořádku uvnitř sauny. Terasa a krytina sauny není zahrnuta ve standardní nabídce, ale lze doobjednat za příplatek navíc. Podlaha je dodávána pouze k saunovací místnosti. Sauna je vyráběna na zakázku.

Venkovní sauna HARVIA Solide SLD02PS

Cena na vyžádání

Venkovní sauna HARVIA Solide SLD02PS kombinuje tradiční finskou saunu s ověžujícím moderním designem. Po celá staletí byla ve Finsku sauna jako samostatná budova s unikátními vlastnostmi. Extra silné vnější obložení ze smrku (56 mm GLT smrk), moderní lavice a lineární design činí ze sauny Solide momentálně nejvyhledávanější saunu ve Finsku. Rozměry sauny jsou 4590 x 3600 x 2440/3040 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavena kamny na dřevo Harvia Legend 240 Duo s krbem, která umožní pohodlně vytápět saunu zvenčí bez nepořádku uvnitř sauny. Terasa a krytina sauny není zahrnuta ve standardní nabídce, ale lze doobjednat za příplatek navíc. Podlaha je dodávána pouze k saunovací místnosti. Sauna je vyráběna na zakázku.

Venkovní sauna HARVIA Solide SLD03PS

Cena na vyžádání

Venkovní sauna HARVIA Solide SLD03PS kombinuje tradiční finskou saunu s ověžujícím moderním designem. Po celá staletí byla ve Finsku sauna jako samostatná budova s unikátními vlastnostmi. Extra silné vnější obložení ze smrku (56 mm GLT smrk), moderní lavice a lineární design činí ze sauny Solide momentálně nejvyhledávanější saunu ve Finsku. Rozměry sauny jsou 8210 x 4330 x 2440/3040 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavena kamny na dřevo Harvia Legend 240 Duo s krbem, která umožní pohodlně vytápět saunu zvenčí bez nepořádku uvnitř sauny. Terasa a krytina sauny není zahrnuta ve standardní nabídce, ale lze doobjednat za příplatek navíc. Podlaha je dodávána pouze k saunovací místnosti. Sauna je vyráběna na zakázku.

Při souhrném nákupu
nad 2000Kč

Doprava zdarma

Certifikované obchodní podmínky dTest